Sony LED televize Zobrazit popis

Vyberte si moderní televizi, která vám vyjde vstříc svými parametry, vlastnostmi a technologiemi. V nabídce najdete jak modely pro nenáročné, tak i naprostou špičku mezi 4K a 8K kousky pro nadšené diváky. Užijte si dokonalý obraz, ať už se chystáte sledovat cokoli.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Mohlo by Vás zaujmout

  • Věrnostní cena 0
  • Cena s kódem 0
  • Doporučujeme 0

Hodnocení

Smart ?

Úhlopříčka ?

Zobrazit všechny hodnoty

Úhlopříčka ?

Typ obrazovky ?

Wi-Fi ?

Bluetooth ?

OS TV

Kompatibilní s hlas.asistentem

Počet HDMI portů ?

Duální tuner

Hloubka barev

HbbTV

Barva

Třída energ.účinnosti ?

Přidat další parametry

Uložit

Vymazat všechny filtry

Produkty

Televize Sony od CRT k LED TV

Značka Sony ušla na cestě k LED TV dlouhou cestu. V roce 1968 představila televizi na bázi CRT technologie a postupně se propracovala až k ikonickým TV BRAVIA, které využívají LCD technologii. Od nich to byl už jen krůček k populárním LED TV

První komerční LED televizor s označením Sony Qualia 005 uvedla značka v roce 2004. Dnešní Sony LED televize na tuto technologii navazují a v mnoha ohledech původní televizory překonávají. 

Díky tomu vám zajistí kvalitní divácký zážitek – třeba při sledování filmů Spider-Man, Karate Kid nebo Muži v černém. Ty jsou totiž také výsledkem firmy Sony, konkrétně filmového studia a dceřiné společnosti – Sony Pictures Entertainment, Inc. A je jen na vás, zda to bude na televizi s Full HD, 4K Ultra HD nebo snad 8K rozlišením.