Sony KE-48A9

Zobrazit


Úhlopříčka: 48 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV, Elektronický informační list


Cena 29 990 Kč

Sleva 19 % z ceny doporučené výrobcem: 36 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 299,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

 • Hlídat změny
 • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Elegantní Smart OLED TV Sony KE-48A9BAEP se štíhlým designem One Slate a nádherným hliníkovým centrálním stojanem se hodí do každého obývacího pokoje a nabízí vysoký dynamický rozsah (HDR), rozlišení 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 48" úhlopříčku (121 cm). O skvělý zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů se postará kombinace technologií Pixel Contrast Booster (zvýrazňuje barvy a kontrast ve světlých oblastech), X-Motion Clarity (méně rozmazání v rychlých scénách), technologie 4K X-Reality PRO (zvýšení rozlišení 4K) či procesor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické barvy). Vícerozměrný a vysoce kvalitní zvuk zajistí technologie Dolby Atmos (vysílá zvuk shora i ze stran) a S-Force Front Surround (dokáže virtuálně reprodukovat v TV systém prostorového reproduktoru). Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play.

Procesor, který přináší to nejlepší ze systému OLED

Tento procesor je využíván i k přesné analýze obrazových dat v 8K TV2 od společnosti Sony, aby bylo dosaženo intenzivních kontrastů OLED s čistými černými odstíny, úžasným jasem a realistickými obrazy.

Výjimečná hloubka a realističnost

Vychutnejte si barvy reálného světa, objevte detaily v tmavých stínech a jasných světlých částech. Technologie Pixel Contrast Booster zvýrazňuje barvy a kontrast ve světlých oblastech a dodá tak scénám realistické odstíny a barvy, větší hloubku, jemné textury a zároveň kontrast s čistě černými barvami, jaké vám dokáže poskytnout jen OLED.

Object-based HDR remaster

Vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu objektů a upravuje kontrast. Jelikož objekty se přepracovávají individuálně, tato TV dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Dokonalé rozlišení při každém sledování

Díky funkcím od Sony je možné jakýkoliv obsah konvertovat na realistické rozlišení 4K. Processor X1™ Ultimate, který je dvakrát rychlejší než X1 Extreme, přesně analyzuje a zpracovává údaje, čímž dodává filmům ve 4K realistické detaily a textury. 4K X-Reality™ PRO pomocí databáze 4K konvertuje i filmy ve 2K a Full HD na vyšší kvalitu blížící se 4K. Object-based Super Resolution se pak stará o optimalizaci rozlišení jednotlivých objektů a přináší realistické textury.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Technologie TRILUMINOS™ využívající procesory X1™ rozšiřuje barevné spektrum, díky čemuž dokáže reprodukovat více barev než běžný televizor. Analyzuje údaje v každém snímku a zpracovává je tak, aby byly barvy ještě přirozenější a přesnější, takže obraz se přibližuje realitě více než kdykoliv předtím.

 • Jasné, čisté a rychlé scény - díky obrazu tvořenému miliony samostatně ovládaných pixelů je na obrazovce OLED ostré všechno. A díky technologii X-Motion Clarity™ i rychlé akční scény zůstávají plynulé a zřetelné. Precizní ovládání pohyblivého obrazu minimalizuje rozmazání, což umožňuje zachovat jeho věrnost a jas i při mimořádně rychlých scénách.

 • Nádherné barvy z každého úhlu - sledování televizoru zboku je nyní stejně uspokojivé jako zepředu. Díky panelu OLED jsou barvy konzistentní a věrné z každého úhlu.

Harmonie zvuku a obrazu - obrazovka jako reproduktor

Díky tomu, že obrazovka funguje jako reproduktor - zvuk a obraz jsou v dokonalé harmonii, přičemž zvuk vychází ze správného místa na obrazovce a přináší tak skvělý filmový zážitek.

Neuvěřitelně pohlcující zvuk z obrazovky

Technologie Sony Acoustic Surface Audio mění celou obrazovku na reproduktor. Inovativní motorek za obrazovkou jemně vibruje a vytváří zvuk, který vychází z centra akce, například při dialogu postav nebo zvuku motoru auta.

 • Dolby Atmos - tato technologie vysílá zvuk shora i ze stran, díky čemuž slyšíte, jak se vám nad hlavou pohybují objekty. Můžete si tak vychutnat realistický vícerozměrný zážitek.

 • S-Force Front Surround - užijte si zvuk, který jakoby vycházel ze samostatného vícerozměrného prostorového reproduktoru. Díky konverzním vstupům dokáže virtuálně reprodukovat v televizoru systém prostorového reproduktoru a výsledný zvuk vás zcela pohltí.

 • Voice Zoom - díky funkci Voice Zoom slyšíte lidi mluvit jasněji a nemusíte tak zvyšovat hlasitost. Oceníte to zejména při přehledech zpráv a dokumentárních filmů.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a vychutnejte si ten nejlepší zážitek ze sledování. Jedinečná technologie optimalizace podle prostředí od společnosti Sony automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

Jas přizpůsobený vaší místnosti

Televizor OLED s rozlišením 4K disponuje světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalého obrazu.

Zvuk přizpůsobený prostředí

Zvukový zážitek se může měnit v závislosti na předmětech v místnosti. Záclony například pohlcují zvuk a objekty před televizí narušují proudění zvuku, čímž snižují jeho kvalitu. Tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD detekuje objekty v místnosti, díky čemuž přizpůsobuje a vylepšuje zvuk.

Minimalistický design vás vtáhne do děje

Díky úzkému rámu se soustředíte jen na obrazovku a vychutnáte si pohlcující zážitek ze sledování. Kompaktní velikost, úzký rám a design One Slate zajistí, že televizor bude ladit s každým obývákem.

Design One Slate - žádné rozptylování

Štíhlý a jednoduchý design One Slate při dívání na obrazovku nerozptyluje a skvěle se hodí do každé místnosti.

Snadný přístup, jednoduchý život

S televizory Smart Android TV, které nabízejí snadný přístup k vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením, je život jednodušší.

Nové světy se vám zpřístupní jedním slovem

Chcete zábavu o jaké se vám dosud jen zdálo? Stačí říct. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám televizor Smart Android TV v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání (funkce se v jednotlivých zemích liší).

Funguje s Apple AirPlay / Apple HomeKit

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce z prohlížeče Safari.

Moderní život s inteligentními zařízeními

Chromecast umožňuje přenos videí, her a aplikací z mobilního zařízení do TV s technologií Chromecast built-in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na zařízení s Androidem nebo iOS a můžete začít sledovat ve velkém formátu.

Vychutnejte si plynulejší hraní s lepší odezvou

Funkce BRAVIA Sync rozpozná, když připojíte herní konzoli a TV přepne do herního režimu. V něm je zpracování obrazu optimalizováno tak, aby vyhovovalo rychlejší snímkové frekvenci videoher, díky čemuž si budete moci vychutnat plynulé a responzivní hraní bez zpoždění.

Jednoduché ovládání s inteligentním ovladačem

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Díky tenčímu a oblejšímu designu, mikrofonu na hlasové ovládání a vylepšenému rozložení tlačítek je jeho používání hračka.

Obsah přesně podle představ tvůrců

Digitální komprese obsahu a jeho přizpůsobení televizoru negativně ovlivňuje kvalitu a zážitek ze sledování není takový, jak zamýšlel režisér ve studiu. Díky jedinečným funkcím si můžete i doma vychutnat zábavu na studiové úrovni.

Unikátní vylepšení

 • Režim Netflix Calibrated Mode - tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netflix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jakou má studiová nahrávka.

 • Poddejte se filmovému zážitku - vychutnejte si filmovou kvalitu ve svém domě. Dolby Vision oživováním scén přináší zážitek ze sledování a Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 • Zachování vášně filmařů - díky používání vysokovýkonného softwaru CalMAN na automatickou kalibraci od společnosti Portrait Displays dokáže tento televizor zachovávat barvy z produkce.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 48 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Sony KE-48A9

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Luděk

25. 12. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Obraz
 • Design
 • Funkce

Luxusní TV za tuto cenu, OLED