Sony KDL-50W755C (černá)

Zobrazit

Úhlopříčka ("): 50 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

4,3 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

5 nákup

Zobrazit 6 recenzí

Popis produktu

Opravdu velkorysá úhlopříčka 50 palců, několik chytrých funkcí, perfektní zvuk a dokonalý design s tenkým rámečkem. To a mnohem více vám nabídne nový televizor Sony KDL50W755CBAEP. V lepším a větším provedení si díky novému televizoru Sony můžete vychutnávat také své oblíbené funkce smartphonu či tabletu. Umožní vám to platforma Android TV, kterou tento nový televizor Sony disponuje. Především milovníci akčních filmů si vychutnají neuvěřitelně plynulé a dynamické akční scény díky technologii MotionFlow XR. Kromě toho také technologie X-Reality PRO redukuje šum a tím zvyšuje rozlišení každého pixelu.

 

 

Perfektní detaily z každého zdroje

Televize SONY KDL50W755CBAEP nabízí při sledování vašich oblíbených programů vysoký výkon zpracování obrazu, čímž se zvyšuje rozlišení každého pixelu. Jednotlivé části jsou analyzovány a porovnávány se speciální obrazovou databází. K dispozici je také technologie X-Reality PRO, která redukuje různé typy šumu z analogových a digitálních televizních signálů, DVD disků či digitálních fotografií.

Perfektné detaily z každého zdroja - SONY KDL55W755CBAEP

Technologie Motionflow XR

Technologie Motionflow XR přináší plynulejší a přirozenější pohyby a na obrazovce televizoru vytváří neuvěřitelně plynulé dynamické akční scény.

Technológia Motionflow XR - SONY KDL55W755CBAEP

Chytrý televizor s operačním systémem Android

Odteď si můžete všechny vaše oblíbené funkce smartphonů nebo tabletů užívat i na obrazovce televizoru SONY KDL50W755CBAEP. Je vybaven operačním systémem Android, který vytváří příjemné uživatelské prostředí.

Chytrý televízor s operačným systémom Android SonyChytrý televízor s operačným systémom Android Sony

Mnoho zábavy

S televizorem si můžete užívat mnoho zábavy, která vyplní váš volný čas. Na jeho obrazovce můžete zobrazovat obsah z vašeho smartphonu pomocí služby Google Cast, nebo si vychutnávat mnoho aplikací.

Bezdrátové přenášení obsahu

Díky technologii NFC a připojení MHL můžete bezdrátově sdílet všechny vaše fotografie, videa a jakýkoliv jiný obsah přímo na obrazovku televizoru SONY KDL50W755CBAEP. MHL připojení zajišťuje zobrazení fotografií a videí z vašeho smartphonu na obrazovce televizoru ve vysokém Full HD rozlišení. Díky chytré aplikaci sideview můžete jednoduše vyhledávat a nahrávat všechny vaše oblíbené programy. Umožňuje také ovládat televizor a kontrolovat TV programy pomocí smartphonu.

Technologie Clear Audio+

Technologie Clear Audio+ dokáže vyladit zvuk televizoru na působivý a citově obohacující zážitek. Můžete tak poslouchat hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou, bez ohledu na to, jaké programy právě sledujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení Full HD

Hodnocení

4,3 / 5

6 recenzí Sony KDL-50W755C (černá)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jan

21.10.2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Vymakana televize


Roman

6.10.2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoAdéla

1.10.2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


S televizí jsme moc spokojeni a doporučili bychom jí. Má perfekntí obraz i zvuk. Menu velice intuitivní a jednoduché. Jediné co je na prd, je ovladač, kterému občas trvá reakce a je plastový. Osobně mě vadí při výběru programů to, že vypadne zvuk z televize, který se při každé změne přerušuje, ale to může být i tím, že jdeme na anténu nikoliv na satelit a podobně. Ve výsledku je to ale skvělá televize :-)


Tereza

19.8.2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno