Sony KD-85XF8596

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

 

Zažijte tu nejlepší kvalitu obrazu s rozlišením 4K UHD

Chytrá televize Sony KD85XF8596 Ultra HD má čtyřnásobně vyšší rozlišení, než mají běžné Full HD televize. Vychutnejte si dokonalejší ostrost, výraznější kontrast, hladký přirozený pohyb a bezchybné detaily. Díky více než 8 milionům pixelů a jedinečné technologii zpracování signálu na zvyšování rozlišení převzorkováním si vychutnáte ten nejkvalitnější obraz. Čím vyšší je kvalita původního obsahu, tím lepší obraz získáte.

Obraz, od kterého nedokážete odtrhnout zrak

Štíhlý úzký rám s hliníkovou povrchovou úpravou upozorňuje výlučně na obrazovku. Donce Vás nebudou rušit ani připojovací kabely, všechny totiž zůstanou šikovně skryté.

4K HDR Processor X1

Detailnější, přirozenější a realističtější obraz, přesně to Vám zajistí 4K HDR Processor X1. Lépe reprodukuje hloubku, textury i přirozené barvy. Takto dokonalý obraz zajistí procesor v souhře s technologiemi vylepšení objektů pomocí HDR a Super Bit Mapping 4K HDR. Budete moci sledovat úžasně realistický obraz plný čistých barev s ještě vyšším jasem.

Super Bit Mapping 4K HDR

Světlo při západu slunce hraje tisícem barev, odstínů a gradací. Funkce Super Bit Mapping 4K HDR je všechny odhalí. Při sledování vytváří plynulý a přirozený televizní obraz v rozlišení 4K bez přechodů mezi odstíny, které se mohou vyskytnout u jiných TV.

Objevte každý detail s technologií 4K X-Reality PRO

Technologie 4K X-Reality PRO zvyšuje rozlišení každého pixelu, proto je každý snímek o mnoho zřetelnější. Technologie také vylepšuje obraz pomocí redukce šumu. Redukce šumu a zvýšení rozlišení každého pixelu zajistí čistý, ostrý a živý obraz. 

Tenký hliníkový rám

Obrazovka je ohraničena tenkým a úzkým rámem, který maximalizuje zobrazovací plochu. Krásný design dodává televizi špičkový vzhled.

Displej TRILUMINOS: mimořádné barvy, mimořádná krása

Podívejte se na živé barvy ze světa kolem vás. Displej TRILUMINOS mapuje širší paletu barev a věrně reprodukuje každý stín a odstín.

Objevte vzrušující zábavu v kvalitě 4K HDR

4K televize Sony KD85XF8596 s funkcí HDR vám přináší vzrušení ze sledování filmů a hraní her. Poradí si s celou řadou formátů HDR včetně HDR10 a Hybrid Log-Gamma.

Technologie Motionflow XR se stará o plynulé zobrazení akčních scén

Užívejte si hladké a ostré detaily i ve velmi rychlých scénách díky technologii Motionflow XR. Tato inovativní technologie vytváří další snímky filmu a vkládá je mezi původní snímky. Porovnává klíčové vizuální prvky sousedících snímků a vzápětí počítá chybějící akci v sekvenci. Některé modely disponují také možností vkládání černého snímku, která brání rozmazání a vytváří skutečný zážitek jako z kina.

Připojení Bluetooth

Připojte k televizi zařízení kompatibilní s technologií Bluetooth a jednoduše si užívejte bezdrátovou zábavu. Spárujte sluchátka s televizí Sony KD85XF8596 a vychutnejte si televizní pořady a hudbu ze svého oblíbeného místa, aniž byste rušili své okolí.

Dejte sbohem kabelům

Všechny kabely vedoucí od zařízení schováte do unikátního stojanu.

Object-based HDR remaster

Funkce vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje kontrast, na rozdíl od běžných televizí, které upravují kontrast na základě jedné kontrastní křivky černé a bílé. Televize dokáže pomocí této technologie vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Objevujte nové možnosti s platformou Android TV

Vaše chytrá televize Sony KD85XF8596 je nyní ještě chytřejší. Užívejte si oblíbený obsah ze svého smartphonu nebo tabletu na krásně velké obrazovce televizoru řady BRAVIA. Prostřednictvím platformy Android TV s hlasovým ovládáním se můžete připojit a ovládat filmy, televizní pořady a tisíce aplikací pouhým hlasem.

Google Play: Svět obsahu a aplikací

Objevujte filmy a televizní pořady, hry a další obsah ve službě Google Play*. Zcela novým způsobem si můžete vychutnat obrovskou a stále rostoucí nabídku aplikací v televizoru. *Vyžaduje se registrace. Služby mohou být zpoplatněny.

Začít můžete pomocí jednoho tlačítka

S tímto televizorem si užijete i sledování originální tvorby služby Netflix.samostatné tlačítko Netflix umístěné na dálkovém ovladači, takže jedním kliknutím tak můžete začít přenášet obsah.

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat

Neztrácejte čas vyhledáváním, o to déle pak můžete sledovat vybraný obsah. Hlasové vyhledávání v platformě Android TV vkládá do vašich rukou mocnou zbraň v podobě vyhledávače Google. Budete moci vyhledávat obsah v různých službách bez nutnosti pracného zadávání textu. Můžete si také nechat obsah doporučit. Pokud například zadáte dotaz „romantické komedie“, zobrazí se seznam vhodných možností.

Chromecast: pohodlné přehrávání na dalších zařízeních

Model Sony KD85XF8596 má Chromecast zabudovaný, takže si můžete pohodlně užít přenos zábavy ze služeb ze svého osobního zařízení na úchvatnou obrazovku televizoru řady BRAVIA. Můžete využít zařízení s operačním systémem Android, iOS nebo Windows.

Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+

Zvuk stejně živý jako obraz. Režim ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk televizoru v působivý zážitek. Poslouchejte hudbu, dialogy a prostorové efekty s větší čistotou a zřetelněji bez ohledu na to, co právě sledujete.

Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby

Internetová videa s nízkým rozlišením nebo jiné komprimované zvukové soubory se často nemohou chlubit vysokou kvalitou zvuku. Při komprimaci digitálního signálu se často velký objem informací ztrácí. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) dokáže ztracené frekvence (především vysoké) obnovit a vytvořit tak zpět přirozený zvuk s prostorovějším efektem.

Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround

Užijte si pohlcující zvukovou scénu, která vás vtáhne do středu dění. Technologie S-Force Front Surround neodráží zvukové vlny od stěn, netlumí tak a ani nezkresluje zvuk. Technologie zvukové vlny ohýbá v celé místnosti, tím umožní pouhým dvěma reproduktorům poskytovat nepřerušený obklopující prostorový zvuk. Užijete si tak bohatý a vysoce věrný zvuk.

Proměňte televizor v digitální rekordér: záznam USB HDD

Ukládejte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a přehrávejte si je, kdy se vám to hodí. Funkce záznamu USB HDD umožňuje nahrávání digitálního vysílání jedním dotykem nebo na základě nastaveného časovače na připojené zařízení USB HDD s kapacitou až 2 TB. Při sledování stačí stisknout tlačítko nahrávání. Záznam bude automaticky ukončen při skončení programu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 85 "
  • Úhlopříčka 215 cm
  • Wi-Fi Ano
  • Počet HDMI portů 4
  • Typ obrazovky LED
  • Rozlišení 3840x2160
  • Smart Ano
  • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: Motionflow XR
? Frekvence pohyb.interpolace: 1000

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 85 "
? Úhlopříčka: 215 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 3
Počet RF vstupů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 191 cm
Výška: 103,1 cm
Hloubka: 7,3 cm
Hmotnost: 44,1 Kg
Výška s podstavcem: 109,8 cm

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 400x400

TV tuner

? Typ signálu: DVB-S2, DVB-T2/H.265, DVB-C
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A

Ostatní

Kód produktu: KD85XF8596BAEP

Všechny parametry

Recenze Sony KD-85XF8596

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony KD-85XF8596