Sony KD-75ZH8

Vyberte si jinou variantu

192 999 Kč ? Ušetříte 25 % 144 990 Kč

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 14 499,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektronický informační list

Unikátní Android Smart televizor Sony KD-75ZH8 s designem One Slate, obrazovkou Full Array LED s lokálním tlumením, skvělým rozlišením 8K (7680 × 4320) a 75" úhlopříčkou (190 cm) vás vtáhne do děje díky dokonale synchronizovanému zvuku s realistickým obrazem. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií 8K X-tended Dynamic Range PRO (přizpůsobuje jas), 8K X-Reality PRO (pro výjimečné rozlišení), Object-based Super Resolution (realistické textury) a X-Motion Clarity (méně rozmazání v rychlých scénách) či Processor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické barvy). O vícerozměrný, vysoce kvalitní zvuk se postarají reproduktory integrované přímo v rámu, systém Acoustic Multi-Audio, technologie Dolby Atmos a S-Force Front Surround (virtuálně reprodukuje v TV systém prostorového reproduktoru). Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 25 %
 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Třída energetické účinnosti 2021: G

Zvažte i tento produkt

Samsung QE75Q950TS (2020) televize

109 990 Kč

Skladem 2-5 ks

Ultratenký Smart QLED televizor Samsung QE75Q950TSTXXH v černé barvě vás vtáhne do světa neuvěřitelně dokonalého obrazu, jemných detailů a realistických barev, které zprostředkuje Infinity obrazovka…

 • Úhlopříčka: 75 "
 • Úhlopříčka: 189 cm
 • Wi-Fi: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Připraveno pro PS5

Realistická kombinace 8K a pohlcujícího zvuku

Vstupte do světa velkých obrazovek s rozlišením 8K a vychutnejte si dokonale synchronizovaný zvuk s obrazem. Díky štíhlému a jednoduchému designu One Slate se můžete naplno ponořit do akce.

Větší obrazovka, detaily v 8K a skutečný zážitek

Výkonný procesor se postará o výraznější hloubky a detaily. Bez ohledu na to, co sledujete, si na televizní obrazovce s technologií Full Array LED s lokálním tlumením podsvícení tmavé i světlé tóny vychutnáte naplno.

Výjimečné rozlišení při sledování čehokoliv

Díky jedinečným funkcím lze jakýkoliv obsah převést téměř na realistické rozlišení 8K. Procesor X1 Ultimate přesně analyzuje a zpracovává údaje, čímž dodává filmům v rozlišení 8K čtyřnásobek rozlišení 4K, výsledkem čehož jsou scény s výraznými texturami a detaily. Technologie 8K X-Reality PRO pomocí jedinečné databáze 8K konvertuje i filmy v rozlišení 4K a 2K na vyšší kvalitu blížící se rozlišení 8K. Technologie Object-based Super Resolution se pak stará o optimalizaci rozlišení jednotlivých objektů a přináší realistické textury.

Viditelný kontrast s přesným ovládáním

Tento televizor přesně vyvažuje světelný výstup na obrazovce, díky čemuž mají scény úchvatný kontrast. Technologie Full Array LED rozsvěcuje zóny LED diod nezávisle od sebe. Díky tomu jsou světlé části světlejší a tmavé tmavší a vytváří se realističtější kontrast. Ten vylepšuje i technologie 8K X-tended Dynamic Range PRO, která přizpůsobuje jas tak, aby byly světlé odstíny v osvětlených částech a tmavé odstíny ve stínech výraznější.

Realističtější barvy a kontrast

Vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu objektů a upravuje kontrast. Jelikož se objekty přepracovávají individuálně, tato TV dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Technologie TRILUMINOS využívající procesory X1 rozšiřuje barevné spektrum, díky čemuž dokáže reprodukovat více barev než běžný televizor. Analyzuje údaje v každém snímku a zpracovává je tak, aby byly barvy ještě přirozenější a přesnější.

Překrásné barvy na každé straně

Sledování TV z boku je stejně uspokojivé jako ze středu. Optický design vytvořený na ovládání podsvícení, panel X-Wide Angle, zajišťuje, že barvy budou opravdu věrné

Jasné, čisté a rychlé scény

Na některých obrazovkách se sport a rychlé scény zdají být rozmazané. Díky technologii X-Motion Clarity je vše plynulé, jasné a čisté. Technologie samostatně ovládá každý okamžik, optimalizuje jeho trvání a v případě potřeby zvýší jas.

Harmonie zvuku a obrazu - reproduktor přímo v rámu

Reproduktory jsou integrovány přímo v rámu, a zvuk proto vychází z toho místa, kde se odehrává scéna. Přiblížením reproduktorů blíže ke středu obrazovky se podařilo dosáhnout harmonie obrazu a zvuku.

 • Zvuk se přehrává ve scéně na správném místě - Systém Acoustic Multi-Audio do rámu přidává vibrující výškový reproduktor, díky kterému se zvuk přizpůsobuje ději a přináší tak skutečně pohlcující zážitek. Jednotlivé zesilovače se ovládají odděleně, aby se dalo přesně nastavit rozmístění zvuku reproduktoru v oblastech s vysokými tóny, což zlepšuje akustický tlak a stabilitu a zvyšuje realističnost.

 • Středobod uchvacujícího zvuku - Použijte televizor jako centrální reproduktor a poslechněte si dialogy, vokály a hudební nástroje v jasném zvuku.

Technologie Dolby Atmos a S-Force Front Surround

 • Dolby Atmos - Tato technologie vysílá zvuk shora i ze stran, díky čemuž slyšíte, jak se vám nad hlavou pohybují objekty. Můžete si tak vychutnat realistický vícerozměrný zážitek.

 • S-Force Front Surround - Užijte si zvuk, který jakoby vycházel ze samostatného vícerozměrného prostorového reproduktoru. Díky konverzním vstupům dokáže virtuálně reprodukovat v TV systém prostorového reproduktoru a výsledný zvuk vás zcela pohltí.

 • Jasné hlasy - Díky funkci Voice Zoom slyšíte lidi mluvit jasně a nemusíte zvyšovat hlasitost.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a vychutnejte si skvělý zážitek ze sledování. Technologie optimalizace podle prostředí automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

 • Jas přizpůsobený místnosti - TV disponuje světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalého obrazu.

 • Zvuk přizpůsobený prostředí - Tento televizor s rozlišením 8K detekuje objekty v místnosti, díky čemuž přizpůsobuje a vylepšuje zvuk.

Velká obrazovka, která vás pohltí

Nechte se pohltit zábavou bez jakýchkoliv vyrušení. TV LED s rozlišením 8K se vyznačuje minimalistickým designem One Slate a štíhlým rámem.

 • Úzký hliníkový rám - Díky němu se soustředíte na obraz a ne na televizor.

 • Nenápadný stojan se dvěma polohami - Nenápadný stojan leží na poličce a nenarušuje váš zážitek ze sledování. Díky jeho nastavením jej můžete položit na malou i velkou poličku.

 • Zbavte se změti kabelů - zbavte se změti kabelů a schovejte je pomocí držáků kabelů, aby váš televizor vypadal dobře zepředu, zboku i zezadu.

Snadný přístup, jednoduchý život

S těmito televizory Smart Android TV, které nabízejí snadný přístup k vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením, se stane váš život jednodušší.

Nové světy se vám zpřístupní jedním slovem

Chcete zábavu, která bude pro celou rodinu? Stačí říct. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám tento televizor v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání. (Funkce se v jednotlivých zemích liší).

Funguje s Apple AirPlay/Apple HomeKit

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací nebo dokonce z prohlížeče Safari.

Moderní život s inteligentními zařízeními

Chromecast umožňuje přenos videí, her a aplikací z mobilního zařízení do TV s technologií Chromecast built in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na zařízení s Androidem nebo iOS a můžete začít sledovat ve velkém formátu.

Podsvícený dálkový ovladač

Při sledování televizoru ve tmě stačí jednoduše chytit dálkový ovladač s integrovaným podsvícením a můžete měnit kanály či hlasitost. 

Jednoduché ovládání

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Díky tenčímu designu, mikrofonu pro hlasové ovládání a rozložení tlačítek je jeho používání hračka.

Obsah přesně podle představ jeho tvůrců

Digitální komprese obsahu a jeho přizpůsobení TV negativně ovlivňuje kvalitu a zážitek ze sledování není takový, jak zamýšlel režisér ve studiu. Díky jedinečným funkcím si můžete i doma vychutnat zábavu na studiové úrovni.

Unikátní vylepšení

 • Režim Netflix Calibrated Mode - Tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netlfix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jak má studiová nahrávka.

 • Poddejte se filmovému zážitku - Vychutnejte si filmovou kvalitu ve svém domě. Dolby Vision oživováním scén přináší zážitek ze sledování a Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 • Zachování vášně filmařů - Díky používání vysoce výkonného softwaru CalMAN pro automatickou kalibraci od společnosti Portrait Displays dokáže tento televizor zachovávat barvy z produkce.

Podpora Smart aplikací

 • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete spoustu zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu, prostřednictvím služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi Live TV s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů k zakoupení nebo zapůjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizována a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

 • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World).

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 75 "
 • Úhlopříčka 189 cm
 • Wi-Fi Ano
 • Počet HDMI portů 4
 • Typ obrazovky LED
 • Rozlišení 7680x4320
 • Smart Ano
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: Motionflow XR

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 75 "
? Úhlopříčka: 189 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 8K
? Rozlišení: 7680x4320
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 2
? Počet USB 3.0 portů: 1
Počet RF vstupů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šírka: 168 cm
Výška: 97,7 cm
Hloubka: 8,4 cm
Hmotnosť: 47,9 Kg
Výška s podstavcem: 98,6 cm

Obsah balení

Obsah balení: Bat.,DO,nap.kab.,stojánek

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA štandard: 400x400

TV tuner

? Typ signálu: DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa
Spotř. ener. v režimu HDR: 305 kWh

Energetické údaje

? Třída energetické účinnosti 2021: G

Ostatní

Kód produktu: KD75ZH8BAEP

Všechny parametry

Recenze Sony KD-75ZH8

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony KD-75ZH8