Sony KD-65XH9505

Vyberte si jinou variantu

54 999 Kč ? Ušetříte 23 % 42 490 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 01. 2021
Jak získáte slevu
37 816 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 424,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Designový Android Smart televizor Sony KD-65XH9505BAEP v černém provedení s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), obrazovkou Full Array LED, rozlišením 4K Ultra HD (3 840 × 2 160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií X-tended Dynamic Range PRO (přizpůsobuje jas), 4K X-Reality PRO (zvýšení rozlišení 4K) a X-Motion Clarity (méně rozmazání v rychlých scénách), či Processor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické barvy). O vícerozměrný vysoce kvalitní zvuk se postará technologie Dolby Atmos (vysílá zvuk shora i ze stran) a S-Force Front Surround (dokáže virtuálně napodobovat systém prostorového reproduktoru). Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 23 %
 • Sleva s kódem 4 674 Kč

Zvažte i tento produkt

Dodatečná sleva 11 % po zadání kódu "K565TV11"

Sony KD-65AG8

Smart Android OLED televizor Sony KD-65AG8 v černé barvě s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), rozlišením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému…

 • Úhlopříčka: 65 "
 • Úhlopříčka: 164 cm
 • Wi-Fi: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

 

 

 

Hluboké odstíny černé a větší jas

Výkonný procesor analyzuje údaje a následně zvýrazňuje barvy, kontrast a čistotu obrazu. Obrazovka televizoru s Full Array LED umožňuje ve stínech vidět více detailů a přináší realistický a méně rozmazaný obraz z každého úhlu.

Vychutnejte si přesný kontrast

Technologie Full Array LED rozsvěcuje zóny LED diod nezávisle od sebe. Díky tomu jsou světlé části světlejší a tmavé tmavší. Kontrast vylepšuje i technologie X-tended Dynamic Range PRO, která přizpůsobuje jas světlým odstínům v osvětlených částech a tmavým odstínům ve stínech.

Realističtější barvy a kontrast

Vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu objektů a upravuje kontrast. Jelikož se objekty přepracovávají individuálně, tento televizor dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Dokonalé rozlišení

Procesor X1 Ultimate přesně analyzuje a zpracovává údaje, čímž dodává filmům v 4K realistické detaily a textury. 4K X-Reality PRO pomocí jedinečné databáze 4K konvertuje i filmy v 2K a Full HD na vyšší kvalitu blížící se 4K. Object-based Super Resolution se pak stará o optimalizaci rozlišení jednotlivých objektů a přináší realistické textury.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Technologie TRILUMINOS využívající procesory X1 rozšiřuje barevné spektrum, díky čemuž reprodukuje více barev než běžný televizor. Analyzuje údaje v každém snímku a zpracovává je tak, aby byly barvy ještě přirozenější a přesnější.

Překrásné barvy z každé strany

Sledování televizoru zboku je stejně uspokojivé jako zepředu. Optický design vytvořený na ovládání podsvícení, panel X-Wide Angle, zajišťuje, že barvy budou věrné (funkce k dispozici na televizoru s obrazovkou nad 140 cm (55")).

Jasné a čisté rychlé scény

Na některých obrazovkách se sport a rychlé scény zdají být rozmazané. Díky technologii X-Motion Clarity je vše plynulé, jasné a čisté. Technologie samostatně ovládá každý okamžik, optimalizuje jeho trvání a v případě potřeby zvýší jas.

Harmonie zvuku a obrazu

Výškové reproduktory na rozložení zvuku optimalizují, odkud vychází zvuk. Slyšíte tak precizně kontrolovaný zvuk vysoké kvality ze správného místa na obrazovce.

 • Synchronizovaný obraz se zvukem - systém Acoustic Multi-Audio přidává dva reproduktory na rozložení zvuku ze zadní části televizoru, díky čemuž se zvuk přizpůsobuje ději. Jednotlivé zesilovače se ovládají odděleně, aby se dalo nastavit rozmístění zvuku reproduktoru v oblastech s vysokými tóny. (Acoustic Multi-Audio k dispozici na televizoru s obrazovkou od 139 cm (55") a ovládání jednotlivých zesilovačů k dispozici na televizoru s obrazovkou od 139 (55") do 189 cm (75")).

 • X-Balanced Speaker - reproduktor X-Balanced byl navržen tak, aby svým výjimečným tvarem doplňoval kvalitu, a filmům či hudbě dodával čistý zvuk (k dispozici pouze na televizoru s úhlopříčkou od 139 cm (55") do 189 cm (75")).

Technologie Dolby Atmos a S-Force Front Surround

 • Dolby Atmos - tato technologie vysílá zvuk shora i ze stran, díky čemuž slyšíte, jak se vám nad hlavou pohybují objekty. Můžete si tak vychutnat realistický vícerozměrný zážitek.

 • S-Force Front Surround - užijte si zvuk, který jakoby vycházel ze samostatného vícerozměrného prostorového reproduktoru. Díky konverzním vstupům dokáže virtuálně reprodukovat v televizoru systém prostorového reproduktoru a výsledný zvuk vás zcela pohltí.

 • Jasné hlasy - díky funkci Voice Zoom slyšíte lidi mluvit jasně a nemusíte tak zvyšovat hlasitost.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a vychutnejte si skvělý zážitek ze sledování. Technologie optimalizace podle prostředí automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk.

 • Jas přizpůsoben místnosti - televizor disponuje světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, a pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalý obraz.

 • Zvuk přizpůsoben prostředí - tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD detekuje objekty v místnosti, díky čemuž přizpůsobuje a vylepšuje zvuk.

Plochý povrch bez rozptylování

Štíhlý a plochý design s nenápadným stojanem a úzkým rámem neodpoutává vaši pozornost od toho nejdůležitějšího - od obrazu.

Snadný přístup, jednoduchý život

S těmito televizory Smart Android TV, které nabízejí snadný přístup k vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením, se stane váš život jednodušší.

Nové světy se vám zpřístupní jedním slovem

Chcete zábavu, která bude pro celou rodinu? Stačí říct. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám tento televizor v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání (funkce se v jednotlivých zemích liší).

Moderní život s inteligentními zařízeními

Chromecast umožňuje přenos videí, her a aplikací z mobilního zařízení do TV s technologií Chromecast built in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na zařízení s Androidem nebo iOS a můžete začít sledovat ve velkém formátu.

Podsvícený dálkový ovladač

Při sledování televizoru ve tmě stačí jednoduše chytit dálkový ovladač s integrovaným podsvícením a můžete měnit kanály či hlasitost (k dispozici pouze na televizoru s obrazovkou větší než 140 cm (55")).

Jednoduché ovládání

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Díky tenčímu designu, mikrofonu na hlasové ovládání a rozložení tlačítek je jeho používání hračka.

Obsah přesně podle představ jeho tvůrců

Digitální komprese obsahu a jeho přizpůsobení televizoru negativně ovlivňuje kvalitu a zážitek ze sledování není takový, jak zamýšlel režisér ve studiu. Díky jedinečným funkcím si můžete i doma vychutnat zábavu na studiové úrovni.

Unikátní vylepšení

 • Režim Netflix Calibrated Mode - tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netlfix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jakou má studiová nahrávka.

 • Poddejte se filmovému zážitku - vychutnejte si filmovou kvalitu ve svém domě. Dolby Vision oživováním scén přináší zážitek ze sledování a Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 • Zachování vášně filmařů - díky používání vysokovýkonného softwaru CalMAN na automatickou kalibraci od společnosti Portrait Displays dokáže tento televizor zachovávat barvy z produkce.

Podpora Smart aplikací

 • Lepší.TV - Internetová služba Lepší.TV nabízí pohodlné online sledování televize u vás doma. Obsahuje 93 TV stanic včetně všech jejich funkcí (až 30 dnů Timeshift, pauza, neomezené nahrávání, přetáčení, videoarchiv, ...). Využít můžete také bohatou videotéku s tisícovkou filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

 • SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si užili chvilky volného času co nejpříjemněji. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

 • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce můžete stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

 • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete kopec zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit, či spustit od začátku. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

 • Live TV od freeSAT - Skylink - Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi Live TV s videopůjčovnou, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidennímu archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

 • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů na zakoupení nebo půjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizovaná a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

 • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru.

 • HBO GO - Užijte si kasovní trháky, nebo skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost Smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně ve společnosti Electro World.)

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 65 "
 • Úhlopříčka 164 cm
 • Wi-Fi Ano
 • Počet HDMI portů 4
 • Typ obrazovky LED
 • Rozlišení 3840x2160
 • Smart Ano
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 65 "
? Úhlopříčka: 164 cm
? Typ obrazovky: LED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 2
Počet RF vstupů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 144,8 cm
Výška: 83,3 cm
Hloubka: 7 cm
Hmotnost: 23,7 Kg
Výška s podstavcem: 90,6 cm

Obsah balení

Obsah balení: DO,bat,nap.adapt,nap.kab,Table-Top Stand

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 300x300

TV tuner

? Typ signálu: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: KD65XH9505BAEP

Všechny parametry

Recenze Sony KD-65XH9505

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 03.12.2020

 • Krasný obraz.
 • Parádní podsvícený ovladač.
 • Jen 2 USB

Příslušenství k Sony KD-65XH9505