Sony KD55X81J

Zobrazit


Úhlopříčka: 55 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Více info


Cena 18 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 190 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Špičkový Smart Android TV Sony KD-55X81JAEP v černém provedení s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), LED obrazovkou s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 55" úhlopříčkou (139 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií 4K X-Reality PRO (zvýšení rozlišení 4K) a Motionflow XR (plynulé a ostré detaily v rychlých scénách) či 4K HDR Processor X1 a živý displej Triluminos Pro (jasné a realistické barvy). Technologie Dolby Vision vám přinese autentický zážitek ze sledování, zabudovaný světelný snímač přizpůsobí jas obrazu podle osvětlení místnosti a díky technologii Dolby Atmos a výjimečnému reproduktoru X-Balanced Speaker si vychutnáte podmanivý prostorový zvuk. Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google TV.

4K HDR Processor X1

Výkonný procesor využívá pokročilé algoritmy na potlačení šumu a zvýraznění detailů. Díky jasnějšímu signálu s rozlišením 4K se kvalita obrazu sledovaného obsahu přibližuje rozlišení 4K a přináší živé barvy a kontrast.

Triluminos Pro

Televizory se širokým rozsahem barev a jedinečným algoritmem Triluminos Pro dokážou rozpoznat barvu dle sytosti, tónu a jasu, jakož i reprodukovat přirozené odstíny v každém detailu. Budete si moci vychutnat barvy, které jsou blíže k barvám skutečného světa.

Vylepšení objektů pomocí HDR

Na rozdíl od většiny televizorů, ve kterých se kontrast upravuje jen podle jedné křivky kontrastu bílé až černé barvy, funkce vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje kontrast. Jelikož se objekty přepracovávají individuálně, tento televizor dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Technologie 4K X-Reality™ PRO

Vychutnejte si úchvatný obraz v rozlišení 4K s autentickými detaily a texturami využívající procesor 4K HDR Processor X1. Technologie 4K X-Reality™ PRO pomocí jedinečné databázy 4K konvertuje filmy v rozlišení 2K a dokonce i Full HD na vyšší kvalitu blížící se rozlišení 4K.

Motionflow XR

Vychutnejte si plynulé a ostré detaily i v sekvencích s rychlým pohybem díky technologii Motionflow XR. Tato novátorská technologie vytváří a vkládá další snímky mezi ty původní. Porovnává klíčové vizuální faktory po sobě následujících snímků a potom vypočítá chybějící části akce v sekvencích. Na některých modelech se vkládají i černé snímky, aby se dosáhlo skutečně filmový vzhled bez rozmazání.

X-Balanced Speaker

Reproduktor X-Balanced byl navržen tak, aby svým výjimečným inovativním tvarem doplňoval kvalitu zvuku a štíhlý design televizoru. Filmům a hudbě dodává čistý zvuk.

Google TV

Prohledávejte více než 700 000 filmů a seriálů z různých služeb pro přenos obsahu na jednom místě, kde jsou uspořádány podle námětů a žánrů na základě vašich zájmů. (Dostupnost aplikací se liší v závislosti na oblasti a zařízení.)

Funguje s Apple AirPlay / Apple HomeKit

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce z prohlížeče Safari.

Hlasové vyhledávání

Oblíbený obsah se dá okamžitě najít pomocí vašeho hlasu. Díky hlasovému vyhledávání můžete otravné psaní a komplikované hledání položek pustit z hlavy. Vše, co chcete, stačí jen říct.

Chromecast built-in

Chromecast umožňuje přenos oblíbených videí, her a aplikací z mobilního zařízení do televizoru s technologií Chromecast built-in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a vše, co máte rádi, můžete sledovat ve velkém formátu. Přeneste potřebný obsah a pak pokračujte v prohledávání pomocí telefonu nebo tabletu.

Stojan se dvěma možnostmi umístění

Všestranný oboustranný stojan poskytuje možnost standardního nastavení zaměřeného na obraz nebo úzkého nastavení pro menší police. (Oboustranný stojan je k dispozici pouze pro modely s úhlopříčkou 139 cm (55 palců) a více.)

Jednoduché ovládání s inteligentním ovladačem

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Díky tenčímu a oblejšímu designu, mikrofonu na hlasové ovládání a vylepšenému rozložení tlačítek je jeho používání hračka.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Vychutnejte si doma napětí jako v kině. Dolby Vision oživuje scény, čímž přináší autentický zážitek ze sledování. Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

Světelný snímač

Běžné televizory nepřizpůsobují jas osvětlení místnosti. Obraz je tak buď příliš tmavý nebo příliš světlý. Tento televizor je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalý obraz.


 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Sony KD55X81J

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Tomáš

22. 1. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Sony má nádherný obraz
  • snadné ovládání, satelit
  • Mám tuto značku v oblibě i když je třeba si připlatit.
  • nevýhody nejsem nezjistil

TV SONY trpí na poruchu podsvícení obrazu cca po devíti letech a v centrálním skladu již náhradní díly nemají.