Sony KD-55AG9

Zobrazit


Úhlopříčka ("): 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV, Elektronický informační list

Úhlopříčka (")


Cena 34 998 Kč

Sleva 53 % z původní cena: 74 990 Kč Zobraziť nápovědu

349,98 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Špičkový Smart Android OLED televizor Sony KD-55AG9 v elegantní černé barvě s vysokým dynamickým rozsahem, rozlišením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 55" úhlopříčkou (139 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku. O unikátní audiovizuální zážitek se postarají technologie Sound-from-Picture Reality či Pixel Contrast Booster (maximalizuje kontrast) a procesor pro zpracování obrazu X1 Ultimate zajistí vylepšení detailů, jasu a barev. Zařízení se pyšní technologií Acoustic Surface Audio+, díky které se k vám zvuk dostává z různých stran. Displej Triluminos vás vtáhne do děje, který je reprodukován živými a realistickými barvami. Pokročilé hlasové ovládání zajistí ještě vyšší komfort.

Obraz a zvuk v harmonii

Nechte se vtáhnout do děje realistickým obrazem a kvalitním zvukem. Kombinace detailního obrazu s technologií Sound-from-Picture Reality přináší unikátní audiovizuální zážitek.

Skutečně realistický

Skvělý výkon procesoru X1 Ultimate pro zpracování obrazu zajišťuje inteligentní vylepšení jasu, detailů a barev, aby byl sledovaný obraz jasný a realistický.

Maximalizace kontrastu každé barvy displeje OLED

Tento OLED televizor využívající procesor X1 Ultimate spojuje sytou černou a přirozenou barvu displeje OLED s technologií Pixel Contrast Booster, aby se zvýraznil barevný kontrast při vysoké svítivosti. Vše, co sledujete, ožije pomocí jemných detailů a živých barev.

Technologie Sound-from-Picture Reality

Podobně jako v koncertní síni se k vám zvuk díky technologii Acoustic Surface Audio+ šíří z různých stran. Dva motorky a dva výkonné hlubokotónové reproduktory přinášejí vícerozměrný zvuk, který vás vtáhne do zcela nového požitku ze zábavy.

Středobod uchvacujícího zvuku

Použijte svůj televizor Bravia jako centrální reproduktor a poslechněte si dialogy, vokály a hudební nástroje v neuvěřitelně jasné kvalitě zvuku. Stačí připojit systém domácího kina a užít si pohlcující filmový zážitek.

Studiová kvalita s kalibrovanou službou Netflix

Tento režim byl vyvinut ke sledování originální tvorby služby Netflix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jakou má studiová nahrávka. Tento model má samostatné tlačítko "Netflix" na dálkovém ovladači, takže jedním kliknutím se dostanete do vaší oblíbené služby a můžete začít sledovat.

Vzrušující filmový zážitek

Vychutnejte si filmovou kvalitu i u sebe doma. Technologie Dolby Vision oživí scény a přinese zážitek ze sledování a technologie Dolby Atmos dopomůže k naplnění celé místnosti podmanivým prostorovým zvukem.

Široká paleta barev

Obklopte se živými a realistickými barvami díky displeji Triluminos, který mapuje barvy ze širší palety, díky čemuž věrně reprodukuje každý odstín a tón barevného spektra.

Nové světy

Skvělou zábavu máte na dosah. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám televizor se systémem Andorid TV v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání.

Inteligentní ovladač

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Používání ovladače je hračka díky jeho tenčímu a oblejšímu designu, mikrofonu pro hlasové ovládání a vylepšenému rozložení tlačítek.

Podpora Smart aplikací

  • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete kopec zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7 denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost se může lišit v závislosti na lokalitě)

  • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi Live TV s videopůjčovně, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidenním archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost se může lišit v závislosti na lokalitě)

  • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemnější. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost se může lišit v závislosti na lokalitě)

  • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů na zakoupení nebo půjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizovaná a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost se může lišit v závislosti na lokalitě)

  • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost se může lišit v závislosti na lokalitě)

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost se může lišit v závislosti na lokalitě)

  • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět is vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Sony KD-55AG9

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

David

8. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno