Sony KD-55AG8

Zobrazit

Úhlopříčka ("): 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart Android OLED televizor Sony KD-55AG8 v černé barvě s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), rozlišením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 55" úhlopříčkou (139 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku. O unikátní audiovizuální zážitek se postarají technologie Sound-from-Picture Reality či Object-based HDR remaster (maximalizuje kontrast) a technologie zpracování obrazu 4K HDR Processor X1 Extreme zajistí vylepšení detailů, jasu a barev. Zařízení se pyšní technologií Acoustic Surface Audio, díky které se k vám zvuk dostává z různých stran. Displej Triluminos vás vtáhne do děje, který je reprodukován živými a realistickými barvami. Pokročilé hlasové ovládání zajistí ještě vyšší komfort.

 

 

Objevte pravé černé odstíny a pohlcující zvuk

Podívejte se, jak realistická může být zábava v rozlišení 4K, když zkombinujete hluboké černé odstíny inovativních obrazovek Sony OLED s výkonnou technologií zpracování X1 Extreme a zvukem Acoustic Surface Audio.

Obraz a zvuk v dokonalé harmonii

Nechte se vtáhnout do děje realistickým obrazem a stejně kvalitním zvukem. Kombinace nádherně detailního obrazu s technologií Sound-from-Picture Reality přináší úchvatný audiovizuální zážitek.

Více síly, více výkonu, více krásy

Technologie 4K HDR Procesoru X1 Extreme zahrnuje výkonné zpracování obrazu v reálném čase a poskytuje mimořádně detailní obraz. Rozlišení obrazu zvyšuje téměř na kvalitu skutečného rozlišení 4K HDR.

Vše ostatní v porovnání zbledne

Hluboká černá a přirozené barvy obraz oživí. Procesor pro zpracování obrazu X1 Extreme ovládá precizně a samostatně více než 8 milionů pixelů, které vyzařují vlastní světlo. Televizor OLED s rozlišením 4K od společnosti Sony vytváří výjimečný a inovativní kontrast.

Technologie Sound-from-Picture Reality

Na rozdíl od většiny reproduktorů v televizorech k vám zvuk přichází z celé obrazovky a otevírá dveře novému požitku ze zábavy. Obraz i zvuk jsou v dokonalé harmonii.

Život v celé své dokonalosti s širokou paletou barev

Obklopte se živými a realistickými barvami. Displej TRILUMINOS mapuje barvy ze širší palety, díky čemuž věrně reprodukuje každý odstín a tón barevného spektra.

Nové světy se vám zpřístupní jedním slovem

Skvělou zábavu máte na dosah. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám smart televizor se systémem Android TV v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání.

Začít můžete pomocí jednoho tlačítka

S tímto televizorem si užijete i sledování originální tvorby služby Netflix.samostatné tlačítko Netflix umístěné na dálkovém ovladači, takže jedním kliknutím tak můžete začít přenášet obsah.

Podpora Smart aplikací

  • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi Live TV s videopůjčovně, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidenním archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemnější. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

  • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Sony KD-55AG8

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

JIŘÍ

23. 2. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • jsem nadšený
  • zatím žádné

nádherný obraz nádherný zvuk