Sony KD-55A8

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Procesor, který přináší to nejlepší ze systému OLED

Tento procesor je využíván i na přesnou analýzu obrazových dat v 8K TV2 od společnosti Sony, aby bylo dosaženo intenzivních kontrastů OLED s čistými černými odstíny, úžasným jasem a realistickými obrazy.

Výjimečná hloubka a realističnost

Vychutnejte si barvy reálného světa, objevte detaily v tmavých stínech a jasných světlých částech. Technologie Pixel Contrast Booster zvýrazňuje barvy a kontrast ve světlých oblastech a dodá tak scénám realistické odstíny a barvy, větší hloubku, jemné textury a zároveň kontrast s čistě černými barvami, jaké vám dokáže poskytnout jen OLED.

Object-based HDR remaster

Vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu objektů a upravuje kontrast. Jelikož objekty se přepracovávají individuálně, tento TV dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Dokonalé rozlišení při každém sledování

Díky funkcím od Sony je možné jakýkoliv obsah konvertovat na realistické rozlišení 4K. Procesor X1 Ultimate, který je dvakrát rychlejší než X1 Extreme, přesně analyzuje a zpracovává údaje, čímž dodává filmům ve 4K realistické detaily a textury. 4K X-Reality PRO pomocí databáze 4K konvertuje i filmy v 2K a Full HD na vyšší kvalitu blížící se 4K. Object-based Super Resolution se pak stará o optimalizaci rozlišení jednotlivých objektů a přináší realistické textury.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Technologie TRILUMINOS využívající procesory X1 rozšiřuje barevné spektrum, díky čemuž dokáže reprodukovat více barev než běžný televizor. Analyzuje údaje v každém snímku a zpracovává je tak, aby byly barvy ještě přirozenější a přesnější.

 • Jasné, čisté a rychlé scény - Díky obrazu tvořenému miliony samostatně ovládaných pixelů je na obrazovce OLED ostré všechno. A díky technologii X-Motion Clarity i rychlé akční scény zůstávají plynulé a zřetelné. Precizní ovládání pohyblivého obrazu minimalizuje rozmazání, což umožňuje zachovat jeho věrnost a jas i při mimořádně rychlých scénách.

 • Nádherné barvy z každého úhlu - Sledování televizoru zboku je nyní stejně uspokojivé jako ze středu. Díky panelu OLED jsou barvy konzistentní a věrné z každého úhlu.

Harmonie zvuku a obrazu - obrazovka jako reproduktor

Díky tomu, že obrazovka funguje jako reproduktor, zvuk a obraz jsou v dokonalé harmonii, přičemž zvuk vychází ze správného místa na obrazovce a přináší tak filmovejší zážitek.

Neuvěřitelně pohlcující zvuk z obrazovky

Technologie Acoustic Surface Audio mění celou obrazovku na reproduktor. Inovativní motorek za obrazovkou jemně vibruje a vytváří zvuk, který vychází z centra akce, například při dialogu postav nebo zvuku motoru auta.

 • Dolby Atmos - Tato technologie vysílá zvuk shora i ze stran, díky čemuž slyšíte, jak se vám nad hlavou pohybují objekty. Můžete si tak vychutnat realistický vícerozměrný zážitek.

 • S-Force Front Surround - Užijte si zvuk, který jakoby vycházel ze samostatného vícerozměrného prostorového reproduktoru. Díky konverzním vstupům dokáže virtuálně reprodukovat v TV systém prostorového reproduktoru a výsledný zvuk vás zcela pohltí.

 • Voice Zoom - Díky funkci Voice Zoom slyšíte lidi mluvit jasně a nemusíte zvyšovat hlasitost. Oceníte to zejména při přehledech zpráv a dokumentárních filmech.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a vychutnejte si ten nejlepší zážitek ze sledování. Jedinečná technologie optimalizace podle prostředí od společnosti Sony automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

Jas přizpůsobený vaší místnosti

Televizor OLED s rozlišením 4K disponuje světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, a pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalého obrazu.

Zvuk přizpůsobený prostředí

Zvukový zážitek se může měnit v závislosti na předmětech v místnosti. Záclony například pohlcují zvuk a objekty před televizí narušují proudění zvuku, čímž snižují jeho kvalitu. Tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD detekuje objekty v místnosti, díky čemuž přizpůsobuje a vylepšuje zvuk.

Designový koncept One Slate

Díky mimořádně štíhlému designu One Slate sahá obrazovka po okraje televizoru a vy se tak můžete nerušeně ponořit do děje.

Snadný přístup, jednoduchý život

S televizory Smart Android TV, které nabízejí snadný přístup k vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením, je život jednodušší.

Nové světy se vám zpřístupní jedním slovem

Chcete zábavu, o jaké se vám dosud jen zdálo? Stačí říct. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám televizor Smart Android TV v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání. (Funkce se liší v závislosti na zemi).

Funguje s Apple AirPlay / Apple HomeKit

S Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací nebo dokonce z prohlížeče Safari.

Moderní život s inteligentními zařízeními

Chromecast umožňuje přenos videí, her a aplikací z mobilního zařízení do TV s technologií Chromecast built in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na zařízení s Androidem nebo iOS a můžete začít sledovat ve velkém formátu.

Jednoduché ovládání

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Díky tenčímu designu, mikrofonu na hlasové ovládání a rozložení tlačítek je jeho používání hračka.

Obsah přesně podle představ jeho tvůrců

Digitální komprese obsahu a jeho přizpůsobení TV negativně ovlivňuje kvalitu a zážitek ze sledování není takový, jak zamýšlel režisér ve studiu. Díky jedinečným funkcím si můžete i doma vychutnat zábavu na studiové úrovni.

Unikátní vylepšení

 • Režim Netflix Calibrated Mode - Tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netlfix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jak má studiová nahrávka.

 • Poddejte se filmovému zážitku - Vychutnejte si filmovou kvalitu ve svém domě. Dolby Vision oživováním scén přináší zážitek ze sledování a Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 • Zachování vášně filmařů - Díky používání vysoce výkonného softwaru Calman na automatickou kalibraci od společnosti Portrait Displays dokáže tento televizor zachovávat barvy z produkce.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka (") 55 "
 • Typ obrazovky OLED
 • Typ rozlišení 4K Ultra HD
 • OS TV Android TV

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: X-Motion Clarity

Display/Grafika

? Úhlopříčka ("): 55 "
? Úhlopříčka (cm): 139 cm
? Typ obrazovky: OLED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 2
? Počet USB 3.0 portů: 1
Počet RF vstupů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 122,7 cm
Výška: 71,2 cm
Hloubka: 5,2 cm
Hmotnost: 16,8 Kg
Výška s podstavcem: 73,3 cm

Obsah balení

Obsah balení: Bat.,DO,nap.kab.,stojan

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA štandard: 300x300

TV tuner

? Typ signálu: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant
Spotř. ener. v režimu HDR: 120 kWh

Energetické údaje

? Třída energetické účinnosti 2021: G

Ostatní

Kód produktu: KD55A8BAEP

Všechny parametry

Recenze Sony KD-55A8

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony KD-55A8