Sony KD-49XH9505

Designový Android Smart televizor Sony KD-49XH9505BAEP v černé barvě s vysokým dynamickým rozsahem (HDR), obrazovkou Full Array LED, rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 49" úhlopříčkou (123 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií X-tended Dynamic Range PRO (přizpůsobuje jas), 4K X-Reality PRO (zvýšení rozlišení 4K) a X-Motion Clarity (méně rozmazání v rychlých scénách) či Processor X1 Ultimate a živý displej Triluminos (jasné a realistické barvy). O vícerozměrný vysoce kvalitní zvuk se postará technologie Dolby Atmos (vysílá zvuk shora i ze stran) a S-Force Front Surround (dokáže virtuálně reprodukovat v televizi systém prostorového reproduktoru). Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google Play. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 11 %

Popis produktu

 

 

 

Hluboké odstíny černé a větší jas

Výkonný procesor analyzuje údaje a následně zvýrazňuje barvy, kontrast a čistotu obrazu. Obrazovka TV s Full Array LED umožňuje ve stínech vidět více detailů a přináší realistický a méně rozmazaný obraz z každého úhlu.

Vychutnejte si přesný kontrast

Technologie Full Array LED rozsvěcuje zóny LED diod nezávisle na sobě. Díky tomu jsou světlé části světlejší a tmavé tmavší. Kontrast vylepšuje i technologie X-tended Dynamic Range PRO, která přizpůsobuje jas světlým odstínům v osvětlených částech a tmavým odstínům ve stínech.

Realističtější barvy a kontrast

Vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu objektů a upravuje kontrast. Jelikož se objekty přepracovávají individuálně, dokáže tento televizor  vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Dokonalé rozlišení

Procesor X1 Ultimate přesně analyzuje a zpracovává údaje, čímž dodává filmům v 4K realistické detaily a textury. 4K X-Reality PRO pomocí jedinečné databáze 4K konvertuje i filmy v 2K a Full HD na vyšší kvalitu blížící se 4K. Super Resolution se pak stará o optimalizaci rozlišení jednotlivých objektů a přináší realistické textury.

Reprodukuje širší a přesnější škálu barev

Technologie TRILUMINOS využívající procesory X1 rozšiřuje barevné spektrum, díky čemuž dokáže reprodukovat více barev než běžný televizor. Analyzuje údaje v každém snímku a zpracovává je tak, aby byly barvy ještě přirozenější a přesnější.

Překrásné barvy na každé straně

Sledování televize z boku je stejně uspokojivé jako ze středu. Optický design vytvořený na ovládání podsvícení, panel X-Wide Angle, zajišťuje, že barvy budou věrné. (Funkce k dispozici v TV s obrazovkou nad 140 cm (55"))

Jasné a čisté rychlé scény

Na některých obrazovkách se sport a rychlé scény zdají být rozmazané. Díky technologii X-Motion Clarity je vše plynulé, jasné a čisté. Technologie samostatně ovládá každý okamžik, optimalizuje jeho trvání a v případě potřeby zvýší jas.

Harmonie zvuku a obrazu

Výškové reproduktory na rozložení zvuku optimalizují, odkud vychází zvuk. Slyšíte tak precizně kontrolovaný zvuk vysoké kvality ze správného místa na obrazovce.

 • Synchronizovaný obraz se zvukem - Systém Acoustic Multi-Audio přidává dva reproduktory na rozložení zvuku ze zadní části televizoru, díky čemuž se zvuk přizpůsobuje ději. Jednotlivé zesilovače se ovládají odděleně, aby se dalo nastavit rozmístění zvuku reproduktoru v oblastech s vysokými tóny. (Acoustic Multi-Audio k dispozici na TV s obrazovkou od 139 cm (55") a ovládání jednotlivých zesilovačů k dispozici na TV s obrazovkou od 139 (55") do 189 cm (75"))

 • X-Balanced Speaker - Reproduktor X-Balanced byl navržen, aby svým výjimečným tvarem doplňoval kvalitu zvuku a štíhlý design televizoru a filmům či hudbě dodával čistý zvuk. (K dispozici pouze v TV s úhlopříčkou od 139 cm (55") do 189 cm (75"))

Technologie Dolby Atmos a S-Force Front Surround

 • Dolby Atmos - Tato technologie vysílá zvuk shora i ze stran, díky čemuž slyšíte, jak se vám nad hlavou pohybují objekty. Můžete si tak vychutnat realistický vícerozměrný zážitek.

 • S-Force Front Surround - Užijte si zvuk, který jakoby vycházel ze samostatného vícerozměrného prostorového reproduktoru. Díky konverzním vstupům dokáže virtuálně reprodukovat v televizi systém prostorového reproduktoru a výsledný zvuk vás zcela pohltí.

 • Jasné hlasy - Díky funkci Voice Zoom slyšíte lidi mluvit jasně a nemusíte zvyšovat hlasitost.

Dokonalý obraz a zvuk v každém prostředí

Posaďte se a vychutnejte si skvělý zážitek ze sledování. Technologie optimalizace podle prostředí automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

 • Jas přizpůsoben místnosti - Televize disponuje světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalý obraz.

 • Zvuk přizpůsoben prostředí - Tento televizor s rozlišením 4K Ultra HD detekuje objekty v místnosti, díky čemuž přizpůsobuje a vylepšuje zvuk.

Plochý povrch bez rozptylování

Štíhlý a plochý design s nenápadným stojanem a úzkým rámem nodpoutává vaši pozornost od toho nejdůležitějšího - od obrazu.

Snadný přístup, jednoduchý život

S těmito televizory Smart Android TV, které nabízejí snadný přístup k vašemu oblíbenému obsahu, službám a zařízením, se stane váš život jednodušší.

Nové světy se vám zpřístupní jedním slovem

Chcete zábavu, která bude pro celou rodinu? Stačí říct. Díky pokročilému hlasovému ovládání vám tento televizor v okamžiku umožní sledovat filmy a televizní pořady z aplikací či vysílání. (Funkce se v jednotlivých zemích liší)

Moderní život s inteligentními zařízeními

Chromecast umožňuje přenos videí, her a aplikací z mobilního zařízení do televize s technologií Chromecast Built In bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na zařízení s Androidem nebo iOS a můžete začít sledovat ve velkém formátu.

Podsvícený dálkový ovladač

Při sledování televizoru ve tmě stačí jednoduše chytit dálkový ovladač s integrovaným podsvícením a můžete měnit kanály či hlasitost. (K dispozici pouze v TV s obrazovkou větší než 140 cm (55"))

Jednoduché ovládání

Připojte k televizoru digitální přijímače a jiná zařízení přes HDMI a ovládejte je inteligentním ovladačem. Díky tenčímu designu, mikrofonu na hlasové ovládání a rozložení tlačítek je jeho používání hračka.

Obsah přesně podle představ jeho tvůrců

Digitální komprese obsahu a jeho přizpůsobení televizi negativně ovlivňuje kvalitu a zážitek ze sledování není takový, jak zamýšlel režisér ve studiu. Díky jedinečným funkcím si můžete i doma vychutnat zábavu na studiové úrovni.

Unikátní vylepšení

 • Režim Netflix Calibrated Mode - Tento režim byl speciálně vyvinut pro sledování originální tvorby služby Netlfix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jako má studiová nahrávka.

 • Poddejte se filmovému zážitku - Vychutnejte si filmovou kvalitu ve svém domě. Dolby Vision oživováním scén přináší zážitek ze sledování a Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

 • Zachování vášně filmařů - Díky používání vysokovýkonného softwaru CalMAN na automatickou kalibraci od společnosti Portrait Displays dokáže tento televizor zachovávat barvy z produkce.

Podpora Smart aplikací

 • Kuki TV - Tato internetová televizní služba obsahuje řadu smart funkcí, se kterými si užijete spoustu zábavy při sledování oblíbených TV kanálů. V 7denním archivu si můžete prohlédnout program nebo film, který jste nestihli vidět a navíc si ho můžete nahrát, pozastavit či spustit od začátku. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

 • Live TV od freeSAT - Skylink -Tento model podporuje zábavu pro celou rodinu prostřednictvím služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovou televizi Live TV ve videopůjčovně, která obsahuje stovky filmů či seriálů. Oblíbené programy si vychutnáte až na 4 zařízeních současně a díky sedmidenním archivu programů nezmeškáte žádnou relaci. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

 • Služba SledováníTV - Moderní internetová televize SledováníTV přinese množství televizních programů do vaší domácnosti, abyste si mohli užít chvilky volného času co nejpříjemnější. Služba nabízí i zpětné přehrávání a osobní nahrávky. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

 • Apple TV - V aplikaci Apple TV najdete tisíce filmů k zakoupení nebo půjčení. Nabídka rozsáhlé produkce je personalizovaná a odborně sestavována na základě vašich preferencí. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

 • HBO GO - Užijte si kasovní trháky či skvělé seriály s českým dabingem v pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetové služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodin zábavy na jednom místě. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

 • Netflix - Tato trendová streamovací služba nabízí pestrý výběr oceňovaných TV pořadů, filmů, dokumentů či pohádek. Programy si dokonce budete moci stáhnout a sledovat na cestách bez zbytečného čerpání dat. (*Dostupnost smart aplikace v ČR si před nákupem ověřte na infolince výrobce, případně Electro World.)

 • AirPlay 2 - Tento televizor si bude rozumět i s vaším zařízením značky Apple. Takto můžete snadno streamovat obsah z Apple přístrojů rovnou na obrazovku televizoru.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 49 "
 • Úhlopříčka 123,2 cm
 • Wi-Fi Ano
 • Počet HDMI portů 4
 • Rozlišení 3840x2160
 • Smart Ano
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 49 "
? Úhlopříčka: 123,2 cm
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ano
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 2
? Počet USB 3.0 portů: 1
Počet RF vstupů: 1
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 109,3 cm
Výška: 62,9 cm
Hloubka: 6,9 cm
Hmotnost: 13,3 Kg
Výška s podstavcem: 69,9 cm

Obsah balení

Obsah balení: TV, DO, bat., nap. ad., podstavec, návod

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 200x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2
Duální tuner: Ano

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant

Ostatní

Kód produktu: KD49XH9505BAEP

Všechny parametry

Recenze Sony KD-49XH9505

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Ladislav, 19.10.2020

s televizorem jsem maximálně spokojený... Sony je známá kvalitním zpracováním a je na trhu již delší dobu...

 • Dobrý den televizorem jsem velice spokojený, příjemně mě překvapila cena i cena za kterou jsem jí kupoval velice oceňuji i obraz kvalitu zpracování systém Android který na tomto televizoru je nainstalovaný.
 • Lze doinstalovat určité aplikace Google zápory jsem zatím žádné neshledal...
 • Malinká pomalejší odezva při přepínání programů...

Příslušenství k Sony KD-49XH9505