Sony KD-85X85J


Úhlopříčka: 85 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: 4K Ultra HD, OS TV: Android TV Více info


Cena 49 998 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 500 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart Android LED TV Sony KD-85X85J v černém provedení s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160) a 85" úhlopříčkou (215 cm) vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku. Pro ještě lepší zážitek ze sledování vašich oblíbených filmů poslouží kombinace technologií 4K X-Reality PRO (zvýšení rozlišení 4K) a Motionflow XR (plynulé a ostré detaily v rychlých scénách) či 4K HDR Processor X1 a živý displej Triluminos Pro (jasné a realistické barvy). Technologie Dolby Vision vám přinese autentický zážitek ze sledování, zabudovaný světelný snímač přizpůsobí jas obrazu podle osvětlení místnosti a díky technologii Dolby Atmos a výjimečnému reproduktoru X-Balanced Speaker si vychutnáte podmanivý prostorový zvuk. Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy a s určitostí potěší i množství inovativních funkcí - Bluetooth, Chromecast, Apple AirPlay či Google TV.

4K HDR Processor X1

Výkonný procesor využívá pokročilé algoritmy na potlačení šumu a zvýraznění detailů. Díky jasnějšímu signálu s rozlišením 4K se kvalita obrazu sledovaného obsahu přibližuje rozlišení 4K a přináší živé barvy a kontrast.

Triluminos Pro

Televizory se širokým rozsahem barev a jedinečným algoritmem Triluminos Pro dokážou rozpoznat barvu dle sytosti, tónu a jasu, jakož i reprodukovat přirozené odstíny v každém detailu. Budete si moci vychutnat barvy, které jsou blíže k barvám skutečného světa.

Vylepšení objektů pomocí HDR

Na rozdíl od většiny televizorů, ve kterých se kontrast upravuje jen podle jedné křivky kontrastu bílé až černé barvy, funkce vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje kontrast. Jelikož se objekty přepracovávají individuálně, tento televizor dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Technologie 4K X-Reality™ PRO

Vychutnejte si úchvatný obraz v rozlišení 4K s autentickými detaily a texturami využívající procesor 4K HDR Processor X1. Technologie 4K X-Reality™ PRO pomocí jedinečné databázy 4K konvertuje filmy v rozlišení 2K a dokonce i Full HD na vyšší kvalitu blížící se rozlišení 4K.

Motionflow XR

Vychutnejte si plynulé a ostré detaily i v sekvencích s rychlým pohybem díky technologii Motionflow XR. Tato novátorská technologie vytváří a vkládá další snímky mezi ty původní. Porovnává klíčové vizuální faktory po sobě následujících snímků a potom vypočítá chybějící části akce v sekvencích. Na některých modelech se vkládají i černé snímky, aby se dosáhlo skutečně filmový vzhled bez rozmazání.

X-Balanced Speaker

Reproduktor X-Balanced byl navržen tak, aby svým výjimečným inovativním tvarem doplňoval kvalitu zvuku a štíhlý design televizoru. Filmům a hudbě dodává čistý zvuk.

Funkce, které zjednoduší váš život

  • Funguje se zařízeními Apple AirPlay / Apple HomeKit - s Apple AirPlay můžete streamovat video a audio do svého televizoru přímo z vašeho iPhone, iPad nebo Mac. Sledujte filmy a pořady z aplikace Apple TV, z vašich oblíbených aplikací, nebo dokonce z prohlížeče Safari. Sdílejte své fotografie se všemi v místnosti. (Tento televizor od společnosti Sony je kompatibilní s technologiemi AirPlay 2 a HomeKit. Vyžaduje se operační systém iOS 12.2 nebo novější, případně MacOS 10.14.4 nebo novější. Vyžaduje se účet Apple ID. Na přístup k určitému obsahu může vyžadovat předplatné.)

  • Hlasové vyhledávání - oblíbený obsah se dá okamžitě najít pomocí vašeho hlasu. Díky hlasovému vyhledávání můžete otravné psaní a komplikované hledání položek pustit z hlavy. Vše, co chcete, stačí jen říct.

  • Chromecast built-in - Chromecast umožňuje přenos oblíbených videí, her a aplikací z mobilního zařízení do televizoru s technologií Chromecast built-in bez snížení kvality. Stačí klepnout na tlačítko přenosu na obrazovce zařízení se systémem Android nebo iOS a vše, co máte rádi, můžete sledovat ve velkém formátu. Přeneste potřebný obsah a pak pokračujte v prohledávání pomocí telefonu nebo tabletu.

Dolby Vision a Dolby Atmos

Vychutnejte si filmovou kvalitu u sebe doma. Dolby Vision oživuje scény, čímž přináší autentický zážitek ze sledování. Dolby Atmos naplňuje místnost podmanivým prostorovým zvukem.

Krása a funkčnost u vás doma

  • Design s plochým povrchem - rám je výjimečně tenký a vaše oči se tak přirozeně zaměřují na obraz, ne na to, co je kolem něj.

  • Inteligentní dálkový ovladač - inteligentním dálkovým ovladačem můžete ovládat všechna připojená zařízení. Díky přístupu ke službám pomocí jednoho tlačítka můžete ve svém pokoji sledovat seriály a filmy během několika vteřin. 

  • Ambient Optimisation - posaďte se a užívejte si poutavý zážitek ze sledování. Jedinečná technologie optimalizace podle prostředí se světelnými čidly automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí.

  • Světelný snímač - tento televizor je vybaven světelným snímačem, který optimalizuje jas obrazu podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, jas zvýší, pokud je tmavá, jas naopak sníží, čímž dosáhne dokonalý obraz.

  • Stojan se dvěma možnostmi umístění - všestranný oboustranný stojan poskytuje možnost standardního nastavení zaměřeného na obraz nebo úzkého nastavení pro menší police. (Oboustranný stojan je k dispozici pouze pro modely s úhlopříčkou 139 cm (55 palců) a více.)

  • Optimalizace zvuku podle vaší místnosti - zvukový zážitek se může měnit v závislosti od předmětů v místnosti. Záclony například pohlcují zvuk a objekty před televizorem narušují proudění zvuku, čímž snižují jeho kvalitu. Tento televizor detekuje objekty v místnosti, díky čemuž přizpůsobuje a vylepšuje zvuk.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 85 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony KD-85X85J

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno