Sony KD-65AF9 vystavený kus s plnou zárukou

Vyberte si jinou variantu

103 999 Kč ? Ušetříte 46 % 55 998 Kč

Na splátky spočítat

Produkt je možné rezervovat na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 559,98 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičkový Smart OLED televizor Sony KD-65AF9 v elegantní černé barvě s vysokým dynamickým rozsahem, rozlišením 4K Ultra HD (3840 x 2160) a 65" úhlopříčkou (164 cm) vás ohromí svými inovativními vlastnostmi. Čistý design s tělem bez stojanu a obrazovkou s tenkým rámem posune sledování filmů či programů na vyšší level. Disponuje procesorem X1 Ultimate, který se postará o jasný a neuvěřitelně realistický obraz. Pyšní se technologií Acoustic Surface Audio+, díky které se k vám zvuk dostává z různých stran. Displej Triluminos vás vtáhne do děje, který je reprodukován živými a realistickými barvami. Pokročilé hlasové ovládání poskytne širokou škálu možné zábavy. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 46 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

Televize OLED s procesorem pro zpracování obrazu X1 Ultimate

Pomocí nejtmavších odstínů černé a přirozených barev ožívá skutečná realita. Procesor pro zpracování obrazu X1 Ultimate přesně a nezávisle ovládá více než 8 milionů pixelů vyzařujících vlastní světlo. Televizor OLED s technologií 4K HDR od společnosti Sony vytváří výjimečný a nevídaný kontrast. Nepřekonatelný výkon procesoru na zpracování obrazu X1 Ultimate umožňuje zjišťování stovek různých objektů na obrazovce a inteligentní vylepšení jasu, detailů a barev, aby vše, co sledujete, bylo jasné a neuvěřitelně realistické.

Pixel Contrast Booster: maximalizování kontrastu každé barvy displeje OLED

Tento televizor s výjimečnou kvalitou obrazu využívající procesor pro zpracování obrazu X1 Ultimate spojuje sytou černou a přirozenou barvu displeje OLED s technologií Pixel Contrast Booster, aby se zvýraznil barevný kontrast při vysoké svítivosti. Vše, co sledujete, ožije pomocí jemných detailů a živých barev.

Režim středového reproduktoru televizoru: středobod uchvacujícího zvuku

Použijte svůj televizor BRAVIA jako centrální reproduktor a poslechněte si dialogy, vokály a hudební nástroje v neuvěřitelně jasném zvuku. Jednoduše připojte systém domácího kina a užijte si pohlcující filmový zážitek.

Technologie Acoustic Surface Audio+

Stejně jako v koncertní síni se k vám díky technologii Acoustic Surface Audio+ zvuk dostává z různých stran. Tři aktivační mechanizmy a dva výkonné hlubokotónové reproduktory nabízejí vícerozměrný zvuk, který vás vtáhne do zcela nového požitku ze zábavy.

Displej TRILUMINOS: Barevnější, zářivější

Obklopte se živými a realistickými barvami. Displej TRILUMINOS mapuje barvy ze širší palety, díky čemuž věrně reprodukuje každý odstín a tón barevného spektra.

Objevte vzrušující zábavu v rozlišení 4K HDR

Tento televizor se skvělou kvalitou obrazu poskytuje vzrušení z filmů a her v rozlišení 4K HDR. Poradí si s různými formáty HDR včetně HDR 10, Hybrid Log-Gamma a Dolby Vision.

Znovu objevte detaily díky technologii 4K X-Reality PRO

Technologie 4K X-Reality PRO konvertuje každý záběr na vyšší kvalitu blížící se skutečnému rozlišení 4K a přináší pozoruhodnou čistotu obrazu. Záběry se zostří a zdokonalí v reálném čase, čímž se odhalí více detailů knih a architektury knihovny.

Studiová kvalita s kalibrovanou službou Netflix

Tento režim byl vyvinut ke sledování originální tvorby služby Netflix tak, aby na televizoru reprodukoval stejnou kvalitu obrazu, jakou má studiová nahrávka. Tento model má samostatné tlačítko "Netflix" na dálkovém ovladači, takže jedním kliknutím se dostanete do vaší oblíbené služby a můžete začít sledovat.

Změňte svůj zážitek ze sledování s technologií Dolby Vision

Oživte své oblíbené scény pronikavými světlými tóny, hlubokými tmavými odstíny a zářivými barvami. Dolby Vision je řešením HDR, které vám přímo do obývacího pokoje přinese strhující filmový zážitek.

Použijte svůj hlas a objevte nové světy bez pomoci rukou

Najděte každou zábavu, po které toužíte, jednoduše - mluvením na obrazovku. Pokročilé hlasové ovládání televizoru Android TV umožňuje vychutnávat si filmy a programy z aplikací nebo vysílání okamžitě, bez dálkového ovládání.

Skvělé provedení

 • Úhledná zadní strana - jednoduše uložte všechny kabely tak, aby byly skryty v krytu stojanu.
 • Obrazovka využita na maximum - obrazovku ze čtyř stran obklopuje úzký tenký rám, který rozšiřuje plochu zobrazení.
 • Jednoduchá montáž na stěnu - supertenký panel umožňuje snadné namontování televizoru na stěnu.
 • Připoutá pozornost k obrazu - díky tělu bez stojanu vás při sledování obrazu nebude nic vyrušovat.

Technologie Object-based Super Resolution

Televizory s technologií Object-based Super Resolution zjišťují polohu jednotlivých objektů obrazu a na obrazovce zachovávají detaily. K vytvoření výjimečně přesného a detailního obrazu televizor identifikuje stovky objektů a individuálně zlepší jejich rozlišení.

Technologie Motionflow XR vytváří plynulou akci

Vychutnejte si plynulé a ostré detaily i v sekvencích s rychlým pohybem díky technologii Motionflow XR. Tato novátorská technologie vytváří a vkládá další snímky mezi ty původní. Porovnává klíčové vizuální faktory po sobě následujících snímků a potom vypočítá chybějící části akce v sekvencích. Na některých modelech se vkládají i černé snímky, aby se dosáhlo skutečně filmového vzhledu bez rozmazání.

Object-based HDR remaster

Funkce vylepšení objektů pomocí HDR analyzuje barvu jednotlivých objektů na obrazovce a upravuje kontrast na rozdíl od většiny televizorů, ve kterých se kontrast upravuje jen podle jedné křivky kontrastu bílé až černé barvy. Jelikož objekty se přepracovávají individuálně, tento televizor dokáže vytvořit větší hloubku, výraznější struktury a realističtější obraz.

Super Bit Mapping 4K HDR

Světlo při západu slunce hraje tisíci barev, odstínů a gradací. Funkce Super Bit Mapping 4K HDR je zobrazuje neuvěřitelným způsobem. Při sledování vytváří plynulý a přirozený televizní obraz v rozlišení 4K a bez přechodů mezi odstíny, které se mohou vyskytnout v jiných televizorech.

Dual database processing

Jedna databáze se používá k čištění obrazu a potlačuje šum na obrazovce. Druhá se používá na zvyšování rozlišení a vytváří jasnější obraz. Tyto dvě výkonné databáze na vylepšování obrazu spolupracují a v reálném čase dynamicky vylepšují pixely. Každá databáze má desítky tisíc referencí, které se shromáždily při vytváření obsahu pro televize a filmy.

Funkce Clear Phase na vytvoření plynulých, vyvážených frekvencí

Televize BRAVIA pomocí výkonného počítačového modelu analyzuje a kompenzuje nepřesnosti v odezvě reproduktoru. Využívá k tomu vzorkování frekvence reproduktoru s vyšší přesností. Tyto informace se vedou zpět, aby se potlačily hraniční polohy v přirozené odezvě reproduktoru a výsledkem je čistý, přirozený zvuk s plynulou a rovnoměrnou reprodukcí všech frekvencí.

Filmový zvuk s technologií S-Force Front Surround

Vychutnejte si strhující zvukovou scénu, která vás vtáhne do centra akce. Prostorový zvuk S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek zpracovává zvukové zdroje, vytvářením správné hlasitosti, zpoždění a spektra zvukových vln - pouze pomocí levého a pravého kanálu reproduktoru. Díky přirozené simulaci trojrozměrného zvukového pole si vychutnáte bohatý, věrný zvuk v širší oblasti ozvučení.

Možnosti připojení přes BLUETOOTH

Připojte k televizoru zařízení kompatibilní s technologií BLUETOOTH a jednoduše si užívejte bezdrátovou zábavu. Spárujte sluchátka s technologií Bluetooth s televizorem BRAVIA a vychutnejte si televizní pořady a hudbu ze svého oblíbeného místa - bez jakéhokoli rušení nebo výpadků.

Změňte televizor na digitální záznamník: Funkce USB HDD REC

Uložte si oblíbené televizní pořady na externí pevný disk USB a podívejte se na ně, kdy budete chtít. Funkce USB HDD REC umožňuje nahrávání jedním dotykem a časované nahrávání digitálního vysílání na kterékoliv zařízení USB s pevným diskem s kapacitou až 2 TB. Během sledování programu jednoduše stiskněte tlačítko REC a spusťte nahrávání, které se na konci programu automaticky zastaví.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Úhlopříčka 65 "
 • Úhlopříčka 164 cm
 • Wi-Fi Ano
 • Počet HDMI portů 4
 • Typ obrazovky OLED
 • Rozlišení 3840x2160
 • Smart Ano
 • Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 100

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ano
Techn.pohyb.interpolace: Motionflow XR

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 65 "
? Úhlopříčka: 164 cm
? Typ obrazovky: OLED
? Typ rozlišení: 4K Ultra HD
? Rozlišení: 3840x2160
? Zobraz.frekvence obraz. (HZ): 100
Hloubka barev: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Poměr stran: 16:9

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 4
Kompozitní video vstup: Ano
? Miracast: Ne
? PVR: Ano
? Počet USB 2.0 portů: 3
Počet RF vstupů: 2
? Rozhraní CI: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Podpora SCART: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 144,9 cm
Výška: 83,5 cm
Hloubka: 8,6 cm
Hmotnost: 27,2 Kg
Výška s podstavcem: 83,2 cm

Obsah balení

Obsah balení: Voice Remote Control

Funkce managementu

? Programový průvodce (EPG): Ano

Uchycení

? VESA standard: 400x200

TV tuner

? Typ signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duální tuner: Ne

Operační systém

OS TV: Android TV

Funkce

? 3D kompatibilita: Ne
HbbTV: Ano

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: B

Ostatní

Kód produktu: KD65AF9BAEP

Všechny parametry

Recenze Sony KD-65AF9

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony KD-65AF9