Sony KD-55X80L (2023)


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 60 Hz, DVB-S, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Google Assistant, 4 × HDMI port, HDMI 2.1, 0 × USB 2.0, 2 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Duální tuner, Ethernet/LAN připojení, HbbTV. Více info


Cena 19 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 200 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart televizor Sony Bravia KD-55X80L s vysokým dynamickým rozsahem HDR, obrazovkou 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčkou 55" (139 cm) a procesorem 4K HDR X1 vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku.

Všechny barvy přírody

Na obrazovce uvidíte miliardy barev jako ve skutečném světě díky procesoru 4K HDR X1 a široké škále barev.

 • Barvy, které přenesou skutečný svět do vašeho domova - miliardy barev z široké škály barev. Intenzivní jas a kontrast. Procesor 4K HDR Processor X1 vdechuje scénám život, aby vše vypadalo reálně.

 • Jasnější obraz bez ohledu na to, co sledujete - dokonce i filmy v rozlišení 2K a HD jsou převedeny do vyšší kvality blížící se 4K. 4K X-Reality PRO využívá jedinečnou databázi 4K k vytvoření chybějících dat.

 • Abyste měli jistotu, že uvidíte vše, a to i v rychlých akčních scénách - Motionflow XR vytváří a vkládá další snímky mezi původní snímky. Když v každé sekundě vidíte více snímků, je akce plynulejší a ostřejší.

 • Optimalizovaný jas, přizpůsobený vaší místnosti - světelný senzor optimalizuje jas podle podmínek v místnosti. Pokud je místnost světlá, zvýší jas, a pokud je tmavá, sníží jas, čímž pokaždé dosáhne vylepšeného obrazu.

Zvuk ožívá

Reproduktor X-Balanced byl vytvořen tak, aby se hodil k tenkému designu televizoru a zároveň poskytoval čistý zvuk filmů a hudby.

 • Zvuk Dolby Atmos, který zaplní celou místnost - poslouchejte filmové skladby a hudbu s větší hloubkou, čistotou a detaily. Technologie Dolby Atmos vás vtáhne hlouběji do skutečně pohlcujícího prostorového zvuku.

 • Optimalizovaný zvuk přizpůsobený vaší místnosti - díky funkci automatické akustické kalibrace dokáže tento televizor vyhledat objekty v místnosti, které zhoršují kvalitu zvuku, a poté zvuk vyladit a optimalizovat podle jedinečného umístění objektů v místnosti.

Grafika, která vám vyrazí dech

S televizorem Bravia budete v centru dění. Úžasné scény, atmosférický zvuk a nové exkluzivní funkce oživí vaše oblíbené hry jako nikdy předtím.

 • Automatické mapování odstínů HDR - díky této funkci se nastavení HDR okamžitě optimalizuje při prvním spuštění konzole PS5. Dokonce i v tmavých stínech a při živém jasu uvidíte jemné detaily a věrné barvy.

 • Automatický režim žánrového obrazu - Bravia s PS5 se automaticky přepne do herního režimu pro minimální zpoždění a maximální odezvu. Při sledování filmů se přepne zpět do standardního režimu pro výraznější scény.

 • Všechna herní nastavení na jednom místě - doladění stavu, nastavení a asistenčních funkcí ve hrách nebylo nikdy jednodušší. Vše, co potřebujete, máte snadno a pohodlně na dosah ruky. (*Dostupné funkce se mohou lišit v závislosti na modelu, regionu nebo zemi.)

Zábava, kterou milujete

Google TV pro vás sdružuje a organizuje filmy, televizní pořady a další obsah z aplikací a předplatného.

 • Vychutnejte si filmový zážitek doma a filmy v balíčku s televizorem Bravia - s Bravia Core můžete získat až 10 filmů a užívat si streamování až 24 měsíců. Exkluzivní služba poskytování filmového obsahu s technologiemi Pure Stream a IMAX Enhanced přináší ohromující obraz a výrazný zvuk. (*Délka dostupnosti streamování obsahu se liší podle modelu.)

 • Díky platformě Google můžete televizor ovládat pouhým hlasem - televizor je tak pohodlnější než kdykoli předtím. Požádejte Google o vyhledávání filmů, streamování aplikací, přehrávání hudby a ovládání televizoru - to vše pomocí hlasu. Získejte odpovědi, ovládejte chytré domácí spotřebiče a mnoho dalšího. Stačí říct "Ok Google" a můžete začít. (*Dostupnost služby se liší podle země a jazyka.)

 • Dětský profil - s dětským profilem máte vše pod kontrolou. Tato speciální funkce vám pomůže nasměrovat děti k obsahu vhodnému pro jejich věk v prostoru, který je určen jen pro ně. Nastavte dětské filtry pro aplikace, filmy a pořady. Jednoduše nastavte, na jaké party a jak dlouho se mohou dívat na televizi.

 • Ovládání chytré domácnosti pomocí platformy Google - pomocí hlasu můžete vytvořit dokonalé prostředí pro sledování. Ovládejte zařízení chytré domácnosti ve své domácnosti. Nastavte teplotu v místnosti, osvětlení, zjistěte, kdo je u dveří, a mnoho dalšího. (*Dostupnost služby se liší podle země a jazyka.)

 • Připojení k Alexe - připojte zařízení podporující Alexu a užívejte si snadné ovládání televizoru Bravia bez použití rukou. Pomocí služby Alexa můžete zapnout televizor, přepínat kanály, měnit hlasitost a ovládat další funkce. (*Pro přístup k určitému obsahu může být vyžadováno předplatné.)

 • Vestavěný Chromecast - streamujte obsah ze svého zařízení. Snadno streamujte filmy, televizní pořady, fotografie a další obsah z telefonu přímo do televizoru.

 • Kompatibilní s Apple AirPlay - streamujte do televizoru bez námahy z iPhonu, iPadu nebo Macu. Sledujte filmy prostřednictvím aplikací nebo prohlížeče Safari. Sdílejte fotografie s přáteli v místnosti.

 • Požádejte Siri o ovládání televizoru - s Apple Home můžete televizor Sony snadno a bezpečně ovládat pomocí aplikace Home a Siri v zařízení Apple, a to pomocí technologie HomeKit. Stačí pár kroků a můžete televizor nastavit a ovládat dotykem nebo asistentkou Siri.

Dechberoucí design, který oživuje zábavu

Nádherný styl s tenkým kovovým rámem přirozeně přitahuje vaše oči k obrazu, ne k tomu, co je kolem. Menší rámeček. Ještě větší pohlcení.

 • Plochý povrch, pohlcující sledování - jedinečný design plochého povrchu dodává televizoru čistý, moderní vzhled. Je to krása, která vám nebude překážet při sledování.

 • Stojan se 2 možnostmi umístění, chytrý a všestranný - vyberte si standardní nastavení zaměřené na obraz nebo úzké nastavení pro menší police.

 • Klínovitý štíhlý stojan ve tvaru písmene T - tento štíhlý a nenápadný stojan byl navržen tak, aby dokonale ladil s vaším televizorem, místností a interiérem.

Zábava pro životní prostředí

Televizor Bravia kombinuje vysokou kvalitu obrazu a zvuku s iniciativami, které pomáhají snižovat dopad na životní prostředí, jako je nízká spotřeba energie, méně neobnovitelných zdrojů a lepší efektivita dopravy.

 • Optimalizace jasu a spotřeby energie - snímání okolního světla optimalizuje jas obrazovky podle podmínek v místnosti pro efektivní využití energie. Jednotlivé části obrazu jsou optimalizovány na základě jasu každého snímku.

 • Automatická úspora energie - režim automatické úspory energie kamery Bravia Cam optimalizuje spotřebu energie automatickým snížením jasu obrazovky, když nejste před televizorem. (*Dostupnost kamery Bravia Cam se liší podle země a regionu.)

 • Vše na jednom místě - ovládací panel Eco poskytuje všechna nastavení úspory energie na jednom místě, takže je lze snadno měnit jednotlivě nebo hromadně.

 • Nádherný odolný design s menším množstvím nových plastů - v těchto televizorech je použit recyklovaný plast Sorplas od společnosti Sony, čímž se podíl nových plastů minimalizuje přibližně o 60 %, aby se zachovala odolnost a dosáhlo se nádherné vysoce lesklé černé povrchové úpravy, která je synonymem pro značku Bravia. Kromě toho je v obalech použito přibližně o 48 % méně plastu.

 • Menší balení, méně CO2 - nové balení je o 15 % menší a o 12 % lehčí, což optimalizuje efektivitu přepravy a snižuje emise CO2 až o 15 %.

Snadné dálkové ovládání

 • Snadno se otírá, zůstává dlouho čistý - dálkový ovladač s plochým povrchem, tlačítky s nižším profilem a speciálním polyuretanovým povrchem se snadno otírá a zůstává čistý. Všechna tlačítka jsou pokryta antibakteriální vrstvou.

 • Ovládejte všechna zařízení jedním dálkovým ovladačem - pomocí chytrého dálkového ovladače můžete ovládat všechna připojená zařízení. Díky přístupu ke službám videa na vyžádání jedním tlačítkem můžete sledovat pořady a filmy během několika sekund.

* Design a specifikace dálkového ovladače se liší v závislosti na regionu a zemi.

Bravia Cam

 • Pohodlný způsob ovládání televizoru - ovládání gesty umožňuje přepínat kanály, nastavovat hlasitost a používat mnoho dalších funkcí pomocí jednoduchých gest bez dálkového ovladače.

 • Upozornění na blízkost - upozornění na blízkost umožňuje nastavit správnou vzdálenost sledování pro vaše dítě a upozorní ho, pokud je příliš blízko televizoru. (*Funkce bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru.)

 • Video konverzace na větší obrazovce - po spárování televizoru s kamerou Bravia Cam můžete chatovat s přáteli a rodinou na větší obrazovce. (*Funkce bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru.)

*Kamera Bravia Cam se pro tento model kupuje samostatně.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Sony KD-55X80L (2023)

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Aleš

28. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Barvy,zvuk, ovládání
 • Nic

Za cenu v Electro worldu skvělá volba.