Sony KD-55X80K


Televize, Smart, LED obrazovka, Úhlopříčka: 139 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-T2/H.265, Kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home Kit, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 1 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN připojení. Více info

Úhlopříčka


Cena 15 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 160 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Smart televizor Sony KD-55X80K s vysokým dynamickým rozsahem HDR, obrazovkou s rozlišením 4K Ultra HD (3840 × 2160), úhlopříčkou 55" (139 cm), procesorem 4K HDR X1 a displejem Triluminos Pro vás vtáhne do děje díky realistickému obrazu a skvělému zvuku.

Díky úchvatným barvám bude vše jako živé

Díky technologii Triluminos Pro a procesoru 4K HDR X1 se na obrazovce zobrazí více než miliarda barev. Díky extrémnímu kontrastu bude vše na obrazovce vypadat realisticky

Skvělé rozlišení 4K

Vychutnejte si úchvatný obraz v rozlišení 4K s realistickými detaily a texturami pomocí procesoru 4K HDR X1. 4K X-Reality Pro převádí filmy v rozlišení 2K a dokonce i HD na kvalitu blízkou 4K díky své jedinečné databázi 4K. 

Vychutnejte si prvotřídní zvuk

Reproduktor X-Balanced byl navržen tak, aby svým výjimečným tvarem doplňoval kvalitu zvuku a štíhlý design televizoru a poskytoval čistý zvuk při sledování filmů nebo poslechu hudby.

Užijte si vzrušující zážitek jako v kině

Tento televizor 4K Ultra HD je navržen tak, aby vám doma poskytl co nejvěrnější filmový zážitek, ale také více napětí a realističnosti. Technologie Dolby Vision vdechne scénám život a Dolby Atmos naplní místnost pohlcujícím zvukem.

Pomocí hlasového vyhledávání řekněte, co chcete vidět

Rychlejší vyhledávání filmů pomocí hlasového vyhledávání. Přejděte k nim přímo vyslovením jejich jména nebo procházejte obsah pomocí příkazu. Začněte stisknutím tlačítka hlasového ovládání na dálkovém ovladači. (Provedení a specifikace dálkového ovládání se liší podle regionu a země).

Moderní design

  • Plochý povrch pro větší zážitek - Rámeček je výjimečně tenký, takže se vaše oči přirozeně soustředí na obraz, nikoli na to, co je kolem.

  • Všestranný stojan pro libovolné umístění televizoru - Všestranný oboustranný stojan poskytuje možnost standardního nastavení zaměřeného na obraz nebo úzkého nastavení pro menší police. (Oboustranný stojan je k dispozici pouze pro modely s úhlopříčkou 139 cm (55 palců) nebo větší).

Dokonalý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí

Pohodlně se usaďte a vychutnejte si pohlcující zážitek ze sledování. Unikátní technologie optimalizace okolního prostředí se světelnými senzory automaticky přizpůsobuje obraz a zvuk okolnímu prostředí. 

Kamera Bravia Cam - sledujte televizi jako nikdy předtím

S kamerou Bravia Cam (prodává se samostatně) získáte i další zábavné funkce včetně ovládání televizoru gesty a další. (Funkce bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru; Skutečný vzhled televizoru a kamery Bravia Cam se může lišit podle modelu, velikosti a regionu. Dostupnost funkcí se liší podle modelu).

Bavte se s přáteli a rodinou prostřednictvím videa na velké obrazovce

Chatujte s přáteli a rodinou na velké obrazovce. Spárujte televizor s kamerou Bravia Cam a získejte více zábavy. (Dostupnost aplikace se liší podle oblasti a zařízení. Převod videa vyžaduje kameru. Fotoaparát se prodává samostatně).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 55 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlišení 4K Ultra HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Sony KD-55X80K

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

4. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Pěkný design, skvělý obraz
  • Zatím nic
  • Zatím nic

Skvělý TV přijímač, jednoduché ladění a nastavení. Optimální jako druhá TV v domácnosti, např. v ložnici.