Sony HT-ZF9

Věrnostní cena 19 999 Kč

Noví a stávající členové EW Extra klubu získávají na tento produkt okamžitou slevu 990 Kč

Přihlásit se

20 990 Kč ? 20 989 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 209,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

3.1-kanálový zvukový projektor Sony HT-ZF9 s technologiemi Dolby Atmos/DTS: X a S-Force PRO/Vertical Surround Engine dokonale doplňuje kvalitu obrazu televizoru BRAVIA a zároveň je sladěn s jeho designem. Můžete si vychutnat virtuální 7.1.2-kanálový zvuk díky zesilovači S-Master HX s celkovým výkonem 400 W. Připojte USB klíč přes USB vstup a přehrávejte své oblíbené album, nebo využijte bezdrátový přenos hudby pomocí technologie Bluetooth a Wi-Fi. Zvukové režimy vylepšují zážitek z filmů, hudby, her, zpráv i sportu. Snadné připojení s TV je pomocí kabelu HDMI a s podporou ARC (Audio Return Channel). Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Zvuk 7.1.2 ze všech směrů

Díky technologii prostorového zvuku Vertical Surround Engine soundbaru Sony HT-ZF9 si můžete vychutnat vzrušující zvuk Dolby Atmos z jediného štíhlého zařízení i bez reproduktorů nasměrovaných na strop.  Tři přední reproduktory bez ohledu na typ místnosti reprodukují vertikálně zvuky a vytvářejí virtuální prostorový zvuk, který k vám přichází ze všech stran. Vše, na co se díváte, si nyní můžete vychutnat s virtuálním 7.1.2-kanálovým zvukem. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a pokročilá technologie digitálního zpracování signálu a zesilovače S-Master HX s celkovým výkonem 400 W vytvoří virtuální prostorový zvuk.

Vychutnejte si filmy v kvalitě 4K HDR

Díky podpoře přenosu signálu v nejnovějším formátu 4K HDR a technologii HDCP 2.2 je soundbar HT-ZF9 připraven na nejnovější formáty domácího kina.

Připojte si své zařízení

Připojení zvuku a videa k televizi je jednoduché pomocí jednoho kabelu HDMI. Odesílejte zvuk z TV a ovládejte funkce ze svého televizoru díky jedinému kabelu HDMI a podpoře Audio Return Channel (ARC). To umožňuje po HDMI kabelu posílat zvuk zpět do HT-ZF9 bez potřeby propojování dalšími kabely. V mnoha případech je nutné funkci ARC na TV nejprve aktivovat. Kromě dvou HDMI vstupů využijete optický zvukový vstup Toslink, analogový vstup (stereofonní 3,5 mm konektor) a USB vstup.

Nechte vyniknout detaily zvuku

Technologie DSEE HX vylepšuje kvalitu hudby téměř na úroveň zvuku ve vysokém rozlišení.

Zabudované Wi-Fi

Připojte se k online přenosu hudby pomocí bezdrátového vestavěného rozhraní Wi-Fi 2,4/5 Ghz nebo přes síť Ethernet.

Připojte a přehrávejte všechnu svou hudbu

Připojte paměťové zařízení přes USB vstup a přehrávejte své oblíbené album, nebo využijte bezdrátový přenos hudby pomocí technologie Bluetooth. V případě bezdrátového připojení přes Bluetooth vyžaduje profil technologie Bluetooth A2DP (Advanced Audio Distribution Profile).

Tlačítko pro každý zvuk

Vyberte si ideální nastavení podle toho, co sledujete nebo posloucháte.
Filmový režim: vnímejte akci všude kolem sebe a vychutnejte si pocit, jak vám zvuk prochází za záda a vtahuje vás do filmového zážitku.
Hudební režim: poslouchejte svou oblíbenou hudbu s maximální jasností a sytostí zvuku a zachyťte i ty nejjemnější detaily.
Režim pro hry: vychutnejte si herní akci všude kolem sebe. Tento režim v zájmu vytvoření pohlcujícího zážitku reprodukuje pocit pohybu a vzdálenosti objektů a optimalizuje dialogy tak, aby byly zřetelné.
Režim pro zprávy: tento režim zvýrazňuje hlas oproti hudbě a efektům na pozadí, abyste si mohli poslechnout všechny důležité informace z reportáží a televizních programů.
Režim Sport: vychutnejte si sport, jako byste byli na stadionu. Nadšení davu fanoušků se jemně doladí tak, abyste pocítili vzrušení z tribun, ale zároveň slyšeli hlas komentátorů.

Podporované zvukové formáty

Vstup HDMI: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Dual Mono, DTS, DTS-HD High Resolution Audio, DTS-HD Master Audio, DTS-ES, DTS 96/24, DTS: X , LPCM (2-kan./5.1-kan./7.1-kan.), DSD (2- kan./5.1-kan.)
Optický vstup: Dolby Digital, Dolby Dual Mono, DTS, LPCM 2-kan.
USB vstup: DSD, WAW, FLAC, ALAC (pouze .m4a), AIFF, HE AAC, AAC, MP3, Monkey Audio, WMA, Ogg Vorbis
Bluetooth (příjmač): SBC, AAC

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ano
 • Zvukové formáty HE-AAC, Dolby Atmos, LPCM, ALAC, ogg, flac, wav, aac, wma, mp3
 • Počet kanálů 3,1
 • Subwoofer Ano
 • NFC Ne
 • Výkon reproduktoru 400 W

Další vlastnosti

Značka: Sony
? Smart: Ne
Počet kanálů: 3,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 3
Počet USB portů: 1
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 107 cm
Výška: 25,1 cm
Hloubka: 53 cm
Hmotnost: 11,3 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: Dolby Atmos, LPCM, ALAC, ogg, HE-AAC, flac, wav, aac, wma, mp3

Obsah balení

Obsah balení: konzola pro montáž na stěnu

Zvuk

Audio dekodéry: DTS: X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 400 W

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ne

Ostatní

Kód produktu: HTZF9.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony HT-ZF9

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jan, 14.4.2019

 • - zvuk filmů skvělý
 • - zvuk muziky (internetová rádia, spotify) je přijatelný, ale pro znalce bych doporučoval přijímač a reproduktory určené pro poslech muziky
 • - doporučuji přikoupit zadní reproduktory přímo určené k tomuto soundbaru, zvuk je pak lepší

ALEŠ, 24.12.2018

Za sebe - absolutní spokojenost!

 • Vše, co je v popisu uvedeno, doslova souhlasí s realitou.
 • Zvuk je navíc přirozený, plný, pro domácí použití uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele.
 • Při prvním zapnutí bylo nutno nejdříve spárovat subwoofer se základní jednotkou, což bez připojeného televizoru přes HDMI není možné (v případě využití jen pro připojení zvuku přes Bluetooth či linkový vstup).

Příslušenství k Sony HT-ZF9