Sony HT-G700 černý vystavený kus s plnou zárukou

Stylový soundbar Sony HT-G700 v elegantním černém barevném provedení s bezdrátovým subwooferem nabízí 3.1 kanálový systém s celkovým výstupním výkonem 400 W a slibuje plnohodnotný prostorový zvukový zážitek, který vás zcela pohltí. Mezi klíčové vlastnosti tohoto modelu patří technologie Dolby Atmos a DTS:X (vtáhnou vás do děje oblíbených filmů), Vertical Surround Engine (pro vertikální a prostorový zvuk) a tlačítka pro ideální nastavení podle toho, co sledujete (aktivujte automatický, standardní, filmový, hudební, noční nebo hlasový režim). S určitostí potěší možnost bezdrátového streamování z chytrého telefonu či tabletu díky technologii Bluetooth, ale zařízení disponuje i rozmanitými možnostmi připojení - HDMI eARC/ARC a optický digitální vstup. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 8 %
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Filmový prostorový zvuk a křišťálově čisté dialogy

3.1-kanálový reproduktorový panel s technologiemi Dolby Atmos/DTS:X přináší podmanivý prostorový zvuk spolu s křišťálově čistými dialogy, díky čemuž se můžete ponořit do oblíbených filmů a seriálů.

Zvuk ze všech stran s až 7.1.2.-kanálovým prostorovým zvukem

Díky technologii Vertical Surround Engine si můžete vychutnat formáty filmového zvuku jako Dolby Atmos/DTS:X z jediného zařízení. Tři přední reproduktory v kombinaci s jedinečným zpracováním signálu reprodukují vertikální zvuk a nabízejí virtuální prostorový zvuk přicházející ze všech stran.

Sledujte filmy se zvukem jako v kině

V kinech jsou reproduktory všude kolem vás a každý má přesně upravený zvuk, čímž se vytváří pohlcující zážitek z prostorového zvuku. Stiskněte tlačítko Immersive AE (Audio Enhancement) a tento model zvýší kvalitu běžného stereofonního zvuku na prostorový zvuk s konfigurací kanálů 7.1.2 pro každou relaci či film.

Střední reproduktor na jasné dialogy

Speciální střední reproduktor zajišťuje, že hlasy slyšet jasnější, ať už jde o rychlou slovní přestřelku ve vašem oblíbeném programu nebo šepot ve filmu. Je však skvělý i pro hudbu a nabízí zážitek z poslechu s bohatým a detailním zvukem.

Bohatý basový zvuk

Výkonný bezdrátový subwoofer přináší hlubší a bohatší basový zvuk a díky jednoduchému bezdrátovému připojení ho umístíte kamkoli.

Vyberte si ideální nastavení

Tlačítko pro každý zvuk - vyberte si ideální nastavení podle toho, co sledujete nebo posloucháte. Aktivujte automatický zvuk, standardní prostorový zvuk, filmový režim, hudební režim nebo hlasový režim a pomocí ovládání hlasitosti subwooferu můžete doladit svůj zážitek ze sledování.

 • Filmový režim - Vnímejte akci kolem sebe a vychutnejte si pocit, jak vás zvuk vtahuje do filmového zážitku.

 • Hudební režim - Poslouchejte svou oblíbenou hudbu s maximální jasností a sytostí zvuku a zachyťte i ty nejjemnější detaily.

 • Režim hlasu - Tento režim přizpůsobuje nastavení zvuku a zdůrazňuje řeč, aby vám neuniklo ani slovo.

 • Noční režim - Koukáte film v noci? Tato funkce optimalizuje vyvážení zvuku, abyste vše jasně slyšeli i při nižší hlasitosti.

Snadné připojení

Připojte kompatibilní televizor nebo jiné zařízení bezdrátově pomocí technologie Bluetooth nebo zajistěte zvuk v celé šířce pásma pomocí vstupu HDMI eARC/ARC či optického digitálního vstupu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Bluetooth Ano
 • Zvukové formáty DTS, LPCM, Dolby Atmos
 • Počet kanálů 3,1
 • Subwoofer Ano
 • NFC Ne
 • Výkon reproduktoru 400 W

Další vlastnosti

Značka: Sony
Počet kanálů: 3,1

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? Počet HDMI portů: 1
Počet USB portů: 1
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 98 cm
Výška: 6,4 cm
Hloubka: 10,8 cm
Hmotnosť: 3,5 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: Dolby Atmos, LPCM, DTS

Obsah balení

Obsah balení: DO, bat., opt.kabel, nap.kabel AC

Zvuk

Audio dekódery: DOLBY Atmos
Výkon reproduktoru: 400 W

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ano

Ostatní

Kód produktu: HTG700.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony HT-G700 černý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jiří, 29.12.2020

Příslušenství k Sony HT-G700 černý