PS4 - Horizon Zero Dawn (Standard Edition)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Svět již více není náš

Horizon Zero Dawn vás zavede do úchvatného a impozantního, divokého a smrtícího otevřeného světa, jaký zde ještě nebyl. V postapokalyptické budoucnosti už to není lidstvo, kdo zvrchovaně vládne zemi. Na souši i ve vzduchu, na rozlehlých pláních plných zeleně i ve vyprahlých pouštních oblastech kralují stroje - robotické kolosy a monstrá všech druhů a velikostí. Lidé ale ještě nevyhynuli. V krajině poseté ruinami a troskami dávné vyspélé civilizace, mementa zašlé slávy, nadále přežívají v jeskyních a společenstvích podobně jako v pravěku. Vydejte se pěšky nebo na robotickém kopytníkovi napříč vizuálně ohromujúcími lesy, pláněmi, pouštěmi a horami, které využívají výkon a grafické možnosti PlayStation 4 na maximum.

Vydejte se na hrdinskou pouť

Jako Aloy, mladá žena, která jako vyvrhelka vyrástla pouze v společnosti svého mentora, stojíte před záhadou vlastního původu. K otázce, kdo byla vaše matka, se brzy začnou pŕidávat další. Kdo jsou záhadní muži v maskách a jaký je jejich cíl? Co vlastně v skutečnosti stálo za pádem lidské civilizace a jejím nahrazením nelítostnými stroji? Jaké tajemství tato zem skrývá, a jakou cenu musíte zaplatit za jejich odhalení? Společně s Aloy se vydáváte na rozsáhle epické dobrodružství, v průběhu kterého se z ní stane skutečná neohrozená hrdinka, s bravurou čelící i těm nejtěžším a nejnebezpečnějším výzvam.

Bohatý herní zážitek

Vývojáŕi ze studia Guerrilla Games, stojící za megaúspěšnou akční sci-fi trilogií Killzone svou první zkušenost s RPG žánrem pojali ve velkém. Hra s obrovským světem a hlubokým pŕíběhem přináší všechny elementy, které by jsme u ní očekávali, jako vývoj postavy a odomykání schopností, získávání a vylepšování zbraní, oblečení a výbavy, obchodování a sbírání důležitých surovín a materiálů a další. Mimo hlavní příbéhové linie vás čeká množství postranných menších úloh a déjových linek, které však mají pro svět mnohdy stejný význam, jako ty navázané na ústřední příběh. Kromě nich tu najdete i systém dungeonů, ve kterých mimo nepřátel narazíte i na komplikované hádanky a pasti, prověřující vaše schopnosti. Zásadním elementem je pochopitelně boj s nepříteli, které převážně tvoří robotická monstra, i když se dostanete i do nebezpečných potyček s lidskými protivníky. Každý nepřítel má jiné slabiny a platí na něj odlišná taktika, a váš postup může variovat od přímého silného útoku až po nenápadnou likvidaci a pokládání pastí. Vrcholem jsou náročné a pamětihodné souboje s mocnými velkými příšerami - bossy, na které tak snadno nezapomenete.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční, RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG, Akční
Věkové omezení: 16+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: PS719834250

Všechny parametry

Recenze PS4 - Horizon Zero Dawn (Standard Edition)

Hodnocení zákazníků

85 % Ohodnotili 4 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tomas, 01.12.2019

Hra vyniká technickým zpracováním, ale to je tak vše. Jinak je to nuda, nuda a nuda...

  • Pěkná grafika a výborné ozvučení.
  • Zajímavý námět.
  • Repetetivní hratelnost a nudna gameplay.

Václav, 19.10.2017

Michal, 21.7.2017

Pro me relativne precenena zalezitost.Pet ody na titul roku a davat 10z10 to z me strany asi ne ale je to urcite nadprumerny titul.Otevreny rozlehly svet velka porce herniho casu krasna hlavni hrdinka.Nebyl jsem u vytrzeni jak jsem pochopil a cekal z recenzi ale byl jsem slusne zabaveny.Mam nahrano skoro 40 hodin a v pribehu jsem kolem pulky.Za podobne penize dobra koupe

Jindřich, 08.5.2017

Výborná hra, pro všechny fanoušky 3Re person akcí povinností!

Všechna hodnocení

Příslušenství k PS4 - Horizon Zero Dawn (Standard Edition)