Sony GTK-XB72 černý

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Zvažte i tento produkt

Sony MHC-V42D černý

Sony MHC-V42D černý

Přenosný 3-pásmový zvukový systém Sony MHC-V42D díky svým vlastnostem rozproudí každou domácí párty. Nabízí širokou škálu možností připojení - NFC, Bluetooth, USB, HDMI - aby zdroje vaší oblíbené…

  • Wi-Fi: Ne
  • Bluetooth: Ano
  • Vstup pro externí mikrofon: Ano

Zobrazit produkt

Popis produktu

Režim EXTRA BASS dodává výkon basovým tónům

Stisknutím tlačítka EXTRA BASS podstatně zvýrazníte nízké tóny v skladbách. Funkce pracuje na principu zvýraznění basových tónů s cílem vytvořit hluboké a dunivé basy. Pouhým stisknutím tlačítka aktivujte režim, který vás ohromí svými dunivými basy.

Svislé a vodorovné nastavení

Flexibilní nastavení se dvěma možnostmi vytvoří vynikající zvuk, ať systém umístíte kamkoli. Umístěte zvukový systém tradičně vodorovně nebo svisle, pokud nemáte dostatek místa. Zabudovaný snímač optimalizuje zpracování stereofonního zvuku při jakémkoliv způsobu umístění.

Jakoby jste tam byli

Poslouchejte hudbu úplně jinak - stačí stisknout tlačítko LIVE SOUND a inteligentně nakloněné reproduktory spolu s technologií DSP začnou šířit hudbu do většího úhlu. Oživte svou párty jedinečným trojrozměrným zvukovým zážitkem a festivalovou náladu vytvoříte všude.

Sony Music Center a aplikace Fiestable

Zábavné a jednoduché ovládání s aplikací Fiestable - Aplikace Sony Music Center přináší možnost ovládat hudbu a nastavení zvuku přímo z telefonu. Pomocí aplikace Fiestable nastavujete barvu světel nebo aktivujete dídžejský či karaoke režim.

Pomocí dídžejských efektů si můžete přizpůsobit každou skladbu

Rozhýbejte dav množstvím dídžejských efektů: efekt Flanger vytváří výrazný zvukový efekt podobný hluku stíhačky, WAH automaticky přesouvá frekvenci filtru nahoru nebo dolů, izolátor odděluje specifické frekvenční pásmo a efekt PAN přesouvá zvuk mezi reproduktory. Povolit uzdu své kreativitě můžete i efekty jako sampling a scratching.

Jednoduchý přenos s technologiemi NFC a Bluetooth

Technologie NFC a Bluetooth vás osvobodí od připojení pomocí kabelů a složitého nastavování. Stačí se zařízením s technologií NFC dotknout zvukového systému. Rychle a jednoduše je propojíte a můžete začít s přenosem své hudební sbírky. Nemáte zařízení s technologií NFC? Žádný problém. Připojte se přes Bluetooth a párty může začít.

Port USB umožňuje snadné připojení, přehrávání a nabíjení

Díky portu USB lze připojit paměťové zařízení USB, chytrý telefon, tablet nebo přenosný počítač a přehrávat všechny digitální soubory. Kompatibilita s formáty MP3 a WMA vám umožní rozproudit párty se seznamy oblíbených skladeb - a zároveň si budete moci své zařízení nabít.

Bezdrátové připojení jiného reproduktoru na stereofonní přehrávání

Pomocí funkce přidání reproduktoru můžete přes Bluetooth bezdrátově propojit dva reproduktory GTK-XB72. Pak si můžete vybrat mezi dvojitým režimem, kdy oba reproduktory hrají zároveň, a stereofonním režimem, kdy jeden reproduktor hraje levý kanál a druhý pravý, díky čemuž je přehrávání stereofonní.

Rozšiřte svůj zvukový systém funkcí Wireless Party Chain přes technologii Bluetooth

Dodejte svému zvukovému systému ještě větší výkon funkcí Wireless Party Chain přes technologii Bluetooth. Výkonnější zvukový výstup dosáhnete bezdrátovým připojením více reproduktorů pomocí technologie Bluetooth.

Propojení více zařízení

S přáteli můžete pomocí technologie Bluetooth spárovat najednou až tři chytré telefony či tablety. Budete si tak moci přehrávat skladby ze svých hudebních knihoven, díky čemuž budete mít ještě větší možnost výběru.

Užitečné vlastnosti

  • Zabudovaný mikrofon pro telefonování bez použití rukou - Pokud potřebujete párty přerušit a zatelefonovat si, místo telefonu použijte zvukový systém. Se zabudovaným mikrofonem můžete přes spojení Bluetooth přesměrovat hovory z chytrého telefonu do zvukového systému.

  • Objevte v sobě skrytou popovou hvězdu - Zpívejte spolu se svou oblíbenou hudbou. Vstup pro mikrofon dělá ze systému GTK-XB72 vynikajícího společníka na karaoke párty.

  • Zvukový vstup - Zvukový vstup umožňuje připojit přenosné přehrávače MP3 bez možnosti připojení přes Bluetooth.

  • Vestavěné rukojeti pro snadnou přenosnost - Vezměte ho s sebou a rozjeďte párty kdekoliv. Ať už jste s přáteli doma nebo si užíváte párty někde jinde, zvukový systém GTK-XB72 přináší kompaktní jednodílný design se zabudovanými rukojeťmi na obou koncích.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • Vstup pro externí mikrofon Ano

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano
Vstup pro externí mikrofon: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 34,5 cm
Výška: 65,6 cm
Hloubka: 37,9 cm
Hmotnost: 12 Kg

Multimédia

Typ média: USB
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

? Typ displeje: fluorescenční
Vestavěný displej: Ano

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne

Funkce

Ekvalizér: Ne

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 5

Ostatní

Kód produktu: GTKXB72.CEL

Všechny parametry

Recenze Sony GTK-XB72 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony GTK-XB72 černý