Sony GP-VPT2BT držák se stativem

Nákupem získáte 53,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Držák Sony GP-VPT2BT v černé barvě s bezdrátovým dálkovým ovladačem je vhodným příslušenstvím k vašemu fotoaparátu. Umožní vám poholdné natáčet videa nebo poslouží jako stativ na fotografování. Jednoduché ovládání pomocí tlačítek, možnost naklonění do různých úhlů. Ergonomicky tvarovaná konstrukce vám padne do ruky a navíc odolá dobře prachu i vlhkosti. Zvládne maximálně 1,5 kg zátěž. Hmotnost držáku je pouze 215 g. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Foťte a nahrávejte pohodlněji

Držák Sony GP-VPT2BT je navržený pro zvýšení komfortu při nahrávání videí či focení. Zajistí vám mnohem pohlednější úchop fotoaparátu a také větší stabilitu a pohodlnější ovládání, díky ovládacímu panelu. Uchycení fotoaparátu je zajištěno pomocí běžného stativového závitu. Rukověť držáku je vyrobena z příjemného materiálu a zároveň je tvarována tak, aby perfektně padla do vaší ruky.

Kompletně bezdrátová komunikace

Integrované ovládání je plně bezdrátové. Pro komunikaci s fotoaparátem je využita technologie Bluetooth. Nastavení je velmi jednoduché, stačí spárovat váš podporovaný fotoaparát Sony s držákem a můžete si začít užívat plně bezdrátového ovládání bez nutnosti připojení kabelu. Pomocí tlačítek na držáku lze ovládat spoušť, zoom či záznam videa. Součástí je také speciální tlačítko C1, které vyvolá funkci přiřazenou tomuto tlačítku na vašem fotoaparátu.

Flexibilní nastavení polohy fotoaparátu

Integrovaná hlava držáku umožňuje jednoduché polohování podle potřeb. V horizontální rovině je plně otočná o 360°. V režimu držáku je potom možné hlavu naklánět nahoru o 80° a dolů o 90°. Pokud budete využívat držák v režimu stativu, naklonění hlavy směrem nahoru se omezí na 40°, náklon dolů zůstává shodný, jako v režimu držáku. Díky tomu tak můžete získat záběry z netradičních úhlů, a také získáte lepší kontrolu nad kompozicí právě vznikajícího záběru.

Odolné provedení

Držák Sony GP-VPT2BT vyniká i perfektně zpracovanou konstrukcí, která je odolná vůči nepříznivým podmínkám, prachu a vodě. Díky bezdrátovému ovládání mohou být uzavřeny veškeré konektory pomocí gumové záslepky, která je spolehlivě ochrání před vniknutím prachu a vlhkosti. Výhodou je i kompaktní provedení s nízkou hmotností, která dosahuje pouhých 215 gramů, takže ho můžete mít stále při ruce.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální nosnost 1,5 Kg
  • Třícestná hlava Ano
  • Nastavitelná výška Ne

Další vlastnosti

Značka: Sony
Maximální nosnost: 1,5 Kg
Třícestná hlava: Ano
Nastavitelná výška: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 215 g

Obsah balení

Obsah balení: baterie, návod

Ostatní

Kód produktu: GPVPT2BT.SYU

Všechny parametry

Recenze Sony GP-VPT2BT držák se stativem

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony GP-VPT2BT držák se stativem