Sony FE 85 mm f/1.8

  • Doprava zdarma

Typ bajonetu: Sony E, Typ objektivu: s pevným ohniskem, Stabilizace obrazu: Ne, Vhodný pro formát snímače: Full Frame, Min. světelnost objektivu: 1,8-22,


Cena 17 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 174,9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Popis produktu

Objektiv Sony FE 85mm f/1,8 se snímačem fullframe a bajonetem Sony E-Mount patří do skupiny středních teleobjektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností 85 mm. Ideální je pro focení portrétů s bokeh efektem, zejména kvůli cloně s 9 lamelami. Vybaven je lineární zaostřovacím motorkem pro rychlejší automatické zostření. Konstrukce objektivu je vyrobena z kvalitních materiálů, odolá prachu i vlhkosti a navíc váží jen 371 gramů. Kompatibilní je s kompaktními fotoaparáty Sony NEX/ALPHA.

Sony FE 85 mm f/1.8

Objektiv Sony FE 85 mm f/1,8 s pevným ohniskem v moderním černém provedení je kompatibilní s fotoaparáty se snímačem Full-Frame s bajonetem SONY E. Předností tohoto objektivu je jeho nízká hmotnost, která činí jen 371 gramů, kompaktní design a konstrukce odolná vůči prachu a vlhkosti.

Tichý chod

Objektiv je vybaven dvojitým lineárním motorem pohánějícím mechanismus ostření. Motorek je při zaostřování velmi rychlý a tichý, což oceníte při natáčení videí nebo při fotografování. Díky vysoké světelnosti objektivu až f/1,8 s možností přiclonění na clonu f/22 vám umožní vytvářet úžasné záběry.

Výborná optika

Objektiv se skládá z 9 čoček, přičemž jedna čočka je vyrobena z ED skla, které jsou seřazeny do osmi skupin. Při ohniskové vzdálenosti objektivu, která činí 85 mm, je dosažen jen 29° úhel záběru. Po nasazení objektivu na systémové kompaktní fotoaparáty typu Sony NEX/ALPHA se snímačem APS-C získáte při ohniskové vzdálenosti 127,5 mm až 19° úhel záběru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ bajonetu Sony E
Typ objektivu s pevným ohniskem
Stabilizace obrazu Ne
Vhodný pro formát snímače Full Frame
Min. světelnost objektivu 1,8-22

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony FE 85 mm f/1.8

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno