Sony FE 24-105mm F4 G OSS

35 990 Kč ? 34 990 Kč

Cena s Cashbackem ? Jen do 31. 07. 2021
Jak získáte Cashback
29 990 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 349,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Výkonný objektiv Sony FE 24-105mm F4 G OSS nabídne perfektní obraz během celého průběhu ohniska díky konstantní světelnosti f/4.0. Ohnisková vzdálenost činí 24 mm - 105 mm. Takovýto rozsah umožňuje vyžívat tento objektiv pro nejrůznější scény, ať už budete chtít fotografovat detaily či vzdálené objekty. Kvalitní fotografie budete schopni vytvářet i díky velmi rychlému a přesnému automatickému ostření a optické stabilizaci. Objektiv je určený pro fotoaparáty s Full Frame snímači a s bajonety Sony E a FE. Váha objektivu činí pouhých 663 g, řadí se tak k velmi lehkým Full Frame objektivům na trhu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva
  • cashback 5 000 Kč

Popis produktu

Vhodný pro fotografy i filmaře

Objektiv je vybavený systémem automatického ostření DDSSM (Direct Drive SSM), díky kterému nabízí rychlé a přesné ostření. To oceníte jak při fotografování, tak i při nahrávání videa. Během záznamu se nebudou vyskytovat žádné rušivé zvuky, protože je ostření velmi tiché. Objektiv Sony FE 24-105mm F4 G OSS je navržený tak, aby při zoomování nedocházelo ke zmenšování a zvětšování obrazu.

Pokročilá optika

Objektiv je složený celkem ze 17 členů, které jsou umístěny ve 14 skupinách. Čtyři asférické členy snižují aberaci a ED sklo eliminuje chromatické vady. K tomu se ještě přidává konstantní světelnost f/4.0 v celém rozsahu ohniska. Toto všechno vytváří perfektní a kvalitní obraz, který bude v celém rozsahu čistý, ostrý a krásně vykreslený. 

Zachytí téměř vše v perfektní kvalitě

Díky proměnnému ohnisku je možné fotografovat téměř cokoliv. Ať už budete chtít zachytit detail či vzdálenější objekt, tento objektiv si s tím poradí. Minimální vzdálenost, na kterou je objektiv schopný zaostřit, je 0,38 metru. Pokud sháníte univerzální objektiv do vaší výbavy, tak právě tento může být skvělou volbou. Výhodou je také nízká hmotnost, která činí pouhých 663 gramů.

Odolné provedení a jednoduché ovládání

První člen objektivu je opatřený speciální fluorovou vrstvou, která skvěle odpuzuje nečistoty, mastnotu a vodu. Konstrukce objektivu je navržena tak, aby v případě nouze byla schopna odolat prachu a vlhkosti. Ovládání objektivu je velmi jednoduché díky zaostřovacímu kroužku, manuálnímu nastavení automatického zaostřování a optické stabilizaci. Dále se na objektivu nachází speciální tlačítko aretace zaostření.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ bajonetu Sony E
  • Typ objektivu zoomový
  • Stabilizace obrazu Ano
  • Vhodný pro formát snímače Full Frame
  • Min. světelnost objektivu 4-22

Další vlastnosti

Značka: Sony
Utěsnění vůči prachu/vlhkosti: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 77 mm
Výška: 113,3 mm
Délka: 83,4 mm
Hmotnosť: 663 g

Obsah balení

Obsah balení: krabice, příručka

Objektiv

Max. světelnost objektivu: 4
Typ bajonetu: Sony E
Typ objektivu: zoomový
Stabilizace obrazu: Ano
Vhodný pro formát snímače: Full Frame
Min. světelnost objektivu: 4-22
Průměr závitu filtru: 77 mm
Počet lamel clony: 9
Konstrukce objektivu: 14 členů / 17 skupin

Ostření

Min.zaostřovací vzdál.: 38 cm
Zabudovaný AF motor: Ano

Ostatní

Kód produktu: SEL24105G.SYX

Všechny parametry

Recenze Sony FE 24-105mm F4 G OSS

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sony FE 24-105mm F4 G OSS