Sony FDR-AX43 4K černá

Úhlopříčka ("): 3 ", Wi-Fi: Ano, GPS: Ne, Dotyková obrazovka: Ano, 3D kompatibilita: Ne, Ukládací médium: Micro SDHC, Micro SDXC, SD, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Optický zoom: 20, Rozlišení: 16.6 Mpx, Stabilizace obrazu: optická, Max. světelnost objektivu: 3.8,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Videokamera Sony FDR-AX43 je ideální volbou pro vlogerov, kameramany a pro každého, kdo chce zachytit nezapomenutelné momenty kolem sebe ve vysokém rozlišení 4K Ultra HD a kvalitním záznamem zvuku. Kvalitu obrazu zajišťuje optický stabilizátor SteadyShot s vnitřním mechanismem kardanového závěsu a 20x optický zoom. Automatické zaostření ještě více optimalizuje konečný výsledek nahraného videa. Wi-fi poskytuje také možnost snadného sdílení nahraných videí. Pomocí aplikace Highlight Movie Maker si upravíte video podle vlastních představ. Vysoká kapacita Li-Ion baterie umožňuje nahrávání v délce až 235 minut.

Nahrajte profesionální video v rozlišení 4K Ultra HD

Ať už máte ideální podmínky pro nahrávání videa nebo slabší osvětlení, pro SONY FDR-AX43 to není překážkou pro vytvoření vysoce kvalitního záznamu v rozlišení 4K. Snímač obrazu nejnovější generace je schopen snímat s vysokou přenosovou rychlostí až 120 sn/s ve formátu XAVC S, díky čemuž budou i rychlé scény zachyceny zřetelně. Optický stabilizátor obrazu SteadyShot. využívající mechanismus, který je asi 13-krát účinnější než jiné optické systémy, zajistí profesionální záběry bez rozmazání a to i bez externích stabilizátorů. Inteligentní softwarový algoritmus sám vyhodnocuje záměrné chvění, které koriguje od povolených žádoucích pohybů.

Rychlé automatické zaostřování obrazu

Algoritmus automatického zaostření má za následek optimální komunikaci objektivu s procesorem, což urychluje automatické ostření a nejnovější systém předvídání jeho rozsahu pomáhá udržovat pohybující se objekty ostré a nerozmazané.

Dokonale zachycený zvuk bez zbytečného šumu

Videokamera Sony FDR-AX43 nenabízí jen dokonalý záznam videa, ale já požitek z realisticky zaznamenaného zvuku. Zvukový záznam je bez zbytečných šumů, které narušují celkový dojem z nahrávaného videa. Můžete si tedy vychutnat čistý zvuk bez rušivých momentů. Kamera disponuje konektory pro sluchátka a mikrofon.

 

Praktický pomocník každého vlogera

Pokud se věnujete tvorbě vloge jistě oceníte možnost vyskládat si ideální sestavu pro tvorbu profesionálních záznamů. K videokameře je možné připojit Vámi zvolený grip pro snímání nebo mikrofon. Pomocí je určitě i výklopný 3 "LCD displej s dotykovou obrazovkou a gripem, se kterými je pořizování šelf a snímků z vysoké / nízké pozice hračkou. Praktičnost se projevuje i v jednoduchém ovládání jedním dotykem - po připojení zařízení Android s technologii NFC a aplikace Imaging Edge Mobile11 máte možnost dálkového ovládání či zobrazování a přenášení záběrů. Kameru je možné také manuálně spárovat se zařízeními se systémem iOS a dalšími. Nenáročnou úpravu videí poskytuje aplikace Highlight Movie Maker. Díky funkci duálního záznamu umí kamera natáčet v rozlišení 4K (3840 x 2160) nebo Full HD (1920 x 1080) a HD (1280 x 720), čímž ponechá video v plné kvalitě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka (") 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Dotyková obrazovka Ano
3D kompatibilita Ne
Ukládací médium Micro SDHC, Micro SDXC, SD
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Optický zoom 20
Rozlišení 16.6 Mpx
Stabilizace obrazu optická
Max. světelnost objektivu 3.8

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony FDR-AX43 4K černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno