Sony CyberShot DSC-RX100 III


Digitální kompakt, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: 1 ", Rozlišení: 20,1 Mpx, Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Ohnisková vzdálenost: 25,7 mm min., 8,8 mm max., Maximální světelnost objektivu 1.8, Podporované videoformáty: MP4, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Elektronický hledáček, Optická stabilizace obrazu, Wi-Fi, Typ baterie: Li-Ion, Optický zoom: 2,9 x. Více info


Cena 16 590 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 166 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sony CyberShot DSC z modelové řady RX100 III je lehký, kompaktní a plně vybavený digitální fotoaparát s vestavěným OLED hledáčkem. Elegantní design v štíhlém hliníkovém těle s kvalitním objektivem ZEISS® a výkonným procesorem BIONZ X neustále zvyšuje úroveň prémiových kompaktních fotoaparátů. SONY DSC vám přináší jedinečnou kvalitu obrazu s rozlišením 20,1 Mpx a možnost nahrávání videa ve špičkové kvalitě ve formátu XAVC S. Rovněž disponuje vysokou světelností a perfektně se hodí pro portréty anebo záběry z malé vzdálenosti. Vytvořené snímky si jednoduše zkontrolujete na 3" LCD displeji. Dokonalý autoportrét (Self) pohodlně vytvoříte i díky displeji, který lze překlopit až o 180 stupňů.

Gigantická panoramata a dokonalé snímky z malé vzdálenosti

Kvalitní objektiv Vario-Sonnar® 24 - 70mm F1,8 - 2,8 od renomované společnosti ZEISS® vám poskytne jedinečnou flexibilitu při získávání dokonalých snímků. Tento digitální fotoaparát má 1"/CX obrazový snímač a mimořádně rychlý procesor BIONZ X. Tato kombinace vám umožní vytvářet nádherné fotografie, snímky s širokoúhlým snímáním 24 mm, s velkou clonou pro snímání z blízka i z optimální vzdálenosti s přiblížením bez ztráty kvality.

Gigantické panorámy alebo dokonalé snímky z malej vzdialenosti - DSC-RX100M3.CE3

Elektronický hledáček pro opravdové fotografy

Elektronický hledáček s sebou přináší řadu výhod, které ocení hlavně zanícení fotografové. Umožňuje totiž držet fotoaparát přímo u oka a přitom přesně a rychle vytvářet kompozici záběru. Elektronický hledáček OLED speciální povrchovou úpravu s vrstvou ZEISS T*.

Elektronický hľadáčik pre skutočných fotografov - DSC-RX100M3.CE3

Nový pohled na svět fotografií se zachycenou realitou

Digitální fotoaparát SONY DSC-RX100 III disponuje převráceným snímačem CMOS Exmor R® s efektivním rozlišením 20,1 Mpx. Kovové obvody jsou neobvykle umístěny na zadní straně a vytvářejí tak oblast zachycující světlo, která je 4× větší než u běžných snímačů. O dokonalé zpracování snímků se postará výkonný procesor BIONZ X se sofistikovanou technologií reprodukce detailů, technologií omezující defrakci a pokročilou redukcí šumu. Také je vybaven 3× větším výkonem než jeho předchůdce a umožňuje tak věrnou a realistickou reprodukci detailů.

Nový pohľad na svet fotografií so zachytenou realitou - DSC-RX100M3.CE3

Špičkový objektiv

Značka ZEISS je proslulá svou kvalitou, a proto se v případě fotoaparátu SONY DSC-RX100 III výrobce rozhodl zvolit objektiv právě této společnosti. Výbavu tvoří univerzální objektiv Vario-Sonnar. Vyniká vysokou světelností a skvěle se hodí pro portréty nebo záběry z malé vzdálenosti. Obsahuje také vestavěný filtr 1/8ND umožňující změnu expozice. Pro ještě lepší výsledky určitě oceníte možnost manuálního ostření.

Špičkový objektív - DSC-RX100M3.CE3

Displej s výjimečným rozlišením

Vytvořené záběry si jednoduše zobrazíte a zkontrolujete na 3" LCD displeji s rozlišením 1 229 000 bodů. Dokonalý autoportrét (selfie) nebo skupinový snímek jednoduše získáte i díky displeji, který lze překlopit až o 180 stupňů. Již nikdy vám neuniknou jedinečné momenty s přáteli a i vy můžete být jejich součástí.

Displej s výnimočným rozlíšením -DSC-RX100M3.CE3

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový počet bodů 20.9 Mpx
Ohnisková vzdálenost 8.8 - 25.7
Efektivní počet pixelů 20.1 Mpx
Úhlopříčka 3 "
Wi-Fi Ano
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Optický zoom 2.9
Stabilizace obrazu Optická
Hledáček Elektronický
Min. ohnisková vzdálenost 25.7 mm
Max. ohnisková vzdálenost 8.8 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony CyberShot DSC-RX100 III

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi