Sony CMT-SX7

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělý společník

Vše v jednom. Pořízením si právě tohoto hi-fi systému Sony CMTSX7.CEL budete mít vše potřebné v jednom, poměrně kompaktním, zařízení. Ať už budete přehrávat CD disky, zvukové soubory z USB flash disků, online hudební knihovny nebo z Vašich mobilních telefonů nebo tabletů. Díky technologii DSEE HX téměř ve vysokém rozlišení. O bezdrátový přenos hudby se zase postará podpora technologie Bluetooth s LDAC kodekem nebo Wi-fi rozhraní

Možnosti využití

Pokud se ve vaší sbírka najdou CD média, právě teď bude příležitost jejich oprášit. S tímto přehrávačem si naplno užijete své oblíbené skladby ještě s ostřejším a přesnějším zvukem. Na výběr budete mít i z mnoha DAB stanic s dokonale čistým zněním. Naladit si možná i rádio s FM nebo AM tunerem. Zvuk ve vysokém rozlišení získáte i po připojení vašeho mobilního telefonu, tabletu, USB klíče nebo počítače.

Vychutnejte si každý tón 

Pokud jsou Vaše požadavky na zvuk vysoké, následujícími údaji Vás jistě potěšíme. Hi-fi systém Sony CMTSX7.CEL se vyznačuje digitálním zesilovačem S-Master HX, který spolehlivě snižuje případné zkreslení. Je 100% digitální, přičemž redukuje šum a dosahuje přesné tóny i při vysokých frekvencích (nad 40 kHz). Výsledkem pak bude zvuk bez zkreslení a s lepší účinností. Přesně takový, jako v originální studiové kvalitě. Spolu s kombinací s technologií DSEE je zárukou neuvěřitelného zážitku v podobě zvuku ve vysokém rozlišení. 

Bezdrátový přenos

Svobodu poslechu zajišťuje bezdrátová funkce Bluetooth s LDAC kodekem, NFC podpora ale i možnost připojení prostřednictvím Wi-fi rozhraní. Jde o velmi jednoduchý a rychlý proces, který Vám zabere jen krátkou chvíli. Své oblíbené skladby si tak užijete bez zbytečných kabelů. LDAC je špičková technologie, která přenese až 3x více údajů. Zážitek z poslechu je tak mnohem intenzivnější. S AirPlay zase víte přehrávat hudbu z Vašich Apple zařízení. Po jednoduché synchronizaci přes LAN můžete začít s přenosem skladeb. Ze zařízení s podporou DLNA jako například z počítače, televizoru a přenosných serverů lze připojit a přenášet obsah do bezdrátového reproduktoru přes domácí systém LAN. Nelze opomenout ani Chromecast built-in a Spotify Connect.

V celém prostoru

Nezáleží na tom, jestli budete v obýváku, v kuchyni, ložnici nebo v koupelně. Přehrávaná hudba může znít celým Vašim prostorem, a to díky aplikaci SongPal (verze 3.0). Prostřednictvím ní si umíte vytvořit skupinu vybraných reproduktorových panelů a reproduktorů od společnosti Sony, a následně na to přenášet hudbu z různých hudebních služeb, počítačů nebo z DLNA sítě do různých místností u Vás doma. Stačí si ji jen nainstalovat do kompatibilního zařízení a začít používat. Podporuje rovněž operační systém Android i iOS

Parametry produktu

Základní parametry

 • Wi-Fi
  Ano Wi-Fi
 • RMS výkon
  100 W RMS výkon
 • NFC
  Ano NFC
 • Typ reproduktoru
  2 - pásmový Typ reproduktoru
 • DAB
  Ano DAB
 • Počet reproduktorů
  2 Počet reproduktorů

Další vlastnosti

Značka: Sony

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
Wi-Fi standardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a
? Airplay: Ano
? NFC: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 30,7 cm
Výška: 32,2 cm
Hloubka: 49,5 cm
Hmotnost: 2,7 Kg

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Multimédia

Typ média: CD-R, CD, CD-RW
Zvukové formáty: flac, mp3, wma, ALAC, wav, aac

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM, AM
FM rádio: Ano
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Zvuk

RMS výkon: 100 W

Funkce

Ekvalizér: Ne
Budík: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 2

Mechanika a disk

Kazetový přehrávač: Ne

Ostatní

Kód produktu: 4905524999174

Všechny parametry

Recenze Sony CMT-SX7

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se