Sony CDX-G3300UV


Bluetooth: Ne, USB port: Ano, Zvukové formáty: flac, mp3, wma, Slot pro paměťovou kartu: Ne, DVD mechanika: Ne, Celkový výkon: 55 W, AUX vstup: Ano, DAB: Ne, Velikost: 1 din, CD mechanika: Ano, Dálkové ovládání: Ne, Odnímateľný panel: Ano,


Cena 2 399 Kč

Sleva 17 % z původní cena: 2 899 Kč Zobraziť nápovědu

23,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Autorádio Sony CDX-G3300UV s odnímatelným panelem a možností změny barvy LCD a podsvícení tlačítek je vybaveno CD mechanikou, AUX vstupem i USB konektorem. Funkce EXTRA BASS vylepšuje zvuky ve vaší hudbě, zatímco výkon 4 x 55 W vám dává potřebnou hlasitost pro ozvučení automobilu. Přehrávejte hudbu z jakékoliv aplikace na telefonu s Androidem nebo přes iPhone. Snadno streamujte hudbu z telefonu a upravte zvuk pomocí 10-pásmového ekvalizéru. Přední port USB se připojí k hudební knihovně smartphonu nebo MP3 přehrávače a přehraje soubory MP3, WMA i FLAC. Čelní AUX (jack 3.5 mm) umožní připojit libovolné přenosné zvukové zařízení.

4 x 55 W pro jasný a výkonný zvuk

Vestavěný zesilovač autorádia Sony CDX-G3300UV poskytuje maximální výkon 4 x 55 W / 4 x 20 W RMS (při 4 ohmech), což vám poskytne dostatečnou hlasitost.

EXTRA BASS dodává hudbě energii

Stisknutím tlačítka EXTRA BASS přidáte do hudby super hluboké tóny. Funguje tak, že elektronicky posiluje nejnižší frekvence zvuku, vytváří potěšující hluboké basy a vychutnáte si tak dynamický zvuk.

Přizpůsobte zvuk pomocí 10-pásmového ekvalizéru

Upravte přehrávání zvuku podle svých představ pomocí 10-pásmového ekvalizéru nebo si vyberte z 10 přednastavení. Nový režim karaoke potlačuje hlasové frekvence zpěváka, abyste mohli mít ve vašem autě zábavné setkání a doplnit do písničky svůj vlastní zpěv.

Vestavěný přehrávač CD

Svou hudební sbírku si můžete vychutnat při dlouhé cestě na jakémkoli kompaktním disku CD. Autorádio obsahuje digitální FM a AM tuner s funkcí RDS. Do paměti rádia uložíte až 18 předvoleb FM. Na ovládání máte k dispozici několik tlačítek, určené na ladění či přepínání předvoleb rádio stanic.

2-fázové barevné nastavení se přizpůsobuje vzhledu vašeho auta

Vyberte si z 35000 různých odstínů barev, které odpovídají barvě podsvícení tlačítek panelu a LCD s barvami vozidla.

Vstup USB pro iPhone nebo iPod

Díky praktickému vstupu USB můžete snadno přehrávat hudbu z vašeho zařízení se systémem iOS - iPhone nebo iPod. Stačí připojit kabel USB (není součástí balení rádia) a můžete ovládat základní funkce přehrávání, když se na displeji zobrazují informace o skladbě.

Připojte zařízení pomocí rozhraní USB

Propojte MP3 přehrávač portem USB a získáte přístup k mobilní hudební knihovně.

Poslouchejte vysoce kvalitní soubory FLAC

FLAC je formát souboru, který na rozdíl od MP3 komprimuje audio signál bez ztráty kvality zvuku. Připojte do předního portu USB zařízení a přehrajte soubory FLAC v plné kvalitě.

Funkce AOA 2.0 pro ovládání hudby

Přehrávejte hudbu z libovolné aplikace z telefonu s Android systémem. Vstup USB je kompatibilní s Android Open Accessory 2.0. To znamená, že dokáže přehrávat libovolnou hudbu, která je kompatibilní s telefony Android a jeho aplikacemi. Jednoduše ho zapojte kabelem do předního portu USB a pomocí obrazovky telefonu vyhledejte seznamy skladeb.

Digitální filtry optimalizují zvuk

Reproduktory fungují nejlépe, když mají pro ně vyhrazené nejvhodnější frekvence. Pásmový filtr vysílá vysoké a střední frekvence do reproduktorů s plným rozsahem, zatímco basový filtr s dělicí frekvencí 80/100/120 Hz směřuje hluboké tóny na výstup pro subwofer. Autorádio má na zadní straně výstupy pro připojení externích zesilovačů nebo aktivního subwoferu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ne
USB port Ano
Zvukové formáty flac, mp3, wma
Slot pro paměťovou kartu Ne
DVD mechanika Ne
Celkový výkon 55 W
AUX vstup Ano
DAB Ne
Velikost 1 din
CD mechanika Ano
Dálkové ovládání Ne
Odnímateľný panel Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony CDX-G3300UV

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno