Sony Bravia Theatre Bar 8 černý


Soundbar, Barva černá, 11 kanálový, Subwoofer, Bluetooth, Wi-Fi, Smart, Kompatibilní s Google Assistant, Apple Home Kit, 2 × HDMI port, 1 × USB port, 1 × optický vstup, Dolby Digital Plus, DTS-HD Master Audio, DOLBY Atmos, DTS: X, Zvukové formáty: Dolby Atmos, 360 Reality Audio, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Ekvalizér. Více info


Cena 24 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Jedenáctikanálový soundbar Sony Bravia Theatre Bar 8 v černé barvě s technologií 360 Spatial Sound Mapping, Dolby Atmos a DTS:X naplní místnost pohlcujícím prostorovým zvukem.

Užijte si společné chvíle jako v kině

Technologie 360 Spatial Sound Mapping s 11 reproduktory přináší pohlcující prostorový zvuk v širším prostoru, který si užije každý.

Výkonný prostorový zvuk

Bravia Theatre Bar 8 kombinuje fyzické a virtuální reproduktory a vytváří širší pole prostorového zvuku, které pokrývá větší část místnosti.

 • Technologie 360 Spatial Sound Mapping - Technologie 360 Spatial Sound Mapping vytváří 5 virtuálních reproduktorů před vámi a odráží zvuk od stropu a stěn, čímž vytváří prostorový zvuk jako v kině z jediného panelu reproduktorů.

 • Širší pokrytí prostorovým zvukem - Pomocí virtuálních reproduktorů dosahuje technologie 360 Spatial Sound Mapping širšího pokrytí než běžné virtuální prostorové systémy.

 • Přidejte volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro ještě větší pokrytí zvukem - Panel reproduktorů Bar 8 spolupracuje se zadními reproduktory a vytváří až 11 virtuálních reproduktorů, a to i za vámi, pro autentický pocit jako v kině. (*Počet virtuálních reproduktorů se liší podle kombinace zadních reproduktorů.)

Posaďte se kamkoli

Nezáleží na tom, kde sedíte. Nezáleží ani na akustice místnosti. Optimalizace zvukového pole zajistí, že prostorový zvuk jako v kině zažije každý.

 • Zjednodušené umístění reproduktorů - optimalizace zvukového pole kalibruje zvuk na základě jejich polohy a pomocí virtuálních reproduktorů vyplňuje mezery v pokrytí prostoru.

 • Kalibrace na míru vaší místnosti - Dosáhněte akustiky jako v kině bez nutnosti rekonstrukce budovy. Optimalizace zvukového pole analyzuje akustické vlastnosti místnosti a pomocí pokročilého zpracování signálu je převede na vlastnosti podobné kinu.

 • Posaďte se kamkoli - Vychutnejte si kvalitu prostorového zvuku odkudkoli. Stačí spustit kalibraci pomocí aplikace pro chytré telefony Bravia Connect a reproduktorová soustava Bravia Theatre Bar 8 rozpozná vaši polohu v místnosti a podle toho optimalizuje zvuk.

Vynikající akustický výkon díky 11 reproduktorům

Neexistuje lepší prostorový zvuk než samotné zpracování signálu. I fyzické reproduktory musí poskytovat výjimečný akustický výkon - a reproduktorová lišta Bravia Theatre Bar 8 vás nezklame.

 • Dvoupásmový reproduktor - Reproduktorová lišta Bar 8 je vybavena dvoupásmovým reproduktorem s přidanými výškovými reproduktory pro přední a středový zvuk, který zajišťuje širší prostorový zvuk a přesný zvuk a obraz.

 • Čtveřice basových reproduktorů - Reproduktorový panel Bar 8 je sice tenký, ale díky čtveřici integrovaných basových reproduktorů poskytne pozoruhodně silné a průrazné basy.

 • Boční reproduktory - Boční reproduktory odrážejí široký směrový zvuk od stěn, naplní celou místnost podmanivým zvukem a dodají zábavě skutečný nádech dramatičnosti a rozsahu. K pohlcujícímu zvuku přispívá také okolní zvuk rozpoznaný algoritmem.

 • Poslouchejte zvuk nad hlavou - Zvuk z reproduktorů směřujících vzhůru se odráží od stropu, takže jej můžete slyšet nad hlavou. Funkce 360 Spatial Sound Mapping vytváří virtuální stropní reproduktory pro ještě atmosféričtější zvuk.

 • Reproduktorová jednotka X-Balanced - Obdélníkový tvar reproduktorů maximalizuje velikost membrány, což vede k průrazným basům. Snižuje také vybuzení budiče a zachovává akustický tlak, což má za následek menší zkreslení a čistší vokály.

Snadné použití

Bravia Theatre Bar 8 usnadňuje vytváření prostorového zvuku. Minimální úsilí a maximální zábava - od počátečního nastavení až po ovládání chytrým telefonem.

 • Aplikace Bravia Connect - Tato aplikace vás provede počátečním nastavením, pomůže s řešením problémů a umožní vám plně ovládat hlasitost, zvukové pole a další funkce. Upozorní vás také na aktualizace softwaru a umožní vám ovládat kompatibilní televizor. (*Dostupnost produktu se liší podle země/oblasti.)

 • Nastavení během několika sekund - Stačí zapojit reproduktorovou lištu Bar 8, připojit ji k televizoru prostřednictvím rozhraní HDMI a zapnout ji. Díky rozhraním LAN, HDMI IN a HDMI OUT (eARC) si pak můžete naplno vychutnat nový prostorový zvuk.

 • Přístupný pro všechny - Hmatové tečky označují umístění QR kódu pro osoby se zrakovým postižením nebo omezením pro aplikaci Bravia Connect, která nabízí podporu čtečky obrazovky. Hmatové tečky na zadním panelu označují konektor eARC HDMI pro připojení k televizoru.

 • Prostorově úsporný design - Dodávaný držák umožňuje spořádané umístění panelu reproduktorů nad stojan televizoru, čímž vzniká integrovaný, prostorově úsporný vzhled. (*Podporované modely televizorů, pokud je stojan televizoru umístěn z vnější strany: Bravia 9 (85"/75"/65"), Bravia 8 (77"), Bravia 7 (85"/75"). **Podporované modely televizorů, když je stojan umístěn uvnitř: Bravia 9 (85"/75"/65"), Bravia 8 (77"/65"/55"), Bravia 7 (85"/75"/65"/55"). Dostupnost produktů Bravia se liší podle země a regionu).

S řadou Bravia pro zvuk jako v kině

Kombinací reproduktorové lišty Bravia Theatre Bar 8 s televizorem Bravia získáte nevídaný audiovizuální zážitek, který vás vtáhne do každé scény jako nikdy předtím.

 • Televizor a reproduktorová lišta v dokonalé harmonii - funkce Acoustic Center Sync umožňuje reproduktorové liště Bar 8 používat kompatibilní televizor Bravia jako středový reproduktor. Zvuk tak vychází z obrazovky a je upraven jako součást jediného integrovaného reproduktorového systému. (*Tato funkce funguje s kompatibilním produktem Bravia. Dostupnost výrobku se liší podle země/regionu.)

 • Křišťálově čistý hlas a přesné dialogy - Technologie Voice Zoom 3 v kombinaci s kompatibilním televizorem Bravia rozpoznává lidské hlasy pomocí strojového učení s umělou inteligencí a zvyšuje nebo snižuje jejich hlasitost, aby i jemné zvuky v dialogu zněly hlasitě a zřetelně. (*Tato funkce funguje s kompatibilním produktem BRAVIA®. Dostupnost produktu se liší podle země/oblasti.)

 • Bezproblémové ovládání - Ovládejte prostorový zvuk pomocí dálkového ovladače televizoru Bravia. Nastavení zvuku se automaticky zobrazí v nabídce rychlého nastavení televizoru Bravia, takže můžete snadno ovládat funkce, jako je zvukové pole nebo hlasitost. (*Tato funkce funguje s kompatibilním produktem Bravia. Dostupnost výrobku se liší podle země/regionu.)

Zažijte více s nejnovějšími formáty

Bravia Theatre Bar 8 podporuje nejnovější formáty zvuku a videa, které posouvají filmy, hry a hudbu na zcela novou úroveň.

 • Filmy vypadají tak realisticky - Bravia Theatre Bar 8 s připojením HDMI 2.1 zajišťuje zachování původní kvality obrazu každého zdroje, a to až do 8K HDR.

 • Pohlcující herní zážitek -Ponořte se do hraní her. Ponořte se do špičkového zvuku se systémem PlayStation5 s optimalizovaným nastavením obrazu pro automatické mapování odstínů HDR a režim automatického žánrového obrazu, když k systému PS5 připojíte kompatibilní televizor Bravia. Tento produkt také podporuje VRR, ALLM a SBTM pro realističtější hraní.

 • Nechte se unášet hudbou s prvotřídním zvukem - Oživte svou hudbu jako nikdy předtím. Vychutnejte si skladby se zvukem ve vysokém rozlišení tak, jak to zamýšlel umělec. Nebo objevte 360 Reality Audio pro skutečně pohlcující zážitek z živé hudby. (*Dostupnost produktů se liší podle země/oblasti.)

Z kina na hudební událost

S reproduktorovou lištou Bravia Theatre Bar 8 můžete snadno streamovat své oblíbené skladby a vychutnat si každý detail ve vylepšeném, vysoce kvalitním zvuku.

 • Streamování hudby z oblíbených služeb - Hudbu si můžete vychutnat s upmixovaným, vysoce kvalitním zvukem. Integrovaná podpora služeb Spotify Connect a Apple AirPlay vám umožní přehrávat všechny vaše oblíbené skladby.

 • Připojení Bluetooth - Technologie Bluetooth usnadňuje poslech hudby, podcastů a dalšího obsahu z chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku.

 • DSEE Ultimate - Technologie DSEE Ultimate (Digital Sound Enhancement Engine) využívající špičkovou umělou inteligenci vylepší komprimované digitální hudební soubory v reálném čase a obnoví akustické detaily pro bohatší poslech.

Šetrné k životnímu prostředí

Domácí audio zařízení Sony jsou poskládána tak, aby poskytovala nejen vynikající zvukový zážitek, ale také aby byla šetrná k životnímu prostředí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet HDMI portů 2
Počet kanálů 11

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Bravia Theatre Bar 8 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi