Sony Alpha A7C tělo černé


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 10 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: XAVC S, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 56 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 570 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Sony Alpha A7C nabízí 24Mpx Full Frame CMOS snímač, vynikající kvalitu obrazu, výkonný systém automatického ostření s rozpoznáváním objektů, záznam videa v rozlišení 4K/30p, sériové snímání rychlostí 10 sn./s, 3" LCD displej, elektronický hledáček, stabilizátor obrazu s účinností 5 EV, NFC, Bluetooth, Wi-Fi a baterii s výdrží až 740 snímků.

Kompaktní rozměry a vynikající kvalita fotografií

Sony Alpha A7C se řadí mezi nejmenší a nejlehčí Full Frame fotoaparáty, přesto nabízí vysokou kvalitu obrazu, ať už fotografujete, nebo nahráváte videa. O snadné používání se stará dotykový 3" LCD displej s možností otáčení. Díky němu můžete ostřit dotykem, ovládat závěrku a vytvářet fotografie jediným dotykem. K náhledu slouží elektronický XGA OLED hledáček s rozlišením 2,35 Mpx. Tělo fotoaparátu je vyrobeno z odolné hořčíkové slitiny a je chráněno před vniknutím prachu a vlhkosti.

Full Frame snímač

Zařízení je vybaveno 24,2Mpx CMOS snímačem a obrazovým procesorem BIONZ X. Výhodou Full Frame snímače tohoto fotoaparátu je, že dokáže zachytit více světla a také nabízí lepší hloubku, větší dynamický rozsah a více detailů. Standardní rozsah citlivosti ISO 100 až 51 200 lze navíc rozšířit na ISO 50 až 204 800.

Automatické sledování objektů a očí

Systém automatického ostření fotoaparátu Sony Alpha A7C nabízí celkem 693 bodů automatického ostření s fázovou detekcí a pokrývá 93 % plochy obrazu. K dispozici je také systém 4D FOCUS pro rychlé snímání a nepřetržité sledování objektu. Nechybí zde ani detekce a sledování objektů včetně osob a zvířat pomocí umělé inteligence. Zaostřování funguje, i když je obličej částečně zakrytý.

Stabilizace obrazu

Fotoaparát je vybaven 5osým stabilizátorem obrazu, takže budete moci pořizovat stabilní fotografie i bez nutnosti použití stativu. Při nahrávání videa pak získáte stabilní záběry bez chvění.

Sériové snímání rychlostí 10 sn./s

Kombinace snímače a procesoru umožňuje pořizovat sérii snímků rychlostí 10 sn./s se sledováním AF/AE a až 8 sn./s v režimu živého náhledu. Snadno tak zachytíte objekty v pohybu. Zařízení rovněž podporuje tiché snímání rychlostí až 10 sn./s se sledováním AF/AE.

Záznam 4K videa ve formátu XAVC S

Sony Alpha A7C je vhodný i pro ty, kteří často nahrávají video. Tento fotoaparát dokáže nahrávat video v rozlišení 4K (3840 × 2160, 8 bitů) a díky možnosti otáčení LCD displeje je ideálním partnerem pro vlogery. Pokud chcete do svých záběrů vnést kreativní prvek, můžete vyzkoušet zrychlený nebo zpomalený záznam videa v rozlišení Full HD při 120 snímcích za sekundu. K dispozici jsou také profily S-Log3, HLG a řada kreativních režimů, které posunou vaše výtvory na vyšší úroveň.

Konektivita

Baterie NP-FZ100 s velkou kapacitou umožňuje pořídit až 680 snímků přes hledáček a až 740 snímků přes LCD displej. Pro nabíjení nebo přenos dat můžete použít port USB-C. Pokud nemáte přístup k elektrické zásuvce, můžete baterii dobíjet pomocí externího zdroje energie, například pomocí powerbanky. Díky připojení Wi-Fi můžete fotoaparát dálkově ovládat nebo přenášet videa a fotografie přímo do zařízení prostřednictvím aplikace Imaging Edge Mobile nebo softwaru Imaging Edge. Nabídka konektorů zahrnuje 3,5mm výstup pro sluchátka, 3,5mm vstup pro mikrofon, výstup micro HDMI a slot pro paměťové karty SD/SDHC/SDXC (UHS-I/II).

* Pro záznam videa ve formátu XAVC S je vyžadována karta SDHC/SDXC třídy 10 nebo vyšší.

* Pro záznam rychlostí 100 Mb/s je vyžadována karta UHS třídy 3.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha A7C tělo černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi