Sony Alpha 7 III + FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS


Digitální fotoaparát, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 25,3 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 100 sn/s, Rychlost sériového snímání: 10 sn/s, Elektronický hledáček, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: AVC, Obrazové formáty: Raw, Wi-Fi. Více info


Cena s Cashbackem 7 500 Kč Platí do 31. 7. 2024
Jak získat cashback
35 490 Kč

Cena 42 990 Kč

Sleva 27 % z předcházející ceny: 58 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 430 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Ponořte se do tvorby profesionální fotografie s bezzrcadlovkou Sony Alpha 7 III. Disponuje pokročilými funkcemi a je vybavena Exmor R™ CMOS Full Frame snímačem s rozlišením 24,2 Mpx a se zpětným osvětlením. Snímač spolupracuje s procesorem BIONZ X s technologií LSI. Procesor nabídne výstupní formát RAW 14bit a JPG 8bit. Během fotografování přijde vhod výkonný AF s fázovou detekcí a 693 body s možností sledování i rychlých objektů. Fotoaparát také umožní sériové snímání 10 sn./s v tichém režimu. Milovníky videa potěší podpora 4k HDR. Další výbava představuje 3" výklopný LCD displej, elektronický hledáček, podporu Wi-Fi a Bluetooth, NFC, podporu QR kódů, USB-C a microHDMI konektory. V balení se nachází také objektiv FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS s AF a optickou stabilizací.

Stvořená pro tvorbu kvalitních fotografií. Bez kompromisů.

Kompaktní i výkonná. Taková je bezzrkadlovka Sony Alpha 7 III. V kompaktním těle se ukrývají kvalitní a výkonné komponenty, které vám umožní vytvářet dechberoucí snímky i videa. Fotoaparát disponuje také pokročilým systémem automatického zaostřováním, inovativním obrazovým snímačem a výkonným obrazovým procesorem. Do ruky se vám dostává kvalitní nástroj, který vás nikdy nezklame na cestě za pěkným portrétem, kvalitním videem anebo skvělou panoramatickou fotografií.

Inovativní obrazový snímač a výkonný obrazový procesor

O záznam a zpracování obrazu se stará duo inovativního obrazového snímače Exmor R™ CMOS ve formátu Full Frame a výkonného procesoru Bionz X. Snímač disponuje vysokým rozlišením 24,2 Mpx a technologií zpětného podsvícení. To zajišťuje, že je snímač schopný zachytit více světla. Zároveň poskytuje vysoký datový tok, díky měděnému vinutí a zároveň tím redukuje šum a nechává vyniknout i ty nejmenší detaily. Obrazový procesor nabídne dostatek výkonu pro rychlé zpracování obrazu. Na jeho výstupu bude snímek ve formátu RAW 14bit a JPG 8bit. Procesor je navíc vybavený technologií LSI, díky čemuž je zpracování obrazu 1,8x rychlejší při načítání dat než u předchozí generace.

Perfektně vykreslené snímky

Inovativní provedení obrazového snímače se podepsalo také na výsledné kvalitě fotografie. Těšit se můžete na dokonale vykreslené detaily s minimálním šumem a skvělými přirozenými barvami. Vaše fotografie tak budou realistické a zachytí každý okamžik téměř stejně, jako ho vidíte vy ve skutečnosti. Oproti předchozí generaci se rozšířila hodnota citlivosti ISO 100-51200 s možností rozšíření na ISO 50-204800. Díky vysokému výkonu je možné fotografovat i s vysokým ISO bez ztráty kvality. Sony Alpha 7 III vyniká i vysokým dynamickým rozsahem, který vám umožní při nízké citlivost ISO vytvářet snímky s plynulou gradací stínů do zvýraznění.

4D Focus

Objevte sílu pokročilého automatického zaostřování 4D Focus, kterým je Sony Alpha 7 III vybavený. Fotoaparát využívá k zaostřování 693 bodů s fázovou detekcí. Tyto body jsou rozmístěny po 93 % plochy snímku. Pro podporu výkonu a vylepšení automatického zaostřování disponuje fotoaparát také 425 body pro detekci kontrastu. Díky celkovému množství bodů dokáže fotoaparát sledovat i rychle se pohybující objekty. Každý takový objekt dokážete zachytit s vynikající ostrostí. Tento důmyslný a výkonný systém zaostřování si poradí i se sledováním komplikovanějších objektů. Díky využití pokročilých algoritmů se můžete na automatické zaostřování spolehnout až do expoziční hodnoty EV-3.

Dokonalé portréty

Výkon automatického zaostřování umožňuje vytvářet i nádherné portréty. Nezáleží na tom, jestli bude daný objekt v klidu anebo v pohybu. Díky pokročilému sledování očí získáte vždy perfektní snímek. Portrétové snímky budou dokonalé i když se objekt nebude dívat přímo do objektivu, nebo bude mít částečně zakrytý obličej. Sledování očí probíhá v reálném čase, takže kdykoliv stisknete spoušť, bude výsledkem skvěle ostrý snímek s důrazem a zaostřením na oči, což dělá portrét portrétem. Po aktualizace firmware fotoaparátu získáte také podporu detekce očí zvířat. Díky tomu se vám zpřístupní další možnosti pro vaší kreativní tvorbu.

Zaostřete na detail

Fotoaparát Sony Alpha 7 III disponuje výklopným dotykovým displejem s úhlopříčkou 3". Displej zprostředkuje pohodlné a maximálně intuitivní nastavení fotoaparátu a zároveň posunuje ovládání automatického zaostřování na další úroveň. Pomocí displeje můžete pohodlně prstem přesouvat místo zvětšení i místo zaostření podle potřeb. Zároveň si můžete zvolit i zvětšení během zaostřování, což využijete skvěle na velké fotografii, na které chcete zdůraznit nějaký malý objekt anebo detail. Fotoaparát umožňuje nastavit také citlivost automatického zaostřování celkově v pěti krocích. 

Tiché sériové snímání

S fotoaparátem Sony Alpha 7 III vám již nic neuteče. Díky podpoře sériového snímání s maximální frekvencí 10 sn./s se můžete spolehnout na výkon fotoaparátu a zachytit i ten nejrychlejší pohyb v plné kvalitě. Při snímkové frekvenci 10 sn./s je podporováno automatické zaostřování, takže můžete využít potenciál fotoaparátu opravdu na maximum. Pokud při sériovém snímání využijete i živý náhled, poklesne snímková frekvence na 8 sn./s. Zajímavostí je i podpora tichého sériového snímání, které také pracuje s automatickým zaostřováním a maximálním rozlišením fotoaparátu při 10 sn./s. Najednou lze zachytit až 89 JPEG snímků anebo 40 plnohodnotných nekomprimovaných RAW snímků.

Vynikající 4k HDR video

Nejenom fotografie, ale i nádherná videa se stanou pýchou vaší tvroby. Fotoaparát podporuje plnohodnotné vysoké rozlišení 4k s podporou HDR bez úprav a pixel bunningu. Díky tomu se můžete těšit na pěkné záběry s eliminací moiré efektu a bez nedokonalostí v okrajích záznamů. Výhodou je i podpora AF během filmování, čímž dosáhnete profesionálních výsledků bez velké námahy. Pro bezchybné nahrávání je potřebné využít dostatečně rychlou paměťovou kartu SDHC nebo SDXC rychlostních tříd 3. Fotoaparát disponuje dvojicí slotů na paměťové karty SD. Jeden slot podporuje typ sběrnice UHS-II. Do druhého slotu lze vkládat paměťové karty SD UHS-I anebo Memory Stick Duo.

Podpora bezdrátových technologií a pohodlné ovládání

Sony Alpha 7 III podporuje také moderní technologie, které vám zpříjemní a zjednoduší používání fotoaparátu. Disponuje podporou bezdrátových technologií WiFi a Bluetooth. Prostřednictvím těchto technologií si můžete fotoaparát spárovat s telefonem anebo tabletem a jednoduše si zálohovat fotografie a videa bez použití kabelu. Fotoaparát disponuje i vysokorychlostním USB-C 3.1 portem, který vám zajistí stabilní a rychlý přenos dat prostřednictvím kabelu. Ovládací prvky fotoaparátu jsou důmyslně rozmístěné, aby byly vždy nadosah a zároveň vám umožňují částečnou personalizaci. Vhod přijde i elektronický OLED hledáček True Finder, který poskytne vynikající ostrost a skvělou kontrolu nad kompozicí fotografie.

Objektiv Sony FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS s AF

Společně s fotoaparátem naleznete v balení také zoom objektiv Sony FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS s AF. Tento objektiv vyniká optickou stabilizací a podporou automatického zaostřování. Objektiv je tak připravený využít potenciál fotoaparátu Sony Alpha 7 III naplno. Díky proměnlivé ohniskové vzdálenosti 28-70 mm (2,5x zoom) je vhodný na fotografování bližších a středně vzdálených objektů. Objektiv podporuje použití optických filtrů s průměrem 55 mm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 2.95 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 25.3 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 7 III + FE 28-70mm f/3,5-5,6 OSS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi