Sony Alpha 7 II + FE 28–70 mm f/3.5–5.6 OSS


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: Full Frame, Rozlišení: 24,3 Mpx, Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 24 sn/s, Rychlost sériového snímání: 5 sn/s, Elektronický hledáček, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, AVCHD, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 34 888 Kč

Sleva 6 % z předcházející ceny: 36 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 349 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Sony Alfa A7 II (ILCE 7M2K.CEC) je první fotoaparát Full Frame na světě se stabilizací obrazu v 5 osách a kompenzací chvění fotoaparátu pro širokou škálu výměnných objektivů. Kompaktní a vylepšený systém rychlého hybridního automatického zaostřování s intuitivním ovládáním nabízí bleskurychlé zaostřování, velmi široké pokrytí a výjimečně efektivní sledování rychle se pohybujících objektů.

5-osá stabilizace ve Full Frame světě

Díky stabilizaci obrazu v 5 osách můžete využívat zoom, snímat zblízka a zachycovat noční scény s vyšší čistotou. Kompenzace odpovídá použití o 4,5 kroku vyšší rychlosti závěrky.

Kompenzace při naklonění a natočení se běžně vyskytujícího chvění při naklonění a natočení u dlouhé ohniskové vzdálenosti.

Kompenzace horizontálního a vertikálního posunu při posunu po osách X a Y při vysokém zvětšení (při makrofotografie)

Kompenzace při otáčení v ose Z během dlouhých expozic. Většina systémů zabudovaných v objektivech nedokáže kompenzovat chvění při otáčení.

Hybridní automatické ostření

Rychlé hybridní automatické zaostřování vysoké úrovně nabízí výjimečně rychlou odezvu, vysokou přesnost předvídání a pokrytí široké oblasti automatického zaostřování a sledování objektu, na které se můžete vždy spolehnout. Rychlé hybridní automatické zaostřování plynule sleduje rychle se pohybující objektu téměř kdekoliv na ploše obrazu díky snímači s širokým pokrytím se 117-bodovým automatickým zaostřováním ohniskové roviny s detekcí fázového rozdílu.


Recept na krásu s procesorem BIONZ X

Díky obrazovému snímači Exmor® CMOS Full Frame s velikostí 35 mm a procesoru BIONZ X ™ od společnosti Sony získáte nádherný obraz po celé ploše. Úžasné rozlišení 24,3 Mpx s nízkou úroveň šumu, výjimečně širokým dynamickým rozsah a plynulými barevnými přechody zaručí krásné fotografie. Vysokorychlostní zpracování věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je vidíte pouhým okem.


Působivé filmování s formátem XAVC S

Vytvořte videa s jedinečnou vizuální a zvukovou kvalitou s úžasně rozostřeným pozadím a citlivým oživením tmavých scén. V zájmu dosažení výjimečně vysoké kvality obrazu a minimální úrovně šumu nahrávejte videa ve formátu XAVC S s vysokou přenosovou rychlostí, který umožňuje záznam ve vysokém rozlišení Full HD při rychlosti 50 Mb / s (60p / 50p, 30p / 25p, 24p).

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový počet bodů 24.7 Mpx
Ohnisková vzdálenost 28 - 70
Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 24.3 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače Full Frame

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 7 II + FE 28–70 mm f/3.5–5.6 OSS

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi