Sony Alpha 6400 tělo


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 27 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 280 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Sony Alpha 6400 v černém provedení je vybavena výklopným 3" LCD displejem a rozsahem vyklápění 180°. Disponuje bajonetem E a snímačem CMOS Exmor® typu APS-C s rychlým automatickým zaostřením. 24,2MPx snímač CMOS umožňuje nahrávání videozáznamů v 4K rozlišení 3840 × 2160 pixelů. Výdrž zaručí Li-ion akumulátor NP-FW50 s kapacitou 1020 mAh. Fotoaparát s vysokou citlivostí ISO 100 až 32 000 nabízí elektronický optický hledáček hybridní automatické zaostřování s rychlostí 0,02s. Nechybí Wi-Fi, Bluetooth 4.1, HDMI a podpora karet micro SD/SDHC/SDXC.

Stále ve střehu

Sony Alpha 6400 se pyšní extrémně rychlým zaostřením jen za 0,02 sekundy a snímačem APS-C Exmor CMOS s vysokým rozlišením 24,2 Mpx. Připraven kdykoliv k použití je také díky možnosti focení přes 0,39" OLED elektronický hledáček. Výsledkem této kombinace jsou dokonale ostré fotografie plné detailů, které si můžete uložit ve formátu RAW nebo JPEG. Všechny zhotovené snímky umožňuje si prohlížet pomocí 3" dotykového displeje, který lze vyklopit až o 180°.

 

Automatické zaostření v reálném čase Real-time Eye AF

Fotoaparát disponuje pokročilou funkcí Real-time Eye AF, což představuje automatické zaostření v reálném čase, která pracuje s umělou inteligencí pro rozpoznávání a detekci objektů a zpracovává údaje o poloze očí v reálném čase. Zásluhou této inovativní technologie budete mít jistotu, že zaostření na oko bude dokonalé, zatímco vy se můžete plně soustředit na kompozici.

 

Tlačítko MOVIE a hybridní automatické zaostření

Fotoaparát Sony Alpha 6400 můžete kromě fotografování využít i na vytváření detailních videií ve vysoké 4K kvalitě. Nahrávání videa s čistým obrazem a bez viditelného šumu spustíte pomocí tlačítka MOVIE. O rychlé a přesné automatické zaostření a sledování videa během záznamu se postará funkce hybridního automatického zaostření.

 

Režim AF-C

Výrazně vylepšit snímání portrétu dokáže funkce automatického zaostření, kterou podporuje režim AF-C. Kromě toho poskytuje vyšší rychlost automatického zaostřování, a to i při pohledu shora a dolů od fotoaparátu nebo protisvětla a při částečném zatemnění obličeje je jednodušší snímat portréty pohybujících se objektů.

 

Režim AF-A

Pokud v režimu AF-A stisknutí tlačítka spouště do poloviny, fotoaparát automatický rozpozná zda se objekt pohybuje a nastaví režim automatického zaostření na AF-S - uzamčení zaostřeného objektu nebo na AF-C - nepřetržité nastavení zaostření.

 

Podpora technologie Wi-Fi a NFC

Neodmyslitelnou součástí bezzrcadlovky Sony Alpha 6400 je integrované připojení Wi-Fi, které umožňuje rychlý a snadný přenos fotografií nebo videí. Tento model také podporuje technologii NFC pro komunikaci na krátkou vzdálenost například s vaším smartphonem.

 

Vysoce odolné tělo vůči prachu a vlhkosti

Tělo fotoaparátu je zesíleno horním a zadním krytem z odolné hořčíkové slitiny, což ho chrání před prachem a vlhkostí. Robustní konstrukce fotoaparátu je spolehlivou zárukou správného fungování iv náročných podmínkách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 6400 tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi