Sony Alpha 6400 + Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS SEL


Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 25 Mpx, Max. rozlišení videa: 4096x2160 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Rychlost sériového snímání: 8 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: XAVC S, Obrazové formáty: Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 31 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 315 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlový a kompaktní fotoaparát Sony Alpha 6400 v černém provedení zaujme především svým skvělým výkonem a precizním zpracováním. Uvnitř fotoaparátu se nachází kvalitní CMOS Exmor® snímač ve formátu APS-C a celkovým rozlišením 25 Mpx. Snímač doplňuje obrazový procesor Bionz X. Nechybí ani sofistikovaný systém automatického zaostřování s funkcemi Real-time Eye AF a Real-time Tracking. Fotoaparát je vybaven také elektronickým hledáčkem a LCD výklopným dotykovým displejem s rozlišením 921 000 pixelů. Výhodou je možnost nahrávání videí ve 4K rozlišení. Samozřejmostí je také podpora bezdrátových technologií Wi-Fi, NFC a Bluetooth. Fotoaparát je kompatibilní s objektivy s bajonetem Sony E. V balení s fotoaparátem se nachází setový objektiv Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS SEL, který je vybaven elektronickým zoomem.

Odolná konstrukce

Fotoaparát Sony Alpha 6400 vyniká svým velmi kvalitním provedením. Tělo a celý přední kryt je vyroben z hořčíkové slitiny, fotoaparát je tak lehký a zároveň má skvěle chráněné veškeré vnitřní komponenty. Nejdůležitější tlačítka jsou utěsněna a vnější obal je propojený dvojitou strukturou, která zajišťuje odolnost vůči vlhkosti a prachu. Tato ochrana je určena pouze pro nouzové použití. Fotoaparát není výslovně určen do drsných podmínek.

Mimořádná kvalita obrazu

Uvnitř bezzrcadlového fotoaparátu Sony Alpha 6400 se nachází velmi kvalitní snímač APS-C CMOS Exmor® s maximálním rozlišením 25 Mpx. Efektivní rozlišení činí zhruba 24,2 Mpx. Tento snímač vyniká také vysokou citlivostí, která dosahuje hodnoty ISO 32000. Snímač má navíc vylepšeny obvody a měděné vynutí umožňující ještě lepší zachycení světla. Snímač je doplněn velmi rychlým obrazovým procesorem Bionz X, který umožní rychlé a velmi kvalitní zpracování výsledného obrazu. Díky vysokému výkonu procesoru můžete vytvářet sériové snímky rychlostí 11 snímků za sekundu. Najednou lze vytvořit 116 JPEG snímků anebo 48 RAW snímků. Zajímavou vlastností je také podpora automatického zaostřování a AF Trackingu během sériového snímání. Při aktivaci těchto funkcí činí maximální snímková frekvence 8 snímků za sekundu. Při sériovém snímání nevydává fotoaparát žádný zvuk, díky tiché závěrce.

Inovativní systém automatického zaostřování

Aby byl váš snímek perfektně ostrý i za horších světelných podmínek, je fotoaparát Sony Alfra 6400 vybaven inovativním systémem automatického zaostřování. Automatické zaostřování má k dispozici celkem 425 bodů s fázovou detekcí, které jsou rozmístěné po 84 % plochy obrazu. Výhodou je i rychlé zaostření, které dosahuje až 0,02 sekundy. S touto hodnotou si tak můžete být jisti, že vám neuteče žádný okamžik. Speciální funkce automatického zaostřování vám umožní vytvářet opravdu kvalitní záběry. Mezi tyto funkce lze zařadit Real-time Eye AF a Real-time Tracking. Fotoaparát je vybaven funkcí Real-time Eye AF, která od sebe rozezná obě oči, dokáže potom automaticky ostřit na oko, dokonce si můžete vybrat, na které oko chcete mít zostřeno. Funkce Real-time Tracking vám zase umožní vybrat si požadovaný objekt, na který chcete mít zaostřeno. Díky tomu můžete pohodlně fotografovat i pohybující se objekty.

Tvorba profesionálních videí

Výkonná optika a obrazový procesor také umožňují nahrávání videa v maximálním rozlišení 4K. Záznam videa probíhá ve formátu Super 35 mm při čtení plného počtu pixelů bez využíti technologie Pixel Bunning. To umožňuje převzorkování s cirka 2,4× více informacemi. Výsledné video tak bude velmi realistické s ještě věrnějším obrazem. Vysoký datový tok 100 MB/s s formátem XAVC S umožňuje vytvářet ještě profesionálnější filmy. Během nahrávání můžete využívat i AF tracking pro maximálně kvalitní záznam i pohybujících se objektů. Zaostřování lze nastavit s prioritou na stabilitu zaostřování nebo rychlost přeostřování. Každého filmaře jistě potěší další funkce, které zjednoduší nahrávání, jako je například časový kód, čistý HDMI výstup, funkce Zebra, nastavení značek a extrakce fotografií z videí.

Pohodlné ovládání

Ovládání bezzrcadlového fotoaparátu Sony Alpha 6400 je velmi jednoduché a intuitivní. Tlačítka jsou umístěna tak, aby byla vždy na dosah prstu. Uživatelské prostředí fotoaparátu je také pěkně zpracováno. Výhodou je možnost variabilního nastavení hlavní nabídky, kde si můžete seřadit volby přesně podle vašich preferencí. Fotoaparát také umožňuje přemapovat si až osm tlačítek. Na každé tlačítko si můžete nastavit jednu z 89 funkcí tohoto vynikající fotoaparátu. Budete mít vše nastaveno tak, jak potřebujete. 

Perfektní hledáček a LCD displej

K tvorbě kvalitních fotografií je také potřebné kvalitní zobrazení. Fotoaparát je vybaven perfektním elektronickým XGA OLED Tru-Finder hledáčkem, který nabídne velmi jemné rozlišení a hlavně velmi plynulé zobrazení. Snímkovou frekvenci hledáčku lze nastavit podle požadavků na 60 či 120 snímků za sekundu. Takto lze nastavit i živý náhled na displeji. Díky tomuto hledáčku budete mít maximální kontrolu nad kompozicí fotografie. Fotoaparát je dále vybaven 3" LCD displejem s rozlišením 921 000 pixelů. Displej je dotykový a umožňuje tak ještě jednodušší ovládání a také jednoduché nastavování AF trackingu a dalších funkcí během fotografování i nahrávání videa. Displej lze vyklopit o 180°, takže s fotoaparátem budete mít pod kontrolou i nahrávání například video vlogů. Displej s hledáčkem mají ještě jednu speciální funkci, kterou oceníte, pokud budete chtít opravdu dokonale zaostřit určitý detail, lze si v reálném čase zvětšit místo zaostření a zkontrolovat tak jeho kvalitu. 

Podpora bezdrátových technologií

Fotoaparát Sony Alpha 6400 je vybaven také podporou bezdrátových technologií Wi-Fi, NFC a Bluetooth. Prostřednictvím těchto technologií můžete spárovat fotoaparát s chytrým zařízením a zálohovat si tak fotografie nebo ovládat fotoaparát na dálku. Jediným dotykem se může stát z vašeho chytrého telefonu hledáček, což jistě oceníte při fotografování ze stativu a při delším času závěrky. Stačí si do svého zařízení nainstalovat aplikaci Imaging Edge. Díky tomu budete moci fotoaparát ovládat, zálohovat si pořízený materiál a sdílet jej rovnou na sociálních sítích. Tato aplikace je dostupná také pro počítače. Zde si budete moci pohodlně fotografie editovat, zálohovat a prohlížet.

Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS SEL

V balení s fotoaparátem naleznete také tento objektiv, který je díky svému kompaktnímu provedení ideální na cestování a nebo jen tak na procházku. Objektiv má speciální zasouvací konstrukci, díky níž je tloušťka objektivu pouhé 3 cm. Proměnlivá ohnisková vzdálenost v intervalu 16-50 mm a světelnost f/3.5-5.6 předurčuje tento objektiv pro použití při fotografování detailů a bližších objektů. Samozřejmostí je integrovaný optický stabilizátor a elektronicky ovládaný zoom. Objektiv je tedy vhodný i pro filmování, díky rychlému a přesnému zoomování.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 4096x2160
Rozlišení 25 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 6400 + Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS SEL

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi