Sony Alpha 6100 tělo


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 21 990 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Sony Alpha 6100 v moderním černém provedení je vybavena výklopným dotykovým 3" LCD displejem s rozsahem vyklápění 180°. Disponuje bajonetem E a snímačem CMOS Exmor® typu APS-C s rychlým automatickým zaostřením. 24,2 Mpx snímač CMOS umožňuje nahrávání videozáznamů v 4K rozlišení 3840 × 2160 pixelů. Samozřejmostí je sledování v reálném čase, automatické zaostření pro oči v reálném čase, automatické zaostření pro zvířecí oči. Výdrž zaručí baterie s kapacitou 1 020 mAh. Nechybí Wi-Fi a podpora karet micro SD/SDHC/SDXC.

Obrazový procesor BIONZ X a redukce šumu

Sony Alpha 6100 v kompaktním černém provedení disponuje snímačem BSI-CMOS s vysokým 24,2Mpx rozlišením a pokročilým obrazovým procesorem BIONZ X s technologií pro redukci šumu. Výkonný fotoaparát nabízí řadu užitečných funkcí, díky čemuž umožňuje vytvářet kvalitní snímky a videa i ve zhoršených světelných podmínkách.

 

Stability zaostření na aktivní objekty

Co při fotografování sportovních událostí, ale vašeho každodenního života nepochybně oceníte je stabilní zaostření na aktivní objekty. Algoritmy pro sledování objektů jsou založeny na umělé inteligenci, což umožňuje zpracovat velké množství prostorových dat vysokou rychlostí v reálném čase.

 

Oblast automatického zaostřování

Široký rozsah automatického zaostření je postaven na hustých polích 425 bodů pro fázovou detekci a 425 bodů pro detekci kontrastu, která zlepšuje přesnost detekce. Poslední generace rychlosti obrazového procesoru pomáhá dosáhnout extrémně krátkou dobu automatického zaostřování 0,02 sekundy a pokročilé algoritmy dokáží předpovídat budoucí polohu objektu.

 

Funkce sledování dotykem a zaostření dotykem

Po nastavení funkce sledování dotykem lze vybrat objekt stisknutím monitoru. Fotoaparát začne objekt sledovat bez ohledu na to, zda snímáte fotografie nebo nahráváte videa. Funkce zaostření dotykem se vyznačuje jednoduchým a intuitivním používáním, protože na nastavení zaostření se stačí dotknout daného bodu na displeji.

 

Dokonalá 4K videa při 30 fps

Fotoaparát Sony Alpha 6100 můžete kromě fotografování vužiť i na vytváření detailní videa ve vysokém 4K rozlišení při 30 fps. Citlivý snímač vám pomůžete nahrávat téměř profesionálně videozáznamy, pokud vás kromě fotografování baví i vytváření filmů.

Technologie 4D Focus

Inovativní technologie 4D Focus umožňuje vynikající výkon automatického zaostření v 4 rozměrech:

  • Široké pokrytí automatického zaostření (2D výška a šířka)
  • Vysoká rychlost automatického zaostření (3D hloubka)
  • Vylepšené prediktivní sledování (4D čas)

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 6100 tělo

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi