Sony Alpha 6100 + objektiv Sony 16-50 mm


Bezzrcadlovka, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,2 Mpx, Max. rozlišení videa: 3840x2160 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: MP4, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info


Cena 24 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 245 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezzrcadlovka Sony Alpha 6100 v černém provedení je vybavena výklopným 3" LCD displejem s rozsahem vyklápění 180°. Disponuje bajonetem E a snímačem CMOS Exmor® typu APS-C s rychlým automatickým zaostřením. 24,2MPx snímač CMOS umožňuje nahrávání videozáznamů v 4K rozlišení 3840 × 2160 pixelů. Výdrž zaručí akumulátor NP-FW50 s kapacitou 1 020 mAh pro cca 420 snímků. Fotoaparát s vysokou citlivostí ISO 100 až 32 000 nabízí 0,39 elektrický optický hledáček a obrazový procesor BIONZ X. Nechybí Wi-Fi a podpora karet micro SD/SDHC/SDXC.

Obrazový procesor BIONZ X a redukce šumu

Sony Alpha 6100 v kompaktním černém provedení disponuje snímačem BSI-CMOS s vysokým 24,2Mpx rozlišením a pokročilým obrazovým procesorem BIONZ X s technologií pro redukci šumu. Výkonný fotoaparát nabízí řadu užitečných funkcí, díky čemuž umožňuje vytvářet kvalitní snímky a videa i ve zhoršených světelných podmínkách.

 

Stability zaostření na aktivní objekty

Co při fotografování sportovních událostí, ale vašeho každodenního života nepochybně oceníte je stabilní zaostření na aktivní objekty. Algoritmy pro sledování objektů jsou založeny na umělé inteligenci, což umožňuje zpracovat velké množství prostorových dat vysokou rychlostí v reálném čase.

 

Oblast automatického zaostřování

Široký rozsah automatického zaostření je postaven na hustých polích 425 bodů pro fázovou detekci a 425 bodů pro detekci kontrastu, která zlepšuje přesnost detekce. Poslední generace rychlosti obrazového procesoru pomáhá dosáhnout extrémně krátkou dobu automatického zaostřování 0,02 sekundy a pokročilé algoritmy dokáží předpovídat budoucí polohu objektu.

 

Funkce sledování dotykem a zaostření dotykem

Po nastavení funkce sledování dotykem lze vybrat objekt stisknutím monitoru. Fotoaparát začne objekt sledovat bez ohledu na to, zda snímáte fotografie nebo nahráváte videa. Funkce zaostření dotykem se vyznačuje jednoduchým a intuitivním používáním, protože na nastavení zaostření se stačí dotknout daného bodu na displeji.

 

Dokonalá 4K videa při 30fps

Fotoaparát Sony Alpha 6100 můžete kromě fotografování vužiť i na vytváření detailní videa ve vysokém 4K rozlišení při 30 fps. Citlivý snímač vám pomůžete nahrávat téměř profesionálně videozáznamy, pokud vás kromě fotografování baví i vytváření filmů.

Technologie 4D Focus

Inovativní technologie 4D Focus umožňuje vynikající výkon automatického zaostření v 4 rozměrech:

  • Široké pokrytí automatického zaostření (2D výška a šířka)
  • Vysoká rychlost automatického zaostření (3D hloubka)
  • Vylepšené prediktivní sledování (4D čas)

 

Objektiv Sony 16-50 mm s délkou 29,9 mm

Kompaktní objektiv Sony s délkou 29,9 mm a hmotností 116 g je ideálním společníkem na cestách. Disponuje ohniskovou vzdáleností 16-50 mm, světelností f/3.5-5.6 a 3x optickým zoomem. Motorický pohon zoomu využijete pro plynulou změnu úhlu záběru při nahrávání videí. Nechybí optický stabilizátor obrazu, který oceníte při nahrávání, ale při fotografování ve slabších světelných podmínkách. Minimální zaostřovací vzdálenost je 25 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlišení 24.2 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 6100 + objektiv Sony 16-50 mm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi