Sony Alpha 6000 černá + 16-50 mm

  • Sleva 15 %

Set bezzrcadlovka + objektiv, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 24,3 Mpx, Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 60 sn/s, Rychlost sériového snímání: 11 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Sony E, Podporované videoformáty: AVCHD, XAVC S, Obrazové formáty: Raw, jpeg, Wi-Fi. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktická a kompaktní digitální zrcadlovka Sony Alpha A6000 je vybavena skvělými funkcemi a kvalitními komponenty, které zajistí tvorbu exkluzivních fotografií. Optický snímač CMOS Exmor APS HD s rozlišením 24,3 Mpx spolupracuje s výkonným obrazovým procesorem BIONZ X. Fotoaparát je dále vybavený OLED hledáčkem, výklopným LCD displejem s rozlišením 921 600 pixelů a s úhlopříčkou 3". Samozřejmostí je také propracované velmi rychlé ostření, podpora Wi-Fi, NFC, FullHD videa a HDMI. Podporované paměťové karty Memory Stick PRO Duo™, PRO-HG Duo™, XC-HG Duo™, SD, SDHC a SDXC. V balení se nachází objektiv s proměnným ohniskem 16-50 mm.

Velký a kvalitní snímač

Fotoaparát Sony Alpha 6000 je vybavený velmi kvalitním snímačem CMOS Exmor APS HD jehož rozlišení je 24,3 Mpx. Formát snímače je APS-C, takže je větší než běžné snímače a díky tomu dokáže pojmout více světla a připravit kvalitní data pro obrazový procesor. Obrazový procesor, který spolupracuje se snímačem nese označení BIONZ X, tento procesor a je velmi rychlý a vytvoří výsledný snímek velmi rychle.

Elektronický hledáček

Výhodou fotoaparátu Sony Alpha 6000 je také elektronický OLED Tru-Finder™ hledáček. Tento hledáček umožňuje zobrazení aktuálního nastavení v reálném čase, dokáže také zobrazit, jak bude snímek vypadat v závislosti na aktuálním nastavení a osvětlení. Přímo prostřednictvím hledáčku lze nastavovat expozici, dále si můžete v hledáčku zvětšit obraz a zkontrolovat správnost zaostření.

Rychlé ostření

Sony Alpha 6000 je vybavený velmi výkonným a pokročilým hybridním zaostřováním, díky kterému vám již nic neunikne. Rychlost zaostření dosahuje neuvěřitelného času pouhých 0,06 s. Tento systém zaostřování pracuje s detekcí kontrastu. K zaostřování pomáhá celkem 179 ostřících bodů, které vám zajistí perfektní zaostření objektu, ať už se v záběru nachází kdekoliv. Fázové ostření jistě oceníte i během natáčení Full HD videí. Tato videa tak dostanou profesionální nádech.

Sdílejte snímky i videa

Díky podpoře bezdrátových technologií Wi-Fi a NFC můžete pohodlně, bez použití kabelu, přenášet pořízené snímky a videa do svého telefonu nebo tabletu, odkud je můžete rovnou sdílet se svými přáteli nebo na sociálních sítích. Fotoaparát lze přes chytré zařízení také ovládat. Můžete tak telefon využít například jako dálkovou spoušť.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový počet bodů 24.7 Mpx
Ohnisková vzdálenost 16 - 50
Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Rozlišení 24.3 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sony Alpha 6000 černá + 16-50 mm

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi