Sonos Stands bílý stojan pro One, One SL a Play: 1


Stojan na reproduktor, Maximální nosnost: 3,6 kg, Úhel náklonu: 0°, Otáčení: Ne, Výsuvný: Ne. Více info

Barva


Cena 6 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 63 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Elegantní stojanový držák Sonos Stands SS1FSWW1 v bílém provedení s výškou 83,8 cm je speciálně navržen pro reproduktory Sonos One, One SL nebo Play: 1 a bezpečně udrží váš oblíbený zdroj zvuku na svém místě a v optimální výšce na poslech - pak se stačí pohodlně usadit v gauči a vychutnat si výjimečný zvuk z vašeho domácího kina. Disponuje funkčním a univerzálním designem, kvalitní povrchovou úpravou a otvorem pro nenápadné vedení kabeláže, aby nenarušila celkový vzhled vaší domácnosti. Důraz při výrobě byl kladen na bezpečnost a snadné používání. Cena je za 1 pár.

Navrženy pro reproduktory Sonos

Stojanové držáky jsou speciálně navrženy pro reproduktory Sonos One, One SL nebo Play: 1. S těmito stojany, které udrží reproduktory v optimální výšce k poslechu, získáte hlubší zážitek z poslechu vašeho domácího kina.

Funkční a univerzální design

Stojany dokážou perfektně splynout s reproduktory díky kvalitní povrchové úpravě a modernímu designu. Rovněž disponují otvorem pro nenápadné vedení kabeláže, který je umístěn vedle dvou upevňovacích výčnělků. Stojan pevně udrží reproduktor na místě a díky optimální výšce navíc vylepší zážitek z poslechu hudby. Můžete se tak pohodlně usadit v gauči a vychutnat si oblíbené filmy s perfektním zvukem. Balení obsahuje dva stojany s držáky, rozměry jsou 30 × 83,8 × 30 cm.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Otáčení Ne
Výsuvný Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sonos Stands bílý stojan pro One, One SL a Play: 1

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno