Sonos S1WMPWW1 černý (1 pár) držák na reproduktor

Praktické držáky na stěnu Sonos S1WMPWW1 v černém provedení jsou speciálně navrženy pro reproduktory Sonos One nebo Play: 1 a umožňují snadnou instalaci a bezpečné připevnění na štuky, sádrokartonové desky, dřevo a jiné vertikální povrchy. Specifikem je možnost otočení o 45° ve více směrech, díky čemuž můžete své reproduktory umístit do jakékoli polohy (svisle, vodorovně nebo vzhůru nohama), přičemž poskytuje přístup do všech portů a ovládacích prvků reproduktoru i úhledné vedení napájecího kabelu. Držáky jsou dodávány ve 2 kusech a montážní sada je součástí balení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Navrženo pro reproduktory Sonos

Držáky na zeď je speciálně navrženy pro reproduktory Sonos One nebo Play: 1. Umístěním do úrovně hlavy nebo nad úroveň hlavy získáte dokonalé proudění zvuku.

Funkční a univerzální design

Držák je navržen tak, aby umožňoval umístění reproduktoru do jakékoli polohy (svisle, vodorovně nebo vzhůru nohama), a zároveň aby ​​byly ovládací prvky vždy k dispozici. Držák se otočí až o 45° ve více směrech a poskytuje přístup do všech portů a ovládacích prvků reproduktoru a zároveň úhledně vede napájecí kabel.

Snadná instalace

Úchytky umožňují snadnou instalaci pomocí vrtačky nebo šroubováku a přiložených šroubů a hmoždinek. Držák nese váhu reproduktoru a zároveň zajišťuje jeho bezpečné připevnění na vertikální povrch, včetně štuků, sádrokartonu, dřeva a dalších.

Dokonale splyne s vaším reproduktorem

Díky stejné povrchové úpravě, barvě a materiálům, jaký má váš reproduktor, se úchytka stává prodloužením reproduktoru, která mu pomůže zapadnout do místnosti.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Otáčení Ano
  • Výsuvný Ne

Další vlastnosti

Značka: Sonos
Otáčení: Ano
Výsuvný: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 12,64 cm
Výška: 13,47 cm
Hmotnosť: 0,82 Kg
Délka: 13,47 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2x Držák, šrouby, šablony

Ostatní

Kód produktu: S1WMPWW1BLK

Všechny parametry

Recenze Sonos S1WMPWW1 černý (1 pár) držák na reproduktor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sonos S1WMPWW1 černý (1 pár) držák na reproduktor