Sonos PLAYBAR

21 990 Kč ? 20 990 Kč

Na splátky spočítat

Skladem 2-5 ks Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 209,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

SONOS PLAYBAR doplní váš HD televizor o vynikající HiFi zvuk, díky čemuž vaše oblíbené filmy i hudba získají nový rozměr. Vyžaduje jen dva kabely, jeden napájecí a jeden optický kabel. S ostatními reproduktory jej můžete synchronizovat bezdrátově prostřednictvím domácí Wi-Fi síti. Vaši hudbu a zvuk z filmů můžete ovládat pomocí chytrých zařízení a aplikace Sonos Controller. Vybaven je až devíti reproduktory, které vám přinesou výjimečnou zvukovou kvalitu televizního vysílání, oblíbených filmů, hudby nebo her. K dispozici jsou i aktualizace softwaru, které se aktualizují jediným stisknutím tlačítka. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva

Popis produktu

Kvalitní zvuk

SONOS PLAYBAR je ideálním doplňkem pro HD televizory, jejichž kvalitní obraz doplní o výjimečný HiFi zvuk. Vybaven je devíti reproduktory a zaplaví váš domov prostorovým zvukem vysoké kvality. Díky němu si zvuk vašich oblíbených televizních pořadů, filmů, hudby nebo her vychutnáte ještě více.

Jednoduché připojení

SONOS PLAYBAR můžete jednoduše připojit k vašemu televizoru. K připojení jsou potřeba jen dva kabely, jeden napájecí kabel a jeden optický kabel. S ostatními reproduktory jej můžete propojit bezdrátově prostřednictvím domácí sítě Wi-Fi.

Přístup k hudbě

Ladit si můžete i rozhlasové stanice nebo pořady bez nutnosti zapnutí počítače jen s využitím internetu. Zařízení jednoduše spolupracuje s Amazon Music, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi, JUKE, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody, SiriusXM ™, Slacker® Radio, Songz, Spotify®, Stitcher SmartRadio ™, rádiem TuneIn a jinými službami nabízejícími hudbu.

Ovládání pomocí chytrých zařízení

Vaši hudbu nebo zvuk televizního vysílání můžete ovládat pomocí vašich chytrých zařízení Android ™, iPhone®, iPod touch® a iPad ™ a Wi-Fi síti. Stačí, když si stáhnete aplikace zdarma na iTunes App Store nebo Google Play ™. Skladby můžete procházet nebo vyhledávat z libovolného místa ve vašem domě.

Flexibilní konstrukce

SONOS PLAYBAR má tenké a moderní provedení, díky kterému se snadno vejde pod televizor, nebo jej můžete umístit na zeď. Váš hudební systém si můžete jednoduše rozšířit bez zbytečného přidávání drátů.

Aktualizace softwaru

Zařízení se v průběhu času neustále vylepšuje a je doplňováno o nové funkce a hudební služby. K dispozici jsou aktualizace, na které budete automaticky upozorněni a můžete je nastavit pomocí stisknutí jednoho tlačítka.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Značka Sonos
 • Wi-Fi Ano
 • Bluetooth Ne
 • USB port Ne
 • Integr. čtečka karet Ne
 • Airplay Ne
 • NFC Ne
 • Typ reproduktoru 2 - pásmový
 • Počet reproduktorů 6

Další vlastnosti

Značka: Sonos
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ne
? Airplay: Ne
? NFC: Ne
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne

Zvuk

Multizone: Ne

Reproduktory

Typ reproduktoru: 2 - pásmový
Počet reproduktorů: 6

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Všechny parametry

Recenze Sonos PLAYBAR

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sonos PLAYBAR