SONOS Play 1, černá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Veškerá hudba světa

Přehrávejte Vaši kompletní kolekci hudby z iTunes, skladby z vašeho datového úložiště, on-line hudebních služeb a tisíců internetových rádií.

Bezdrátové ovládání, snadné nastavení

Vyhledávejte, vybírejte a přehrávejte hudbu pomocí smart telefonu nebo tabletu. Přidávejte nová zařízení do svého systému Sonos stiskem jediného tlačítka.

Vejde se kamkoliv

Kompaktní a flexibilní design.

Křišťálově čistý, plný zvuk

Středový a výškový reproduktor, každý s vlastním digitálním zesilovačem. Pro dosažení kvalitnějšího zvuku používá Sonos PLAY: 1 dva nejmodernější digitální zesilovače, jednotlivě propojené se dvěma reproduktory. Bezdrátový hudební systém přináší křišťálově čistý, vysoce kvalitní zvuk, který konkuruje mnohem větším a složitějším systémem.

Plně digitální architektura

Z nahrávacího studia až k vám je hudba reprodukována tak, jako její tvůrce zamýšlel. Všechna nastavení filtrů, aktivní ekvalizace a časování obstarává nejmodernější digitální signálový procesor, takže nedochází k žádným ztrátám kvality.

Nekonečné množství hudby z nejpopulárnějších hudebních služeb

Sonos hladce funguje s Amazon Cloud Player, AUPEO!, Deezer, iHeartRadio, JB Hi-Fi NOW, JUKE, Last.fm, MOG, Pandora®, Rdio®, Rhapsody®, SiriusXM ™ Internet Radio, Slacker® Radio, Songl, Songz , Spotify®, Stitcher SmartRadio ™, TuneIn, Wolfgang 's Vault®, Wimpy a stahuje z jakékoliv služby poskytující hudbu, která není chráněna DRM.

Přehrávání hudby bez počítače

Užívejte si okamžitý přístup k milionům nahrávek a tisícům rádiových stanic - bez ripování, stahování a bez zapínání počítače. Sonos se připojuje přímo k těmto službám přes internet a přehrává hudbu v libovolných místnostech. Přehrávejte hudbu uloženou až na 16 PC, Mac, nebo NAS ve vaší domácí síti. Systém podporuje všechny populární audio formáty, nebo přehrávání hudby z iTunes - přehrává hudbu z iTunes - přímo z iPhone®, iPad® nebo iPod touch® do jakékoliv místnosti vaší domácnosti. Umístěte váš iPod nebo iPhone do Sonos Dock-u a přehrávejte z něj bezdrátově hudbu a zároveň ho nabíjejte.

Odolnost proti vysoké vlhkosti vzduchu

PLAY: 1 je navržen tak, aby vydržel provoz například v koupelně, během sprchování. PLAY: 1 není však vodotěsný ani voděodolný.

Ovládejte hudební systém Sonos jakýmkoli zařízením

Ovládejte veškerou hudbu a místnosti pomocí zařízení se systémem Android, pomocí iPhonu, iPodu touch a iPadu. Bezplatná aplikace Sonos Controller pro Android, iPhone a iPad vám umožní ovládat jednotlivé přehrávače a vyhledávat hudbu na internetu, nebo v počítači.

Multi-room ovládání

Pokud máte více přehrávačů Sonos, můžete si zvolit hudbu v jakékoli místnosti - odkudkoliv.

Najděte a přehrajte vaši oblíbenou skladbu během okamžiku

Procházejte a vyhledávejte skladby a rádiové stanice, vybírejte hudbu pro přehrání a ovládejte její hlasitost odkudkoliv v domácnosti.

Software pro ovládání pro PC nebo Mac

Proměňte kterýkoli PC nebo Mac na ovladač Sonos. Software je ke každému přehrávači zdarma.

Bezdrátová technologie SonosNet

Poskytuje bezdrátové pokrytí celé domácnosti, zajišťuje synchronní přehrávání a vyhýbá se ovlivňování jinými bezdrátovými zdroji. Pro větší dosah a kvalitu sítě používá SONOS technologii MIMO (více vstupů, více výstupů) a více antén a vysílačů v jednotce.

Zpětná kompatibilita

Kompatibilní s předchozími generacemi Sonos přehrávačů a BRIDGE

Poslouchejte stejnou skladbu ve všech místnostech, dokonale synchronizovaně

Přehrávejte stejnou hudbu v různých místnostech, bez ozvěn nebo zpoždění. Přidejte nebo odstraňte místnosti ze skupin bez ovlivnění synchronizace.

Poslouchejte různou hudbu v různých místnostech ve stejnou chvíli

Nalaďte internetové rádio v ložnici, streamujte hudební služby v kuchyni a přehrávejte skladbu z vaší sbírky v obývacím pokoji - současně.

Snadná instalace

Nepotřebujete žádné technické znalosti. Umístěte PLAY: 1 v jakékoli místnosti, kde chcete přehrávat hudbu zapojte ho do elektrické sítě a užívejte si hudbu. Propojte jeden přehrávač, nebo BRIDGE k vašemu routeru a poslouchejte hudbu na internetu. Díky softwaru pro nastavení systému je vše připraveno během několika okamžiků.

Rozšiřitelný bezdrátový systém

Rozšiřujte váš bezdrátový hudební systém postupně, místnost po místnosti. Přidejte další přehrávač do systému pomocí stisku jediného tlačítka.

Snadná manipulace

Díky kompaktním rozměrům lze PLAY: 1 snadno vzít do jakékoliv jiné místnosti, nebo třeba na zahradu.

Automatická aktualizace softwaru

Nové funkce a hudební služby se nahrají automaticky a zdarma. Systém Sonos se průběžně zlepšuje a sám vás upozorní, pokud budou k dispozici aktualizace softwaru. Stisknutím tlačítka se systém sám aktualizuje.

Zvuk

  • Zesilovač - Dva digitální zesilovače třídy D - každý pro jeden reproduktor.

  • Reproduktory - Jeden středobasu reproduktor (9 cm) a jeden výškový reproduktor.

  • Audio formáty - Systém podporuje komprimované MP3, iTunes Plus, WMA, AAC (MPEG4), AAC +, Ogg Vorbis, Audible (formát 4), Apple Lossless (bezztrátový), Flac (bezztrátový), WAV, AIFF.Nativní podpora 44.1kHz vzorkovací frekvence. Dodatečná podpora 48kHz, 32kHz, 24kHz, 22kHz, 16kHz, 11kHz a 8kHz vzorkovací frekvence.Poznámka: Formáty Apple "Fairplay", WMA DRM a WMA Lossless v současné době nejsou podporovány.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sonos
  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • USB port Ne
  • Integr. čtečka karet Ne
  • Airplay Ne
  • NFC Ne

Další vlastnosti

Značka: Sonos
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano
? Airplay: Ne
? NFC: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Paměť

? Integr. čtečka karet: Ne

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne

Zvuk

Multizone: Ne

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa

Všechny parametry

Recenze SONOS Play 1, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k SONOS Play 1, černá