Sonos Move černý


Bezdrátový reproduktor, Smart, Barva černá, 1 × reproduktor, Typ reproduktoru: 3 - pásmové, Kompatibilní s Amazon Alexa, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, USB port, Ethernet/LAN připojení, Certifikace IP 56. Více info

Barva


Cena 8 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 85 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Inteligentní bezdrátový reproduktor Sonos Move v černém provedení nabízí díky vysoce kvalitním komponentům dynamický a čistý zvuk, který byl obohacen o hluboké basy. Disponuje Bluetooth technologií pro bezproblémové streamování oblíbených skladeb z vašeho chytrého telefonu či tabletu. Přehrávaná hudba je podporována širokopásmovým reproduktorem a dvojicí zesilovačů Class-D, což zaručí skvělou čistotu zvuku. Díky krytí IP65 je odolný vůči vlhkosti, takže jej můžete použít i na venkovní terase či v koupelně a odolný obal jej ochrání před nárazy a pády. Ovládání je velmi jednoduché - buď hlasem (Amazon Alexa, Google Assistant), aplikací či prostřednictvím AirPlay. Na horním panelu se nachází ovládací prvky pro regulaci hlasitosti a přepínání skladeb.

Vysoce kvalitní zvuk

Zažijte překvapivě hluboké basy, širokou zvukovou scénu a automatické ladění Trueplay, které dokonale vyrovnává zvuk tam, kde se právě nacházíte a co posloucháte. Dva digitální zesilovače třídy D jsou vyladěny tak, aby odpovídaly řidičům reproduktorů a akustické architektuře. Výškový reproduktor vytváří ostrou a jasnou vysokofrekvenční odezvu, která se rovnoměrně rozptyluje, pro mimořádně široký zvukový obraz. Středový basový reproduktor integrovaný do skříňky zajišťuje věrné přehrávání vokálních frekvencí středního rozsahu plus hluboké a bohaté basy.

Odolnost IP56

Nedělejte si starosti s náhodnými kapkami nebo nárazy. Reproduktor je vybaven stupněm krytí IP56 na ochranu před prachovými částicemi a postříkáním tekutinami. Komponenty Move jsou navíc chráněny proti nárazům odolným obalem.

Funkce horního panelu

Dotykové ovládací prvky jsou umístěny na horním panelu a slouží ke zvýšení/snížení hlasitosti, změnu skladby, přehrávání/pozastavení hudby a ztlumení mikrofonu. LED dioda indikuje stav, ztlumení a hlasovou zpětnou vazbu.

Jednoduché ovládání

Reproduktor Sonos Move umožňuje ovládání hlasem. Prostřednictvím hlasových asistentů Amazon Alexa či Google Assistant můžete svému zařízení říct, co má udělat. Navíc máte k dispozici aplikaci Sonos a Apple AirPlay 2. Hudbu můžete streamovat přes Wi-Fi připojení nebo pomocí Bluetooth technologie, když jste mimo domov.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Airplay Ano
NFC Ne
Typ reproduktoru 3 - pásmové
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Sonos Move černý

100% Kvalita
Vynikajicí

90% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

jan

13. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Kvalitní reproduktor a výdrž baterie .Velice dobrá aplikace.

S tímto reproduktorem jsem velice spokojen. Kvalitní zvuk a zpracování. Pěkná aplikace.


Martin

18. 2. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Propojení dobrého reproduktoru s dlouhou výdrží na baterie s Alexou a možností streamování přes Wifi
  • Pár paměťových tlačítek by bylo fajn.

Pár paměťových tlačítek by bylo fajn. Ne vždy se mi chce vše ovládat přes mobil a Alexa nezvládá české názvy.