Sonos Move černý

Inteligentní bezdrátový reproduktor Sonos Move v černém moderním designu nabízí díky vysoce kvalitním komponentům dynamický a čistý zvuk obohacený o hluboké basy. Disponuje Bluetooth technologií pro bezproblémové streamování oblíbených skladeb z vašeho smartphonu či tabletu. Přehrávaná hudba je podporována širokopásmovým reproduktorem a dvojicí zesilovačů Class-D, což zaručí skvělou čistotu zvuku. Díky krytí IP65 je odolný vůči vlhkosti, takže jej můžete použít i na venkovní terase či v koupelně a odolný obal ho ochrání před nárazy a pády. Ovládání je velmi jednoduché - buď hlasem (Amazon Alexa, Google Asistent), aplikací či prostřednictvím AirPlay. Na horním panelu se nachází ovládací prvky pro regulaci hlasitosti a přepínání skladeb. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vysoce kvalitní zvuk

Zažijte překvapivě hluboké basy, širokou zvukovou scénu a automatické ladění Trueplay, které dokonale vyrovnává zvuk tam, kde se právě nacházíte a co posloucháte. Dva digitální zesilovače třídy D jsou vyladěny tak, aby odpovídaly řidičům reproduktorů a akustické architektuře. Výškový reproduktor vytváří ostrou a jasnou vysokofrekvenční odezvu, která se rovnoměrně rozptyluje, pro mimořádně široký zvukový obraz. Středový basový reproduktor integrovaný do skříňky zajišťuje věrné přehrávání vokálních frekvencí středního rozsahu plus hluboké a bohaté basy.

Odolnost IP56

Nedělejte si starosti s náhodnými kapkami nebo nárazy. Reproduktor je vybaven stupněm krytí IP56 na ochranu před prachovými částicemi a postříkáním tekutinami. Komponenty Move jsou navíc chráněny proti nárazům odolným obalem.

Funkce horního panelu

Dotykové ovládací prvky umístěné na horním panelu slouží ke zvýšení/snížení hlasitosti, změnu skladby, přehrávání/pozastavení hudby, ztlumení mikrofonu. LED dioda indikuje stav, stav ztlumení a hlasovou zpětnou vazbu.

Jednoduché ovládání

Reproduktor Sonos Move umožňuje ovládání hlasem. Prostřednictvím hlasových asistentů Amazon Alexa či Google Asistent můžete svému zařízení říct, co má udělat. Navíc máte k dispozici aplikaci Sonos a Apple AirPlay 2. Hudbu můžete streamovat přes Wi-Fi připojení nebo pomocí Bluetooth technologie, když jste mimo domov.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sonos
  • Wi-Fi Ano
  • Bluetooth Ano
  • USB port Ano
  • Integr. čtečka karet Ne
  • Airplay Ano
  • Typ reproduktoru 3 - pásmový
  • Počet reproduktorů 1

Další vlastnosti

Značka: Sonos
? Smart: Ano
? Stupeň krytí: IP 56

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ne
? Ethernet / LAN připojení: Ano
? Airplay: Ano
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 12,5 cm
Výška: 24 cm
Hloubka: 16 cm
Hmotnost: 3 Kg

Další parametry

? Integr. čtečka karet: Ne
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa

Rádio

FM rádio: Ne
DAB: Ne

Zvuk

Multizone: Ano

Reproduktory

Typ reproduktoru: 3 - pásmový
Počet reproduktorů: 1

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: USB-C

Ostatní

Kód produktu: MOVE1EU1BLK

Všechny parametry

Recenze Sonos Move černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sonos Move černý