SONOS Connect (bílý) - streamovací systém

Pokud chcete ozvláštnit svoji domácnost a máte rádi novodobou elektroniku, SONOS Connect je stvořen právě pro vás. Je to moderní a stylový streamovací system, který vám nabízí široké možnosti využití. Bez problémů se dostanete k internetovým rádiím a streamovacím službám. Také můžete jednoduše pustit hudbu z vašeho mobilu. Díky speciální aplikaci můžete s reproduktory ozvučit i domácnost, v každé části tak bude hrát jiná skladba. Neodmyslitelným příslušenstvím tohoto stylového zařízení je napájecí kabel a audio kabel. Obsahuje analogový vstup RCA a 2x digitální vstup. Má jednoduchý dizajn provedený v neutrální bílé barvě. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Inovativní provedení

SONOS Connect je dizajnem zajímavý kousek, který vás zaujme na první pohled. Toto inovativní provedení streamovacího systému je neobyčejné a zajímavé. Výkonem a zvukem budete přímo nadšeni. Tento zónový přehrávač patří mezi moderní elektronické doplňky, proto nesmí chybět ani ve vaší výbavě. Jde o kousek, díky kterému uděláte obrovský skok do hudební budoucnosti. Neváhejte a oživte si domácnost tímto novodobým kouskem.

Inovatívne prevedenie - SONOS Connect

Neobyčejný zážitek

Poslouchání oblíbené hudby pomocí tohoto šikovného doplňku je opravdu neobyčejný zážitek. Můžete využít vlastní audio soustavu, nebo bezdrátové reproduktory Sonos. Bez problémů se dostanete k internetovým rádiím a streamovacím službám. Také můžete jednoduše pustit hudbu z vašeho mobilu. Tento způsob přehrávání je elegantní, praktický a hlavně pohodlný. Ovládání je velice snadné pro každého uživatele.

Ozvučení domácnosti

Pomocí streamovacího systému Sonos můžete dokonale ozvučit také celou domácnost. Pro toto ozvučení máte k dispozici speciální aplikace pro zařízení s iOS a Androidem. Stačí dle své potřeby reproduktory rozmístit a vše budete mít rázem pod kontrolou. Pro tento šikovný a moderní doplněk není žádný problém ozvučit každou část domácnosti jinou skladbou. Dokonce můžete poslouchat svůj oblíbený hit pořád dokola s plynulým přechodem. Hudbu si tak vychutnáte přesně podle vašich požadavků.

Ozvučenie domácnositi - SONOS Connect

Technické parametry

Sonos obsahuje praktické integrovaný budík s plánovačem. Obsahuje analogový vstup RCA a 2x digitální, tedy optický a koaxiální. Neodmyslitelným příslušenstvím tohoto stylového zařízení je napájecí kabel a audio kabel. Barva zařízení je bílá, proto bude v jakémkoli prostředí nenápadný.

Technické parametre - SONOS Connect

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Sonos
? Smart: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
? Bluetooth: Ne
HDMI port: Ne
Digitální optický port: Ano
Cinch port: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 14 cm
Výška: 7,4 cm
Hloubka: 13,6 cm

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Recenze SONOS Connect (bílý) - streamovací systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k SONOS Connect (bílý) - streamovací systém