SONOS BOOST (bílá) - bezdrátový reproduktorový systém

Sonos Boost je základním stavebním prvkem domácí sítě pro bezdrátové reproduktory Sonos. Je to moderní, stylový a funkční doplněk, kterého možnosti určitě v domácnosti oceníte. K dispozici budete mít kvalitní zvuk a pŕíjem z více než 100 000 internetových rádií z celého světa. Zapojení je velice snadné, nepotřebujete žádné speciální znalosti. Ovládání je také jednoduché, stačí vlastnit tablet, nebo mobil. I přes stěny a stropy nabídne tento šikovný doplněk pokrytí signálem v úhlu 360°. Svým výkonem je srovnatelný s profesionálními business systémy. Obsahuje dvouportový switch a indikační diody. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Popis produktu

Kvalitní výsledný zvuk

Výsledný zvuk v té nejvyšší kvalitě vám zajistí vylepšený Sonos Boost, protože vytváří mnohem silnější WiFi síť. Je základním stavebním prvkem domácí sítě pro bezdrátové reproduktory Sonos. Připojíte ho snadno napájecím kabelem s internetovým routerem a následně už jenom nastavíte bezdrátovou síť. Jde o moderní a stylový doplněk, který určitě ocení i náročnější milovníci elektroniky. Má malé tělo v bílé barvě a určitě mu najdete vhodné místo. Kvalitní zvuk nesmí ve vaší domácnosti chybět.

Kvalitný výsledný zvuk - SONOS BOOST

Hlavní výhody

Mezi ty nejhlavnější výhody tohoto systému patří bezdrátová komunikace mezi jednotlivými jednotkami. Nepotřebujete žádné zbytečné kabely, co je velmi praktické. Velice snadné a intuitivní je také ovládání. Potřebujete vlastnit jenom tablet, nebo smartphone. Libovolnou jednotku systému můžete ovládat z jakékoli části domácnosti. Ovládání je tedy nejenom snadné, ale také pohodlné. Pro instalaci a užívání tohoto skvělého doplňku nepotřebujete mít žádné speciální znalosti. Pro využití budete mít k dispozici velké množství internetových rádií.

Hlavné výhody - SONOS BOOST

Systém Boost

Systém je svým výkonem srovnatelný s profesionálními business systémy. I přes stěny a stropy nabídne pokrytí signálem v úhlu 360°. Je kompatibilní s bezdrátovým připojením k PLAYBAR se SUB a zadními reproduktory. Praktická je možnost upevnění na zeď.

Technické parametry

Systém obsahuje dvouportový switch a indikační diody. V balení od výrobce naleznete přenašeč signálu a také napájecí adaptér. Nastavení je jednotlačítkové. Připojení do intranetu je možné pomocí LAN. Přes 100 000 internetových rádií z celého světa budete mít na jednom místě.

Technické parametre - SONOS BOOST

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Sonos

Další vlastnosti

Značka: Sonos
? Smart: Ne
? Stupeň krytí: nemá

Rádio

FM rádio: Ne

Všechny parametry

Recenze SONOS BOOST (bílá) - bezdrátový reproduktorový systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k SONOS BOOST (bílá) - bezdrátový reproduktorový systém