Solis 960.94 Scala Plus

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 30,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kávomlýnek SOLIS 960.94 disponuje kónickým systémem mletí, díky čemuž si čerstvě namletá kávová zrna zachovají své aroma. Díky nízké rychlosti mletí nedochází k přepálení kávových zrn. Jedinečnou funkcí mlýnku je manuální časovač, podle kterého si určíte přesnou dávku namletých zrn. Mlýnek disponuje moderním designem, proto bude skvělým doplňkem každé domácnosti. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

SOLIS 960.94

  • Zásobník na 300 g kávových zrn
  • 15 nastavení tloušťky mletí
  • Příkon: 115-135 W
  • Rozměry produktu: 17 x 28,5 x 13,5 cm
  • Testováno v ETM s výsledkem 85,5%

Rozumí vašim potřebám

Použitím mlýnku na kávová zrna si dopřejete jedinečný pocit z čerstvé kávy. Čerstvě namleté ​​kávová zrna si zachovají své aroma a pití všeho odpoledního espressa tak bude jedinečným zážitkem. Díky nízké rychlosti mletí nedochází k propálení kávových zrn, jak se může u některých srovnatelných mlýnků stát.

Přizpůsobte mlýnek vašim potřebám

Scala Plus má 22 stupňů nastavení hrubosti mletí kávových zrn. Po troše cviku tak zjistíte, jaká hrubost vyhovuje přesně vašim potřebám. Jedinečnou funkcí tohoto mlýnku je manuální časovač, podle kterého si určíte přesnou dávku namletých zrn a ani o zrnko více.

Kónický systém mletí

Kameny, které se třou o sebe a melou kávová zrna. Scala Plus má celý vnitřní nerezový systém mletí navržen v Itálii, ráji kávy. Všechny ostatní části jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů neobsahujících BPA. Obě nádobky, na kávová zrna i na výslednou namletou kávu, jsou odnímatelné a lze je snadno čistit. Do zásobníku na kávová zrna se vejde 300 g.

O značce

Solis je švýcarská společnost s dlouhou a bohatou tradicí. Již více než 110 let úspěšně zavádí na trh malé kuchyňské spotřebiče a produkty beauty segmentu. Dlouhodobé zkušenosti umožňují Solis přinášet na trh nové, bezpečné a inovativní produkty.

Solis nabízí široký výběr užitečných domácích spotřebičů, které mají nadčasový design a vysokou kvalitu a které věnují zvláštní pozornost pohodlí a funkčnosti. To vše je dosaženo prostřednictvím inovativního vybavení a profesionální práce odborníků a designérů na nejvyšší úrovni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Počet stupňů jemn.mletí 15
  • Zásobník na kávu 300 g
  • Ochrana proti připálení zrn Ano

Další vlastnosti

Značka: Solis
Počet stupňů jemn.mletí: 15
Zásobník na kávu: 300 g
Ochrana proti připálení zrn: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 29 cm
Hmotnosť: 1880 g
Výška: 14 cm
Hloubka: 17 cm

Ostatní

Kód produktu: 960.94

Všechny parametry

Recenze Solis 960.94 Scala Plus

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Solis 960.94 Scala Plus