SodaStream E-Terra Black


Výrobník sody, Materiál: plast, Barva: černá, Počet kusů v balení: 1, Výška: 43,7, Hloubka: 20 cm, Šířka: 20 cm. Více info


Cena 3 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 35 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Výrobník sody SodaStream E-Terra Black v černém provedení je vybaven patentovaným rychloupínacím systémem, elektrickým ovládáním a osvětlením lahve, 1 plastovou lahví na vodu o objemu 1 litr a 1 lahví na CO2, která vyrobí až 80 litrů sody.

SodaStream E-Terra Black

  • Moderní vzhled přístroje s elektrickým ovládáním a osvětlením lahví
  • Nastavení intenzity sycení pomocí tří tlačítek umístěných na horní straně přístroje
  • Snadné šroubovací upevnění lahví (bez šroubování)
  • Patentovaný systém rychlého upevnění QuickConnect (bez šroubování)
  • 1 litr perlivé vody od 0,13 €
  • Kompatibilní se všemi plastovými lahvemi
  • Rozměry (v × š × h): 42,8 × 13,5 × 19,5 cm

Moderní přístroj s elektrickým ovládáním

Představujeme nový a jedinečný přístroj E-Terra Black s elektrickým ovládáním. Příprava perlivé vody během několika sekund, stylově a jediným dotykem. Nechybí ani moderní detail - osvětlení láhve. Tento stylový přístroj v minimalistickém designu s elegantním tělem a zaoblenými křivkami se díky svému oblíbenému černému provedení bude vyjímat v každé moderní kuchyni. Šumivý nápoj se připravuje rychle a snadno prostřednictvím elektrické technologie. Úroveň sycení se nastavuje pomocí tří tlačítek umístěných na horní straně přístroje.

Osvětlení bublinek

Obohaťte klasickou vodu z kohoutku o zábavné bublinky a vychutnejte si jedinečný zážitek ze sycení díky moderní funkci osvětlení lahve. Tři modře podsvícená tlačítka se symbolem jedné, dvou nebo tří kapek, umístěná na horní straně přístroje, odlišují E-Terra Black od ostatních přístrojů SodaStream. Pro každé tlačítko je naprogramována úroveň sycení. Jemné, střední nebo maximální sycení - stačí jeden dotyk a příprava perlivé vody okamžitě začne.

Snadná a ekologická příprava nápojů

Plastová láhev bez obsahu BPA se naplní vodou z vodovodu až po zvýrazněnou čáru. Jednoduše a bez šroubování se díky systému Snap-N-Lock vloží láhev do přístroje a zvolí se stupeň sycení. Láhev lze opakovaně používat a mýt v myčce nádobí. Výroba perlivé vody v domácnosti šetří náklady na nákup balené vody a také odstraňuje nutnost otravného tahání jednorázových plastových lahví do výkupu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet kusů v balení 1
Materiál plast
Značka Sodastream

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí SodaStream E-Terra Black

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi