SodaStream Art Black Tonic

  • Náš tip

Výrobník sody, Materiál: nerez, Barva: černá, Počet kusů v balení: 1, Obsah balení: 1× výrobník, Výška: 44,4, Hloubka: 18,5 cm, Šířka: 29,6 cm. Více info


Cena 2 890 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 29 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Limitovaná edice výrobníku sody SodaStream Art Tonic v černém provedení se sirupem s příchutí Tonic, který vystačí na výrobu 12 velkých lahví hotového nápoje. Výrobník sody je vybaven patentovaným systémem rychlého nasazení bombičky, ergonomickou páčkou pro nastavení intenzity šumění vody, 1 plastovou lahví na vodu o objemu 1 litr a 1 bombičkou CO2, která vyrobí až 80 litrů sody.

SodaStream Art Black Tonic

  • Limitovaná edice se sirupem s příchutí Tonic
  • Nadčasový a elegantní design
  • Možnost nastavení intenzity sycení pomocí mechanické páčky
  • Tvrzená láhev na vodu o objemu 1 litr - lze mýt v myčce nádobí
  • Patentovaný systém rychlého připojení Quick Connect (bez šroubování)
  • SodaStream Art je kompatibilní pouze s růžovou lahví Quick Connect
  • Žádná spotřeba energie

Efektivní a šetrný k životnímu prostředí

Moderní a praktický doplněk vaší kuchyně! To je SodaStream Art Black - domácí výrobník perlivé vody, výrobek, který je nejen účinný, ale také šetrný k životnímu prostředí. SodaStream Art Black vám umožní vychutnat si chuť domácí perlivé vody v pohodlí domova, kdykoli budete chtít. Pořízení tohoto přístroje je krokem k ekologičtějšímu životnímu stylu, protože výroba domácí perlivé vody s výrobníkem SodaStream nevyžaduje připojení k elektrické síti ani baterie a také snižuje spotřebu plastových lahví.

Elegantní a nadčasový design

Stejně tak je tento přístroj výjimečný svým jedinečným a moderním vzhledem, který vnese do vaší kuchyně špetku stylu a elegance. Už nebudete muset kupovat balenou perlivou vodu. S tímto výrobníkem ušetříte nejen životní prostředí, ale také své peníze, protože výroba 1 l perlivé vody stojí pouze 0,13-0,15 €. Díky ergonomickému a stylovému designu si navíc můžete pomocí mechanické páčky nastavit intenzitu sycení přesně podle svých preferencí. Je to tak jednoduché!

Výroba domácí minerální vody nebyla nikdy jednodušší

Jednoduše nalijte 1 litr pitné vody z kohoutku do přiložené 1litrové tvrzené láhve, bez složitého šroubování ji stačí nasadit do podpěry láhve a pak už jen zacvaknout a během několika sekund máte připravenou lahodnou perlivou vodu podle své chuti. S výrobníkem SodaStream můžete snadno připravit až 60-80 litrů osvěžující perlivé vody pomocí potravinářské plynové láhve CO2 QuickConnect, kterou lze po vyprázdnění vyměnit za plnou láhev v naší prodejně kdekoli v ČR.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet kusů v balení 1
Materiál nerez
Značka Sodastream

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze SodaStream Art Black Tonic

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Ovidiu Eugen

17. 3. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí