Sniping Games of All Time 2 - PC hra

Kolekce Sniping Games of All Time 2 obsahuje 4 PC hry s odstřelovačskou tematikou. Staňte se profesionálním střelcem v jednom ze čtveřice titulů od City Interactive. Obsahuje hry The Royal Marines Commando , Operation Thunderstorm, Terrorist Takedown 3 a Call of Victory. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

The Royal Marines Commando

Ve víru války se jako jeden z členů speciálního britského komanda v roce 1941 vydáváte po stopách nové německé zbraně. Podle získaných dokumentů může tento smrtící stroj rozhodnout o převaze sil i výsledku celé války, a tak je nejvyšší čas vyrazit do akce.

Operation Thunderstorm

Existuje způsob jak rychle ukončit druhou světovou válku na hlavním evropském frontu - účinnou likvidací velitelů Třetí říše! Po důkladném prozkoumání možností britská tajná služba sestavila seznam tří jmen klíčových cílů. Šance na jejich eliminaci je nebezpečně blízká nule.

Terrorist Takedown 3

Somálský piráti unesli loď a vyhrožují teroristickým činem. Je na vás, aby jste jako příslušník elitní protiteroristické jednotky posádku lodi zachránili a složitou situaci vyřešili nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem.

Call of Victory

Jste skvěle vytřénovaným americkým ostřelovačem, který se ocitá hluboko za nepřátelskou linií. Spoléhat se může jenom na sebe a své schopnosti. K přežití bude muset využít každé dostupné zbraně a prostředku - a učinit tak co nejtišeji.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium CD
  • Platforma PC
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ci games
Médium: CD
Platforma: PC
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hloubka: 20 mm

Obsah balení

Obsah balení: hra, návod

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2423933

Všechny parametry

Recenze Sniping Games of All Time 2 - PC hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sniping Games of All Time 2 - PC hra