Sniper GW1 Gold + Sniper GW2 + Dog Fight 1942 - PC hra

299 Kč ? Ušetříte 20 % 239 Kč

Nákupem získáte 2,39 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kolekce tří PC her s odstřelovačskou tematikou. Staňte se profesionálním střelcem v jednom z trojice titulů od City Interactive. Obsahuje hry Sniper: Ghost Warrior Gold, Sniper: Ghost Warrior 2 a Dog Fight 1942. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 20 %

Popis produktu

Hry Sniper: Ghost Warrior GOLD a Sniper: Ghost Warrior 2 Limited Edition jsou v balení přítomny jako klíče k digitální verzi, které nutno aktivovat prostřednictvím služby Steam.

Sniper: Ghost Warrior GOLD

Na ostrovní stát Isla Trueno je tajně vyslána speciální jednotka, zaměřená na odstřelování. Jejich cílem je pomoci místním rebelům v boji proti agresivnímu veliteli, který se chopil moci v krajině po svržení demokratické vlády. Staňte se elitním odstřelovačem podujímajícím se na ty nejnáročnější mise, vyžadující zkušenosti, taktiku, dovednosti a soustředení, ale i dokonalou znalost zbraní a schopnost přizpůsobit se situaci. Nároční, ale i zábavná a napínavá hra v edici GOLD také obsahuje bonusové DLC a nové mapy.

Sniper: Ghost Warrior 2 Limited Edition

Pokračování úspěšného předchůdce přináši celou řadu nových a jedinečných výzev. Sniper: Ghost Warrior 2 nabízí ještě propracovanější mechaniky, vylepšenou umělou inteligenci a mnoho dalšího. To vše ve hře využívající technologie pokročilého CryENGINE3, jež slibuje nádhernou grafiku, jako i skvělé vlastnosti herní fyziky. Buďte profesionálním střelcem ve hře nové generace!

Dogfight 1942

V arkádové letecké hře Dogfight 1942 usednete do kokpitu celé řady autentických letounů z druhé světové války, aby jste zavítali na historická vzdušní bojiště nad Anglií. Intenzivní okamžiky během ostrých bojů umocňuje realistické prostředí. Každá kulka může být smrtelná, a tak mějte vždy oči na stopkách, chraňte své spolubojovníky a nenechte se doběhnout nepřáteli!

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Kód/Voucher
  • Platforma PC
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ci games
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 20 mm

Obsah balení

Obsah balení: aktivační klíče

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 2423931

Všechny parametry

Recenze Sniper GW1 Gold + Sniper GW2 + Dog Fight 1942 - PC hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Sniper GW1 Gold + Sniper GW2 + Dog Fight 1942 - PC hra