Sniper Ghost Warrior Contracts Xbox One hra


Platforma: Xbox One, Typ hry: Akční, Věkové omezení: 18+,


Cena 539 Kč

Sleva 46 % z původní cena: 999 Kč Zobraziť nápovědu

5,39 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Akční hra Sniper Ghost Warrior Contracts je určena pro herní konzoli Microsoft Xbox One. V ní se vžijete do kůže placeného zabijáka, který za každou splněnou misi obdrží hotovost. Za získané peníze vylepšíte své vybavení. K dokončení úkolů máte kromě klasických zbraní k dispozici také dron, odstřelovač věže ovládaný na dálku i granáty s jedovatým plynem. Hra v české lokalizaci je dodávána na Blu-ray disku.

Nájemný sniper

Ve hře Sniper Ghost Warrior Contracts si zahrajete placeného zabijáka, který má stovky možností, jak zlikvidovat své cíle. Dávejte si však pozor, protože váš propracovaný plán mohou narušit konkurenční odstřelovači.

Mise s otevřeným koncem

Mise s otevřeným koncem poskytují různé možnosti, jak se dostat k vašemu cíli. Po splnění misí získáte peníze, za které si koupíte lepší vybavení.

Výstroj a výzbroj

Hra nabídne množství zbraní a zařízení, mezi nimiž nechybí dron, odstřelovač věže ovládaný na dálku nebo granáty s jedovatým plynem.

Nebezpečné prostředí

Prostředí hry je situováno do divočiny na Sibiři v Rusku. Bojovat o přežití budete v zasněžených horách, v hustých lesích i na tajných základnách.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Sniper Ghost Warrior Contracts Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno