Smartomat Squarz 8 Pro černé

  • Výprodej - 54 %

NFC: Ne, Funkce: výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,


Cena 690 Kč

Sleva 54 % z původní cena: 1 490 Kč Zobraziť nápovědu

6,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Chytré hodinky Smartomat Squarz 8 Pro v černé barvě disponují 1,3" celodotykovým TFT displejem s rozlišením 240 × 240 px, který je chráněn sférickým sklem. Jsou vybaveny množstvím praktických funkcí. Disponují senzorem pro měření tělesné teploty, monitorem tepové frekvence/krevního tlaku/saturace kyslíku v krvi, krokoměrem, monitorem ujeté vzdálenosti, monitorem spánku a monitorem spálených kalorií. V rámci sportovních aktivit nabízejí 7 sportovních režimů. Podporují rozhraní Bluetooth 4.0. Po spárování s chytrým telefonem (Android a iOS) poskytují oznámení k přijatým SMS zprávám/telefonním hovorům/zprávám z aplikací/události. Dostupná aplikace LinkTo Sport. Voděodolnost IP68. Možnost nastavení vzhledu ciferníku. Funkce "Find me" umožňuje vyhledat ztracený telefon v dosahu Bluetooth spojení. Baterie má výdrž až 5 dní (v pohotovostním režimu až 15 dní). Řemínek je vyměnitelný.

Minimalistický design

Hodinky zaujmou svým minimalistickým a elegantním provedením. Černá barva ještě více podporuje jejich univerzální vzhled. Přehledný 1,3palcový TFT displej s rozlišením 240 × 240 px nabízí možnost nastavení ciferníku ve 4 variantách. Displej se aktivuje jednoduchým otočením zápěstí.

Monitorují vaši kondici a životní styl

K základním funkcím, které tyto hodinky nabízejí, patří měření tělesné teploty, tepové frekvence, krevního tlaku a okysličení krve. Hodinky také zaznamenávají počet kroků, ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Díky mobilní aplikaci LinkTo Sport si můžete prohlédnout sledované ukazatele a udělat si tak lepší přehled o vašem životním stylu. Kvalitu spánku zaznamenává monitor spánku. K dispozici je také budík (vibrování), stopky a časovač. Hodinkami můžete na dálku ovládat i fotoaparát nebo přehrávač hudby na vašem chytrém telefonu.

7 sportovních režimů

Pro výběr sportovních aktivit je v hodinkách 7 přednastavených sportovních režimů - chůze, chůze na páse, běh, běh na páse, jízda na kole, turistika a plavání. Před vodou a prachem poskytují ochranu se stupněm krytí IP68.

Upozornění na zprávy a hovory

Po spárování hodinek s chytrým telefonem přes Bluetooth můžete na displeji hodinek sledovat nofitikace k příchozím telefonním hovorům, přečíst si SMS zprávy nebo zprávy z jiných aplikací. Jsou kompatibilní s operačním systémem Android 5.1 (a vyšší) nebo iOS 9.0 (a vyšší).

Výdrž až 15 dní

Hodinky jsou vybaveny baterií, která vydrží při běžném používání až 5 dní na jedno nabití. Pokud jsou využívány pouze v pohotovostním režimu, energie jim vydrží na až 15 dní. V balení naleznete i nabíjecí USB kabel. Funkce Find me vám pomůže najít váš ztracený mobilní telefon (v dosahu Bluetooth spojení). Řemínek hodinek je možné vyměnit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Smartomat Squarz 8 Pro černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno