Smartomat Silentband 2 černé

  • Sleva 40 %

NFC: Ne, Funkce: výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,


Cena 890 Kč

Sleva 40 % z původní cena: 1 490 Kč Zobraziť nápovědu

8,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Popis produktu

Elegantní chytré hodinky Smartomat Silentband 2 v černé barvě disponují barevným 1,08" TFT IPS displejem s rozlišením 128 × 220 px, který se aktivuje otočením zápěstí. Vzhled ciferníku lze nastavit (5 variant). Zobrazují oznámení na přijaté SMS, zprávy z jiných aplikací nebo příchozí hovory. Nabízejí funkce, jako krokoměr, monitor ušlé vzdálenosti, výpočet spálených kalorií, měření krevního tlaku/tepové frekvence a měření saturace kyslíku v krvi. Využít můžete také budík (vibrování) a funkci "Najdi telefon". Podporuje rozhraní Bluetooth 5.0. Možné spárování s chytrým telefonem (Android 5.0 a vyšší nebo iOS 8.0 a vyšší). Možné ovládat na dálku fotoaparát telefonu. K dispozici aplikace FlagFit 2.0 (i v češtině). Voděodolnost IP68. Baterie má kapacitu 105 mAh. Výdrž 7 dní (běžné používání), 30 dní v pohotovostním režimu.

Stylový design

Smart hodinky vás zaujmou propracovaným vzhledem hned na první pohled. Materiál tvoří kvalitní ocel a sklo. Elegantní design jim nabízí možnost každodenního nošení. 1,08palcový TFT IPS displej je dobře čitelný s jasnými barvami. Vzhled ciferníku je možné nastavit, na výběr je k dispozici 5 variant (digitální a analogové). Na displeji máte možnost vidět aktuální čas, datum, den v týdnu a informace o počasí. Aktivuje se jednoduchým otočením zápěstí. Řemínek hodinek je možné vyměnit. Maximální obvod zápěstí je 21 cm.

Spárujte je s vaším chytrým telefonem

Funkce Bluetooth umožňuje hodinkám spárování s vaším chytrým telefonem (Android 5.0 a vyšší nebo iOS 8.0 a vyšší). Následně můžete pohodlně číst na hodinkách i přijaté SMS nebo zprávy z jiných aplikací, resp. sledovat notifikace o příchozích hovorech. Aplikace FlagFit 2.0 nabízí nastavení těchto notifikací. Také v ní můžete sledovat různé statistiky týkající se vaší denní aktivity (počet ušlých kroků/km, spálené kalorie a jiné) nebo nastavit budík (ve formě vibrování). V rámci dosahu Bluetooth připojení je k dispozici funkce "Najdi telefon", která vám pomůže najít váš chytrý telefon.

Hlídají vaši kondici

Hodinky vám pomohou při udržení či zlepšení vaší kondice. Během dne monitorují počet kroků a ušlou vzdálenost, počet spálených kalorií a měří i aktuální tepovou frekvenci pro co nejvyšší efektivitu při tréninku. Vaše zdraví je monitorováno i funkcí měření krevního tlaku a okysličení krve. Tyto naměřené údaje jsou zaznamenány a analyzovány ve statistikách, které si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci.

Vysoká odolnost

Při zpracování hodinek se nezapomnělo ani na jejich praktickou stránku. Hodinky jsou odolné vůči prachu a vodě, takže je můžete používat i v deštivém počasí. Poskytují stupeň krytí na úrovni IP68.

Výdrž až 30 dní

Energii pro hodinky zajišťuje baterie s kapacitou 105 mAh. Ta je postačující na 7denní výdrž hodinek na jedno nabití při běžném používání. V pohotovostním režimu se výdrž hodinek zvyšuje až na 30 dní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce výpočet kalorií, měření vzdálenosti, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Smartomat Silentband 2 černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno